Catrice

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. július 29.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2019 nyári limitált kiadás

4 matt és csillámos, természetes hatású szemhéjpúdert tartalmazó paletta.

Ár: 500 , Eladó: skin
Állapot: Használt, Helyszín: Miskolc, fizetés: Postán maradó

skin

2020. január 3.

A gumizsinór kb az első használatot bírta..Sajnos nekem is az a véleményem,hogy a teszter és maga a termék köszönő viszonyban sincsenek. Nem pigmentált és hamar lepereg .
Pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 3.

Pénzkidobás.

Kormó

2019. augusztus 17.

Nagyon megtetszett a Müllerben, és a teszter alapján meg is vettem. Nem először járok úgy, hogy a teszter pigmentált, csodás állagú, a termék amit hazahozok, az pedig konkrétan sehogy sem akar megmutatkozni a szemhéjamon. (Ez Catrice termékkel még nem fordult velem elő.) Pedig több ecsettel is próbáltam, és alapra is próbáltam. A színek felkenve nagyon halványak. Fixálóval befújt ujjbeggyel sikerült értékelhető eredményt elérnem, sehogy máshogy. Nem tudom, hogy csak beleválasztottam egy silányabb termékbe, vagy mind ilyen gyenge. A Serenity nagyon klassz árnyalat, amit jól ki fogok tudni használni, ha lesz kedvem bíbelődni vele. A gumizsinór már most eléggé kilazult.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 17.

silver

2019. augusztus 12.

Kínai selejt. Nem maga a szemhéjpúder miatt; a 4 szín ugyanis szép, ha valaki a nem túl meleg natúr árnyalatokat kedveli, ezért is vettem meg a palettát. Ennél többet és jobbat azért nem tudok mondani róla, mert a kis papír palettát zárva tartó silány gumizsinór a 2. (második) használatkor kiszakadt a helyéről, hogy egy szomorúan lifegő, be nem csukható palettát eredményezve lógjon a semmibe. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate