Catrice

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. július 31.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Ultra-finom, selymes-matt púder, mely korrigálja, és kiegyenlíti a bőr színegyenetlenségeit.

A bőr ragyogó, egészséges színű, természetes matt megjelenést kap. Ezt a négy különböző szín teszi lehetővé: a rózsaszín felfrissíti fáradt bőrt, a lila ragyogást ad a fakó bőrnek, a zöld semlegesíti a bőrpírt és a bézs pedig támogatja a bőr természetes tónusát.

Kiscsillag5

2017. július 18.

Nem is tudom, mit írhatnék. Mattít, nekem ennyi elég is igazából. Nem voltak nagy elvárásaim vele szemben. Nagy melegben nekem naponta többször kell használni, mert újra átfénylik a bőröm. Már nem lehet kapni, de nem is venném újra. Szeretnék más púdereket is kipróbálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

lidocain

2017. április 20.

Nekem nagyon jól bevált alapozó felé és önmagában is. Transzparens púdernek kiváló, tényleg szépen kiegyenlíti a bőr színét. Viszont magában tényleg nem a legtartósabb, bár szerintem ettől függetlenül az árát megérte. Így másfél év után kezd nagyon fogyni, már bánom hogy, nem vettem még egyet belőle, amíg még árulták. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 20.

caramelcukk

2017. január 18.

Kiárusítás alkalmával csaptam le rá 699 Ft-èrt nehány hónappal ezelőtt.
Alapozó felé szoktam használni. Ha esetleg az alapozó kicsit sötétebb lenne,akkor remekül kiegyenlíti a színt , és nem kelt természetellenes hatást, illetve ezzel szoktam fixálni a sminkemet. Bár néha kifényesedik tőle a homlokom, és néha mintha jobban előhozzná a bőrhibáim! :(
Egynek el megy kategória, biztos nem újra vevős termék lett volna a számomra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Kiárusítás alkalmával csaptam le rá 699 Ft-èrt nehány hónappal ezelőtt.
Egynek el megy kategória, biztos nem újra vevős termék lett volna a számomra!

kittuspittus

2017. január 16.

az ára miatt szkeptikus voltam vele kapcsolatban, de nagyon pozitív csalódás volt. Nincsenek különösebb bőrhibáim, az orrom körüli és a szem alatti foltok miatt szoktam púderezni. Tökéletesen kiegyenlíti a bőrszínemet, órákon át tart, újrapúderezésre is tökéletes, szépen visszamattítja az átfényesedett alapozót, természetes érzést kelt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Ad-Namah

2017. január 1.

Mióta nem annyira olajos a bőröm, bevált. Rendesen eloszlik, egy picit mattít, önmagában használva jó, alapozóval sötétíti a színt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

vador

2016. szeptember 21.

Most tartok ott, hogy csak a puritán énem tart vissza attól, hogy kivágjam a fenébe, mindenre, amit csak ígér, alkalmatlan.
Pillanatok alatt átfényesedik és bár se színkiegyenlítő hatása, se színe, azért mégis látszik, mivel cukin csomósodni kezd a felvitel után fél órával. Fúj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

leba

2016. augusztus 20.

Igencsak szerettem, sajnálom is, hogy limitált. De! Megvan az utódja, akciós kosárban megláttam és megvettem. Remélem, az is ugyanígy be fog válni, mint ez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

BHeni

2016. július 29.

Heti 2-3 alkalommal sminkelek maximum, ezt mindig használom! Imádom, fantasztikus. Lehet, már újat kellett volna vegyek, de már 2 éve kitart nekem egy tégely. Világos az arcszínem, így nekem megfelelt. Általában sötétnek találom a púdereket, de ez jó! Fél napig tart a matt hatás, ezt közepesnek ítélem meg. Mostanában nem látom a polcokon, pedig újra van szükségem... :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 29.

t.eszter004

2016. július 6.

Kicsit fehérített de meg voltam vele amúgy elégedve, nem volt az ára sem vészes, mattításban átlagos volt, mint bármilyen púder. Az új változat is megvan ( amelyiken nincsenek lila és zöld foltok, helyettük a barna árnyalatai) de ez jobban elnyerte a tetszésem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 6.

juhaszmoncsi90

2016. április 26.

A színe hanyagolható, a mattító hatásával viszonylag elégedett voltam, de ha több órára mentem el otthonról, muszáj volt magammal vinnem. Ezt a sok színt egyébként nem igazán értem, ugyanis egyik sem érvényesül igazán. Egyszerű kis púder a mindennapokra mindenféle extra nélkül.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.