Catrice

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   drogériák, online

Színkiegyenlítő, 4 árnyalatú mattító púder, a hibátlan, friss arcképért.

Redrosebunch

2019. április 6.

Imádom! Fenntartásaim voltak vele vásárláskor, pont azért, mert színes és nem a megszokott fehér vagy púderszínű. Azt gondoltam, hogy nem fogok tudni vele dolgozni. Ugyanakkor nagyon vonzott az, hogy a színek miatt javíthatok az összképen. Nekem ez be is jött. Az alapozóm rögzítésére használom és nem szoktam szórakozni a színek arányával, csupán a púderecsetemmel teszek benne két kört és azt oszlatom el az arcomon. Az én sminkemen dob, de lehet azért, mert számomra pont a megfelelő arányban vannak a színek vegyítve. Egy tégely nálam olyan 3 hónapig tart napi használat mellett. Az ára olcsónak mondható. Én már újravettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

szofianna26

2017. november 22.

Nekem teljesen jól bevált, kellően mattít de nem szárít, nap végére csak minimálisan fénylik át. Ár érték arányban is megfelelő. Ha elfogy újra veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

freja94

2017. november 21.

Megvettem annak reményében, hogy a fakó, fáradtnak tűnő, ugyanakkor néhol pirosas bőrömön a lila, a barack és a kevés zöld pigment majd dob egy kicsit. Nos, nem így lett. A sárga pigment indokolatlanul túlsúlyban van,így akárhogyan ügyeskedtem az árnyalatok összemosásával, valahogy mindig csak az látszott. Miután kipróbáltam, moshattam le az alatta lévő összes sminkkel együtt, mert hiába tettem keveset, hiába a többi árnyalat felé ügyeskedtem az ecsettel, akkor is sárgán virított a fejem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 21.

BDominika25

2017. augusztus 20.

Nem rossz kis termék, nem emeli ki a száraz részeket az arcon és nem leszek tőle falfehèr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0