Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dalmaa_, Módosítva: 2014. október 20.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 február-márciusi limitált kiadás

noemigelencser

2014. április 17.

A színei nagyon szépek, és meglepően tartósak, ahhoz képest hogy nem egy túl drága lakk.
Ez a negyedik nap mióta felkentem (három rétegbe, fedőlakk nélkül), még egyáltalán nem pattog, és még a vége sem kopik.
Abszolút elégedett vagyok vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 17.

Abszolút elégedett vagyok vele. :)

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0