Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szütyő Beauty blog, az összetevőket feltöltötte: Nyimuska, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A végzet asszonyának pillái - már vízálló formában is elérhető: pilláid egyetlen vonással láthatóan vastagabbak és tökéletesen formázottakká válnak. Az eredmény: lélegzetelállítóan dús, hosszú és ívelt szempillák.

EnyediF

2019. február 12.

Nagyon durván rátapad a szempillákra, a vizet állja olyannyira, hogy egy hosszú nap után szenvedés levakarni a szememről. Alapvetően szép pillákat csinál, de nekem is kicsit összecsomósodik tőle a szempillám. A szaga borzalmas, de ettől eltekintve megfelelően teszi a dolgát. Hogy csodaszer-e? Azt nem mondanám, de ha valaki strandra keres olcsóbb kategóriájú szempillaspirált, mindenképp ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 12.

ggrrll

2019. január 20.

Nem vízálló, mondjuk nem is azért vettem meg mert ezt ígérte, hanem mert elképesztően szép pillákat csinál. Hosszú, dús és ívelt, minden ami kell. Sajnos pár óra után nekem lemászik, és pereg is, valamint nem is vízálló, így 4*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

browning

2019. január 7.

A spirálból a rózsaszín mintás csomagolásos van meg, youtube videóban ajánlották. Szuper. Nagyon szép sötét fekete színe van, nem csomósodik, nem póklábas, jó sűrű szempillákat varázsol. A kefe pont jó mennyiségű festéket vesz fel és este könnyen lemosható sminklemosóval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 7.

0Magika0

2017. szeptember 7.

Újság mellé volt ajándékba. Nagyon megszerettem. Nem kell belőle sok réteget felvinni, hogy látszódjon a hatása, olyan hosszú pillákat varázsol, amire még a drágább spirálok sem képesek.
Újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

Újra fogom venni.

Yette

2017. augusztus 21.

Kifejezetten szeretem ezt a spirált. Könnyen és szépen lehet vele dolgozni nem visz fel sok festéket és nem tapasztja össze a pillákat. Tényleg jól bírja a vizet, nem mászik le a szemem alá (hozzá kell tennem hogy míg az úszóvízzel könnyedén megbirkózik addig a termálvíz és a szauna már neki is egy kis kihívás). A nagyfokú tartóssága a hátrányára is válik lemosásakor ugyanis nagyon ragaszkodik a helyéhez és így igen nehéz eltávolítani.
De ennek ellenére is ez a spirál egy nagy kedvencem marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

De ennek ellenére is ez a spirál egy nagy kedvencem marad.

Szanchi

2017. augusztus 10.

Hatalmas nagy csalódás! Sokáig álldogáltam a spirálok előtt, hát jól belenyúltam...
Szinte lehetetlenség levakarni, minden este pandamaci vagyok tőle.
Inkább már tartós szempillafesték...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 10.

Szinte lehetetlenség levakarni, minden este pandamaci vagyok tőle.
Inkább már tartós szempillafesték...

Ramci89

2017. július 2.

Nagyon nem vált be...rettenetesen sok festéket vesz fel,a pilláimat összetapasztja,csomós és nagyon csúnya lesz tőle. Talán 2x,ha használtam. A vízálló verziót vettem meg,de sajnos pénzkidobás volt. Kár pedig nagyon szeretem a Catrice termékeit,de ezt valahogy nem nekem találták fel :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 2.

Unikornisc

Korcsoport: < 18
2017. február 2.

Eszméletlenül vízálló, imádom ezt a terméket úgy ahogy van. Leszedni a vízállósága miatt egy kicsit nehézkes, megviseli a pilláimat a leszedése, de ettől csak ugyan úgy örölük, hogy rátaláltam. Nagyon jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. február 2.

klnfranciska

2017. január 4.

Annyira brutál módon vízálló, hogy az már durva. De tényleg, alig lehet leszedni, mindig úgy kell levakarnom magamról, ami azért kicsit megviseli a szemkörnyékemet. Viszont nálam a nem vízálló testvére szebb pillákat csinál, ez kicsit összecsomósította a pilláimat, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 4.

zsanilia

2016. április 12.

Vízállóságát tökéletesen betartja, így megérdemli az 5 csillagot! Tegnap teszteltem élesben, extrém körülmények között egy élményfürdőben ahol minimum 25-ször merült alá a fejem a vízben. :D Sehol sem kenődött el vagy folyt le, maximum egy picit összetapadtak a pilláim csurom vizesen, de száradás után visszaállt a rend. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 12.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag