Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2019. augusztus 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

"A matt hatás és a legkomfortosabb „kellemes érzés” kombinációja. Érzéki, közepesen matt textúra, mely könnyedén csúszik az ajkakon, mint egy balzsam. A hosszantartó rúzs biztosítja a fedőréteget és a rendkívül könnyű érzést. A formula avokádó és olívaolajban gazdag. Izgalmas árnyalatai a vöröstől a nude és rózsafa széles skálájáig terjednek."

10 árnyalatban kapható

uhuka

2019. november 18.

Matt, nude 20-as árnyalatot vettem. A boltban tetszett a színe, felkenve viszont erősen pinkes árnyalat, ami csalódás volt. Meglehetősen szárít, kényelmetlen viselet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

rono

2019. október 30.

Már egy ideje keresgéltem egy olyan rúzst, aminek végre úgy igazán tetszik a színe, így találtam rá ennek a rúzsnak a 070-es szuper árnyalatára. Kipróbálás után kiderült, hogy nem csak a színe, de az állaga is nagyon klassz, könnyű felkenni és hosszú távon is könnyű viselet, nem is érzem, hogy bármi lenne a számon (nem ragad, nem csomósodik, nem mászik arrébb se). Az egyedüli, ami nem tetszik, az az igen furcsa illata, ami szerencsére 1-2 perc után elillan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 30.

bero931028

2019. október 21.

090-es árnyalatot használom, igazán pigmentált és valóban matt hatású. Szeretem, pedig nem vagyok nagy 'rúzsos lány'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 21.

TimiEger

2019. október 20.

Nagyon bejött nekem ez a rúzs, nagyon pigmentált, nagyon tartós és szép árnyalatokban kapható. Én a 090-est választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 20.

lillak

2019. október 18.

010 Warm Sandstone árnyalatban vásároltam meg, a színe szuper, az ajkaimat viszont sajnos eléggé szárítja. Pedig hidratálok becsülettel 🙄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

adra

2019. szeptember 23.

Tényleg nagyon szép színekben kapható és jó áron van, de én nagyon nem szeretem.. Borzalmasan szárít, úgyis, hogy aláhidratálok 3 féle ajakápolóval. 1 óra után már elviselhetetlenül kényelmetlen a számon, olyan érzés mintha aszott mazsola lennék . Szép szép, de kamu ez a "komfortos , kellemes érzés, balzsamként csúszás".....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

macooka

2019. szeptember 11.

Ez a rúzs nagyon szuper! Majdnem teljesen matt hatás, mégis nagyon szépen, krémesen siklik az ajkaimon a rúzs, ami ráadásul nagyon jól tartja magát napközben is, evés/ivás után. A színválaszték is egészen jó, biztosan fogok még venni belőle. Jelenleg a Nude Crush Everyday árnyalat az enyém, ami csodás lilás szín, enyhe szürkés beütéssel. Egyik legtöbbet használt rúzsom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

Isane

2019. szeptember 10.

Ahogy előttem is írták, egy csoda ez a rúzs :D imádom. 90-es árnyalatban szereztem első körben, nagyon szép a fedése, száradás után nem hagy nyomot a poháron ami számomra nagy szám. A kopása nem igazán észrevehető, nap végére is vállalható marad. Másnap vissza is mentem egy 10-es árnyalatért :D Elképzelhető, hogy többet is szerzek, engem megvettek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

dorottya96

2019. augusztus 30.

Nem viccelek, ez életem rúzsa. Első körben csak egy színt vettem, gondoltam tesztelem-ezért az árért megéri. A 040-es árnyalatot vettem meg először. Csodás rezes nude szín, ami bárhol bármikor viselhető. De még mennyire, hogy viselhető! A legkényelmesebb rúzsom, ami valaha volt. Tartósságban és formulában magasan veri a luxusmárkákat is. Csakhát töredék áron. Nem is akartam elhinni először. Beszereztem másnap a 050-es(barackos) és a 060-as(bogyós gyümölcsös) árnyalatot is. Ugyan olyan tökéletesek ezek is. Gyanítom, hogy az összes színt meg fogom venni, ugyanis tényleg elképesztően jók. A csomagolása is masszív és elegáns. Simán kihoznatna még vagy 20 árnyalatot is a Catrice ebből a csodából.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Antioxidánsok: Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate

Felületi hártya képző anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Színezék. Piros.