Catrice

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2016. október 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2016-os tavaszi limitált kiadás

A lágy nudetól és friss barackon át a barnáig, a bronzos árnyalatoktól a sötétkékig minden megtalálható ebben a palettában.

lohnerniki15

2018. november 15.

Szeretem ezt a palettát, mert kicsi, legalább 3 különböző színű sminket tudok készíteni vele, nappalra, suliba, vagy boltba, estére buliba, csajos estéhez, randira. Szépen pigmentált, gyönyörű színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

andrea91

2018. április 17.

Ez egy nagyon jó paletta, hétköznapokra, utazáshoz. Nekem egy full face megvan vele; ÉS a végeredmény SZÉP. Szemhéjra nekem a szürke elsatírozva elég, szeretem is az ilyen minimal szemsminket, a rózsaszín(korall) pedig teljesen univerzálisan működő pirosító szín amolyan orgasm jellegű (nem dupe csak az univerzalis jellege olyan), a szaten feher pedig remek highlighter. A matt barna mehet kontúrnak arcra es szemre is. Ennyiért tényleg remek vétel. Főleg így féláron a zsibin:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. július 15.

Olcsó és jó!!! Ismét egy fricska arra, hogy igenis lehet jó áron is igényes termékeket vadászni. Ez a limitált kiadású kis paletta tökéletes válogatás akár egy utazáshoz is. Kis helyen elfér, igényes a megjelenése, jó kézbe venni. A festékek pedig meglepően jól pigmentáltak, felveszik simán a versenyt a két-háromszor ennyibe kerülő versenytársakkal szemben is. Szegény leértékelve árván várta, hogy valaki végre magával vigye, hát megtettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. július 15.

timity

2017. április 2.

A palettán belül jól kombinálható színek, szép "csomagolásban". 5ös
Jól pigmentált színek 5ös
Bármilyen alkalomra tökéletes a színválaszték miatt! 5ös

-1 csillag , mert egy kis applikátornak igazán hagyhattak volna helyet..
Mert nem túl tartós, alap nélkül és a redőkben összegyűlik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 2.

A palettán belül jól kombinálható színek, szép "csomagolásban". 5ös
Jól pigmentált színek 5ös
Bármilyen alkalomra tökéletes a színválaszték miatt! 5ös

-1 csillag , mert egy kis applikátornak igazán hagyhattak volna helyet..
Mert nem túl tartós, alap nélkül és a redőkben összegyűlik.

bogiis

2017. január 25.

Leárazva vettem, kedvenc palettám lett! Szuper jó a hétköznapokra, minden szín benne van ami kellhet. A képen a harmadik szín, a valóságban sokkal rózsaszínesebb, egészen élénk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 25.

Dea

2016. december 3.

Porolnak, mint az álom :DD De ezt leszámítva, szépek a színek, jó a kiszerelés, egy ecset hiányzik és tökéletes utazós paletta lenne :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 3.

danyadi77

2016. november 13.

Annyira gyönyörű színei vannak (a kép sajnos nem adja vissza), hogy nem tudtam nem megvenni sokadik palettaként. Kár, hogy limitált kiadás, szerintem ezek a színek bármikor bevethetők. A minőségével már nem vagyok annyira elégedett. Viszonylag pigmentált, de nem túl tartós. A csomagolása is gyönyörű, első osztályú. A legsötétebb szín amúgy szerintem nem sötétkék, inkább sötétszürke.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 13.

Piko888

2016. október 22.

Egy kolléganőm szerezte meg nekem a kiárusított termékeket tartalmazó kosárból, az eredeti árat ugyanis kissé túlzónak találom. Ismerve a Catrice paletták gyenge minőségét, ez kellemes meglepetés volt, mert hihetetlenül erősen pigmentált az összes szín. Még a legvilágosabb is. Aránylag tartós is és nem is porol. Remélhetőleg nem csak véletlenül sikerült jól, hanem a jövőben a többi Catrice termék is megüti majd ezt a szintet. Szerintem szuper, jól kihasználható paletta, örülök, hogy sikerült megszereznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 22.

csill87

2016. augusztus 8.

Most szereztem be a Rossmannban. Nálunk kb egy hete tették ki ezeket, ma pedig úgy mentem vissza érte, hogy ha még marad belőle paletta, akkor tuti elhozom... azt hittem teljesen le lesz fosztva az állvány, de alig hiányzott róla valami, amit nem is értek, mert ez a paletta valami elképesztő!

Ezt most utazós palettának vettem, mert pont akkora a mérete, amit szívesen utaztatok, ráadásul hatalmas tükör van benne, amit meg is tudunk állítani, így ideális ha idegen helyen kell sminkelni. Maga a csomagolás annyira minőségi hatást kelt, ami nem jellemző szerintem ebben a kategóriában. A színek pigmentáltsága is pont megfelelő, nem porzanak, az árnyalatok pedig, annak ellenére hogy az itteni képen is talán inkább a hideg tónus felé hajlanak, élőben semlegesek, így mindenkinek jól állhatnak. A legvilágosabb highlither szín is gyönyörű, nem csillámos. A legsötétebb szín pedig pont annyira pigmentált, hogy gond nélkül, nagyon egyszerűen lehet vele füstös sminket készíteni. Meglepő, de a matt színes sem problémásak. Én ajánlom mindenkinek, gyönyörű paletta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 8.

nkatika

2016. június 23.

Már március óta dédelgetett álom volt, hogy tulajdonosa leszek :) Végre, Rossmannba került és lecsaptam rá.
Csodásak, jól pigmentáltak a színek, a narancs valami álom!
Három matt, három csillámos (képen balról jobbra: CS, M, CS, CS, M, M) - klassz harmóniát teremtenek, szép füstös, de üde smink is készülhet a felhasználásával. A széria narancs szájfényével bombajól néz ki ;)
Nem túl tartós, de mivel nem vagyok paletta rajongó (a színeket monóban, pill. hangulat szerint vásárolom), ez abszolút telitalálat! És műanyag, de csodás a csomagolás is, nagyon exkluzív hatást kelt, nem úgy, mint a többi palettájuk :)

Ha valaki tud monoban ilyen narancsot, ossza meg velem, legyen kedves (hamar ki fog fogyni...)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 23.

Csodásak, jól pigmentáltak a színek, a narancs valami álom!

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0