Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: masnis, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. április 14.

Lelőhely:   drogériák, online

2015 májusi limitált trendkiadás

Színek:

• C01 Playing in Lavender Heaven
  • C02 Hide & Green
  • C03 Be My Porcelain Doll!

reddie

2017. szeptember 26.

Kiárusításon vettem a fehér árnyalatot, szemhéj világosításra használom. Jól pigmentált és tartós. Szeretem, bevált, újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

rnikolett

2016. október 11.

Nekem a fehér van meg belőle. Matt fehérhez képest nagyon jól pigmentált. Mindig ezt használom a szemöldököm alá világosításra. Kb. 300 forintért vettem, annyit teljesen megért. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 11.

Hilarie

2016. szeptember 11.

Kiárusításon a C01 - Playing In Lavender Heaven árnyalatot szereztem be ebből a szemhéjfestékből. Sajnos a dobozban látható kellemes lila árnyalat a szememen nagyon halvány, inkább fehérnek tűnik. (Catrice Camouflage krémmel alapozok alá.) Nem rossz, de nem ezt a színt vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.