Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 novemberi limitált kiadás

A tollas hatású fedőlakk ultra-lágy metálos, zöldes-kék, csillogó összetevőket tartalmaz, ami 3D tollas hatást kelt a körmökön. Használható akár önmagában, vagy színes lakk fölé.

C01 Feathery Fact árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

berenicée

2015. január 26.

hát tollas hatásúnak én sem mondanám, nekem is ez ugrott be először, amikor a leírást olvastam :)
@borntobe: én azt mondanám, hogy igen, bár ezen kívül egy hasonló lakkom van csak, és nem is próbáltam másikat, nem az én világom, de ebbe szerelmes lettem. keskenyebb és vastagabb "pálcikák" vannak benne, a keskenyek csillognak zölden, a vastagabbak pedig szivárványszínekben :)
szerintem nagyon különleges, én fekete alapra használtam. sokáig bírja, gyorsan szárad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

Myra142

2014. december 13.

Szépen szikrázik a fényben, de nekem azért nem volt kifejezetten tollas hatása... Egyszer próbáltam, négyest adok rá, mert üvegben mindig jobban néznek ki :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

Emolliensek: Silica Dimethyl Silylate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090, Violet 2, Aluminum Powder / CI 77000, Ferric Ammonium Ferrocyanide / CI 77510

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.