Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 novemberi limitált kiadás

A három limitált körömlakkot nem csupán a rendkívül egyedi, tollas csomagolása különbözteti meg a többi lakktól, de a hatása is igen egyedülálló.

Kapható csillogó lilás-arany (C01 Golden Plum-e), metálos kék-viola-szürke (C02 Peacocktail) és petrolkék (C03 Skie’s Force) színekben.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

clotinyourvein

2015. november 10.

Szép színe volt, de sajnos ez sem túl tartós...Bár tartós lakkal még nem találkoztam eddig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Stenico

2015. május 17.

A DM akciós polcát böngészve nem tudtam ellenállni ennek a szépségnek (C01 Golden Plum-e), főleg féláron, egyszerűen imádom a színváltós lakkokat. Sajnos csalódnom kellett a használatában, mivel egy örökkévalóságig száradt, de még így is több helyen belenyúltam, szóval moshattam le az egészet. Pedig kell belőle legalább 2 réteg a megfelelő fedéshez. Félretettem pár hétre, mivel a szín még mindig nagyon-nagyon tetszik, most megpróbálom egy barna lakk fölé egy rétegben felvinni, hátha több szerencsével járok...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 17.

vivuss87

2015. február 22.

Egy jelmezhez kellett nekem zöld lakk. Örültem, mikor a MüllerBen megláttam ezt a csodaszép zöldet akciósan. Hurrá, felkentem, 2 réteg, nem elég, sebaj, majd a 3. Jo lesz. Csodaszép lett 3 rétegben, de mikor majdnem 3/4 óra után is ragadt, véletlenül belenyúltam... Lemostam az egészet. Felkentem egy sötét zöldet, rá egy réteg ilyet, szárító fedő lakk, lakkszárító spray. Ez volt fél órája... Még mindig nem jó...Ugyan már... Ezek utan engem nem érdekel mennyire tartós. Soha többet! Kb 12 éve voltak ilyen sebességgel száradó lakkjaim

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 22.

Lina14

2015. február 3.

Leárazva megtaláltam a skies'force árnyalatot(zöld). Valóban hajlamos buborékosodni, viszont ha gyorsan és egylenetesen kenjük, ez nem okoz gondot. 2 réteg elég belőle, de hogy kihozzuk belőle azt az igazi varázst, amit az üvegben is látni, bizony kell egy harmadik réteg is. Nekem már 3 napja fönt van, és még nem kezdett el pattogni, mattulni, kopni, szóval nem olyan rossz a minősége, a színétől meg hát na, el vagyok ájulva :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 3.

angeltear

2014. december 18.

A Peacocktail nevezetűt birtoklom, amikor megláttam a Müllerben már repült is a kosaramba, még csak hasonló árnyalat sincs a gyűjteményemben. :) Az első rétegnél kissé megijedtem, elég halovány, viszont a második réteg már tökéletesen fed. Minden fényviszonyban más "arcát" mutatja, van amikor lilás és van amikor zöldes színű. Hat napig volt a körmeimen, ekkor kezdett el a köröm végeken kopni. Kicsit nehézkes volt lemosni. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 18.

agica0723

2014. november 16.

Skie’s Force-t vettem meg. Csodásan szikrázó, gyönyörű árnyalat. Nem szárad túl gyorsan, de megéri kivárni! :) Egy rétegben picit átsejlenek a körömvégek, de két rétegben csodásan mutat, viszont érdemes gyorsan lakkozni, mert hajlamos buborékokat képezni. A Golden Plum is kívánságlistás volt, de már sajnos nem találtam belőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.

Acetone 0 0

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.