Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   2g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Kiszerelés:   2g
Lelőhely:   Müller, Rossmann

2014 novemberi limitált kiadás

A por állagú szemhéjpúder magasan pigmentált, csillogó textúrájával gyönyörűen kiemeli a szemeket. Mindemellett nem elhanyagolható a 3D dombornyomott kivitelezés és a tollas csomagolás.

Két visszafogott színben: arany (C04 Plain Plumage) és mandula (C03 Ostrich’s Frock), illetve két trendi színben, petrolkék (C01 Peacocktail) és padlizsán (C02 Plum Plumes) elérhető.

la.petite.peste

2015. április 7.

A lila és a benzinkék boldog tulajdonosa vagyok, és nagyon szeretem mindkettőt. Valóban nagyon macerás használni őket (építgetni kell, hogy látsszon a színük rendesen, és nagyon potyognak a csillámok), ha azonban van az embernek türelme hozzá, akkor a végeredmény bőven megéri! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 7.

Lina14

2015. február 10.

A lilát vettem meg, de bár ne tettem volna... Felvittem a szemhéjamra alapot, majd arra ütögettem fel a szemhéjpúdert. Elsőként mindenem tiszta csillám lett, másrész mégcsak köszönőviszonyban sincs a színe a dobozban lévővel, ugyanis a szememen szürkés színe van. Mikor satírozni próbáltam, egyszerüen megfogta az ecsetet, csak samponos mosással tudtam kihozni belőle a csillámokat, másrész a maradék csillám is a szemem alatt kötött ki... Lemosni meg egy rémálom volt, még fürdés után is volt rajtam belőle... Azt hiszem asztaldísz lesz belőle....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. február 10.

Myra142

2014. december 13.

A zöldeset szereztem be, eddig más színre próbáltam felvinni, de nagyrészt csak a csillámok látszottak, inkább alkalmi sminkhez passzol. Jószívűen 4est adok, mert egyébként tényleg gyönyörűen néz ki a kis tégellyel együtt :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 13.

mancikukac

2014. november 22.

A C04-Plain Plumage (arany) és a C01-Peacocktail (kék) árnyalatok nagyon szépek, csillámosak. Talán nem is annyira napközben viseletre valók, inkább esti programokhoz, de a bevállalósak nappali sminkként is viselhetik. Jól pigmentáltak, szép irizáló a színük (inkább a kéknek) és tartósak is, tapaszalatom szerint. Ezt a két árnyalatot mindenképp ajánlani tudom, megéri az árukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

borntobe

2014. november 16.

A lilarol tudok nyilatkozni.. Felkenve sotetebb, mint gondolnam, es szurkes-barnas, nem szep. A csillogasa megvan, de hamar elmaszik, nem egy tartos darab... tusvonalat satirozni hasznaltam, teljes szemhelyon csak probaltam es le is szedtem, nem szep, szurkenek hat. A csomagolasa es a dizajn persze gyonyoru.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 16.

Hidratálók: Caprylyl Glycol