Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: alycethetyger, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2018-as márciusi-áprilisi limitált kiadás

Gélszerű, magasan pigmentált szemöldökzselé színező hatással. A természetes hatású szemöldökért vidd fel a gélt a szemöldök szálakra és hagyd rajta 10-15 percig, majd távolítsd el a megszáradt festéket.

2 árnyalatban kapható

alycethetyger

2018. március 20.

Szóval az úgy volt, hogy pár évvel ezelőtt erősebben szedtem a szemöldököm, mint ahogy kellett volna és ahogy most szépen visszanőtt azon helyekre, ahol tradicionálisan is szőr kellett volna legyen, foltos lett. Nem igazán zavar, hogy őszinte maradjak, nem szoktam kimenni sehova A szemöldököm nélkül, meg egyébként is emberek vagyunk, milliónyi hibával, ha meglátja valaki hogy 2 négyzetminiméteren nincs szőr a szemöldökömön, attól még teljesen funkcionális vagyok.

Viszont.

Vannak olyan napok, amikor nem lenne kedvem szemöldöközni - sietek, vagy elkésőben vagyok, vagy csak pont bal lábbal keltem fel és még rúzs helyett is inkább szájfényt rakok csak fel, mert azt tuti nem cseszerintem el.
Na, ezekre a napokra tökéletes backup lett volna ez a szemöldöktinta. Lett volna - már egy kicsit az allergén teszt (picit raktam az alkaromra 10 percig, hogy lássam nem-e gyulladok fel tőle) után is meg voltam döbbenve hogy egy konkrétan sötétbarnára hajazó fekete festék hogyan hagyhat csak ennyi lenyomatot a bőrömön, de gondoltam sebaj, majd a szemöldökön beleolvad a szálak közé.

Gondoltam én naiv.

Első használatnál szorosan betartottam a 10 percet és azon kívül, hogy kisebb mennyiségű szőr is távozott a filmréteggel együtt nem igazán történt semmi.

Még ezt sem bántam, én buta, így tegnap, a szokásos lesz-ami-lesz arckifejezéssel hagytam egy órát.

Semmi. Szó szerint semmi. 1340 forintért vettem valamit, ami semmit nem csinál. Sohasem voltam kiakadva a Catrice-re, de most nyeltem kettőt, mert ez bizony át..megtévesztés. Nem is tudom mit csináljak vele, nagyon megbántam.

note: Lehet, hogy természetesen világosbarnáknak, sötétszőkéknek beválhat. Jómagam a sötétebb árnyalatot vettem, és sötétbarna a szemöldököm. Bár ajánlani nem fogom, mert az eltávolításnál viszi a szőrt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 20.

Viszont.

Gondoltam én naiv.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Biotin

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lilás piros.