Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2016. augusztus 1.

Lelőhely:   drogériák, online

Innovatív és praktikus. Ez a puha arcpirosító papír friss, természetes hatású arcbőrt biztosít. Finoman dörzsöld hozzá a papír színes oldalát az arcodhoz és a színt dolgozd el az ujjaiddal.

loretta44

2013. augusztus 11.

A napokban jutottam hozzá ehez az arcpirosítóhoz nagyon kedvező áron a dmben. 1 euró 50 centért tudtam megvenni akciósan. Volt alkalmam kipróbálni és nagyon jó vele dolgozni szépen csillog és nem szedi le az alapozót mert elég egy laza mozdulat nem kell dörzsölni. És rengeteg lap van benne,

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.