Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

A népszerű Glam & Doll sorozat új tagja a Sculpt & Volume szempillaspirál, egyedi kefével. A mély fekete textúrának köszönhetően XXXL dús és göndör szempillákat biztosít.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

vadvirag919

2021. május 29.

Már megint összekevertem a false lashes.el… Azt kerestem a boltban, és ezt sikerült megvenni, majdnem agyvérzést kaptam. Aztán amikor először használtam, akkor megint.
Ezt a fajta duci kefét nem igazán szeretem, szinte kívánja, hogy mindent is összemaszatoljak vele. Szerencsére ez a fajta spirál annyira száraz, hogy csak a szokásos maszatolás történt, sőt sikerült maszatmentesen IS felkenni. Ez azért történhetett, mert a pillákra se nagyon került festék. :D
Az első használattól kezdve olyan tömör volt a festék, mintha már 2 hónapja nyitva lenne, pedig igyekeztem hátsó darabot kivenni az állványról.
(Amúgy nem igaz, hogy nem lehet egy hülye záró matricát ragasztani a drogériás cuccokra - a múltkor egy középkorú nő testápolózta magát az egyik Dove.al, mert jajj száraznak érezte a kezét, meg amúgy se venné meg, ha nem tudja milyen az illata….wtf?! Könyékig bekente magát, visszatette a tubust, majd ellavírozott a sminkek felé.)
Ja, a festék. Száraz, nagyon. Ez a kb. 2 hónapos használat után csak szárazabb lett, majd inkább megkukáztam. Természetesen törte a pilláimat a vége felé, nehéz volt egy fedő réteget felimádkozni, és hát hmm… se nem mélyfekete, se nem dús szempillákat nem kaptam. A göndörödést, na azt biztosította, mert szétszárította szegény kis szőrszálakat. Ezután inkább 5x ellenőrzöm, melyiket veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

fatime

2021. április 9.

Nekem nem jött be. Jól használható kefe, szép dús pillákat csinál, viszont nekem nem volt tartós. Annak ellenére hogy én nem szoktam kispirálozni az alsó pillasorom, szép fekete volt alatta kb 3 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Nichole07

2020. december 11.

Drogériás viszonylatban messze az egyik legjobb spirál. Nagyon fekete, tartós és minimális nedvességet is simán kibír. Műanyag applikátoros, amiket személy szerint külön vadászni szoktam, könnyű vele dolgozni és sokkal szebben választja szét a pillákat, mint a hatalmas applikátorral ellátott társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Clara

2020. november 14.

Nem potyog, könnyű lemosni, nem csodaszer, de ar/érték arányban szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 14.

Nem potyog, könnyű lemosni, nem csodaszer, de ar/érték arányban szuper.

ziza27

2020. szeptember 25.

Visszavonok mindent. Nagyon jó kis spirál, szép hatást lehet vele elérni, jól szétválasztja a pillákat, és még egy sírást is kibírt! :D

* * *
Nem lett a kedvencem. A márkától van egy másik spirál, ami nagyon bevált, ez sajnos annyira nem, de elhasználom. Elegendő festéket juttat a pilláimra, viszont ahhoz, hogy szép íveltek legyenek, igen csak ügyeskedni kell.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 25.

* * *

Nolee

2020. május 15.

Ez egy okés spirál, nem irritálja a szemem, nem lankadnak le a szempilláim a nap végére és egy kis könnyezést is kibír. A lemosásával sem kell túl sokat szenvedni, ami nekem szintén nagyon fontos. Használtam már ettől sokkal jobb spirálokat is, de mindennapi használatra ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Eliza8420

2020. április 15.

Nagyon szeretem a Catrcie szempillaspirálokat, ebben sem kellett csalódnom, sőt most ez a kedvencem. Nem pereg, szép íves és hosszú szempilláim lesznek tőle. ☺❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

KaradyAnn

2020. április 8.

Vegyes érzéseim vannak, mert oda vagyok azért, amit a szempilláimmal csinál, de közben kihullanak tőle a drágáim :'(( Ívelt, szétválasztott, dús és fekete pillákat érek el vele. Nem különösebben hosszabbakat, de ezt nem bánom. Viszont csak nagyon ritkán nyúlok érte, amikor nem fáj annyira a szívem néhány elvesztett szempillámért. Emiatt csak kicsit húzom le, mert úgy látom, hogy ezzel nem sokan vannak még így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 8.

Whosthatfitgirl

2020. január 3.

Oh, nagy remènyű kapcsolatunk már első használatkor hamvába holt. 😩 Se nem dúsìt, se nem göndörìt, csak esetleg hosszabbìt, ha elèg kitartó vagy hajnalban, az arcod megrajzolásakor.
Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Nem újravevős.

Nemesene

2019. július 8.

Szerintem ez egy jó spirál, de kicsit túl sokat ígér az a bizonyos csomagolás. Nem mondanám, hogy megemeli a pillákat vagy őrülten hosszúvá varázsolja őket. DE alapvetően szépen szeparálja a pillákat, szép feketék lesznek a tövétől a végekig. Akinek alapvetően hosszú pillái vannak, annak megfelelő választás lehet, én személy szerint egy kicsit többre vágyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

Hidratálók: Butylene Glycol