Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann

A népszerű Glam & Doll sorozat új tagja a Sculpt & Volume szempillaspirál, egyedi kefével. A mély fekete textúrának köszönhetően XXXL dús és göndör szempillákat biztosít.

Nolee

2020. május 15.

Ez egy okés spirál, nem irritálja a szemem, nem lankadnak le a szempilláim a nap végére és egy kis könnyezést is kibír. A lemosásával sem kell túl sokat szenvedni, ami nekem szintén nagyon fontos. Használtam már ettől sokkal jobb spirálokat is, de mindennapi használatra ár-érték arányban szerintem tökéletes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

Eliza8420

2020. április 15.

Nagyon szeretem a Catrcie szempillaspirálokat, ebben sem kellett csalódnom, sőt most ez a kedvencem. Nem pereg, szép íves és hosszú szempilláim lesznek tőle. ☺❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

KaradyAnn

2020. április 8.

Vegyes érzéseim vannak, mert oda vagyok azért, amit a szempilláimmal csinál, de közben kihullanak tőle a drágáim :'(( Ívelt, szétválasztott, dús és fekete pillákat érek el vele. Nem különösebben hosszabbakat, de ezt nem bánom. Viszont csak nagyon ritkán nyúlok érte, amikor nem fáj annyira a szívem néhány elvesztett szempillámért. Emiatt csak kicsit húzom le, mert úgy látom, hogy ezzel nem sokan vannak még így.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 8.

Whosthatfitgirl

2020. január 3.

Oh, nagy remènyű kapcsolatunk már első használatkor hamvába holt. 😩 Se nem dúsìt, se nem göndörìt, csak esetleg hosszabbìt, ha elèg kitartó vagy hajnalban, az arcod megrajzolásakor.
Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Nem újravevős.

Nemesene

2019. július 8.

Szerintem ez egy jó spirál, de kicsit túl sokat ígér az a bizonyos csomagolás. Nem mondanám, hogy megemeli a pillákat vagy őrülten hosszúvá varázsolja őket. DE alapvetően szépen szeparálja a pillákat, szép feketék lesznek a tövétől a végekig. Akinek alapvetően hosszú pillái vannak, annak megfelelő választás lehet, én személy szerint egy kicsit többre vágyom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

tyukanyo

2019. május 23.

Csatlakozom azokhoz akik jó véleménnyel vannak erről a spirálról. Nekem nagyon tartós, nem kenődik el, nem pereg le. Hosszú látványos szempillákat csinál és nagyon szép fekete lesz a végeredmény. Nagyon könnyű a kefével dolgozni, és pont elegendő mennyiségű festélket vesz fel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

zfruzsi

2019. március 4.

Nekem ez a szempillaspirál nagy csalódás azok után, hogy csak és kizárólag jó véleményeket hallottam róla mielőtt megvettem. Azt be kell látnom, hogy nekem elég nagy igényeim vannak spirál fronton, ugyanis a dúsításra és hosszításra mindig szükségem van, ha valami göndörít is az már csak bónusz Nos, ennél azt éreztem, hogy azon kívül, hogy befestette volna a pilláimat feketére nem sok mindent csinált, így nekem kínszenvedés volt elhasználni, mert konkrétan feleslegesnek éreztem és emiatt már nem jó hangulattal kentem fel. Mostanra végre beszáradt/kifogyott, de nem is bánom, sose fogom újravenni, mert sokkal jobb spirálok vannak már ebben az árkategóriában is! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 4.

Panka86

2018. november 28.

Nagyon szeretem az ilyen sűrű szilikon keféket, mert nekem ez a receptem a szétválasztott és ennek köszönhetően nagyobb volumennel rendelkező pillákhoz, hiszen ha jól szétválasztja és a szálakat a bevonásukkal vastagítja tömött a hatás. Nekem szép göndör hosszú de vékony és nem extra sűrű a szempillám. Nos ez a termék majdnem tökéletes. A szétválasztás bevonatolás működik, de szerintem a festék lehetne kicsit sűrűbb mert nem vastagít kellőképpen. A túl sok réteg pedig valóban csomósít. El tudom képzelni hogy úgy a használati idejének felére besűrűsödik és megfelelő lesz ebből a szempontból is, több spirállal jártam így, 2 hét után még nem történt ez meg. Nap végére kicsit maszatolódik, akik szempillája eléri a szemhélyukat, ezzel számoljanak. INCI-je szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Bugár

2018. november 5.

Nem tetszik. Nekem túl sok festéket vesz fel, hiába húzom le többször is, ha nem finoman érintem a pilláimhoz akkor összetapasztja őket. Ez a reggeli bambulós készülődéshez nem ideális. Sok figyelmet igényel a felvitele. Napközben potyog, rendszeresen belemegy a szemembe a legváratlanabb pillanatokban. Próbáltam alkalmazkodni a precízebb felvitelhez, de ezzel a potyogással nem tudok megbarátkozni. Kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 5.

rammy717

2018. október 27.

Összességében elégedett vagyok vele. Mindig ódczkodom ezektől a szilikonos keféjű spiráloktól, de ez valamiért megtetszett. Szépen dúsít, és hosszabbít. Napi szinten használtam, nem hullottak tőle a pilláim (sajnos volt már ilyen, nagyobb márkánál). A zöld szőlőkivonatos Garnier szemfestéklemosót használom, azzal szépen le lehet mosni. Alkalmanként sok festéket vett, olyankor összeragasztotta a pillákat, az bosszantó volt, de ritkán fordult elő (és nem tudom, mitől függött). Nekem tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Hidratálók: Butylene Glycol