Catrice

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   9,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. február 20.

Kiszerelés:   9,5 ml
Lelőhely:   drogériák, online

A népszerű Glam & Doll sorozat új tagja a Sculpt & Volume szempillaspirál, egyedi kefével. A mély fekete textúrának köszönhetően XXXL dús és göndör szempillákat biztosít.

eszterszekely

2022. szeptember 18.

Magam sem tudom hányadikat használom belőle, nem is értem miért nem véleményeztem eddig.
Amúgyis szeretem a Catrice termékeit, mert az alacsony áraik ellenére elképesztő minőséget hoznak. Ez a szempillaspirál konkrétan magasan veri a sokszorosába kerülő L'oreal és Bourjois szempillaspirálokat. Nálam abszolút a kisméretű szilikonkefés megoldások a nyerők, sosem értettem kinek jók a bumfordi hagyományos spirálok, bár Anyukám is azokra esküszik. 🤷‍♀️
Nagyon könnyen felvihető, hatalmas pillákat varázsol, nem csomósodik és nem ragasztja össze őket, és nem szárad extrém gyorsan, mert nálam ez szempont, mivel nem kétszer húzom át, hanem nagyon sokszor, meg is nyomkodom, bele is pislogok, de megéri, mert tényleg gyönyörű a végeredmény. Kenődik a szemöldököm alá? Igen kenődik, ahogy hozzáér a szempillám vége, de szerintem nincs olyan amelyik nem. Talán a vízálló, de azt meg nem vagyok hajlandó használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. szeptember 18.

Fiszuli

2022. április 13.

Az utóbbi egy évben több Catrice spirált is véleményeztem. A False Lashes volt sokáig a csúcson, de legutóbb is azon kaptam magam, hogy ehhez a spriálhoz húz a szívem valamiért. Most fogom a harmadikat elkezdeni használni, annyira meg vagyok vele elégedve. Magam sem tudom, hogy miért vártam ennyi ideig a véleményezésével, de nem is probléma, hiszen így rengetegféle időjárási körülmény között tesztelhettem. Jelentem, minden körülmények között helyt állt, hatalmas megelégedéssel használom, kíváncsi leszek hogyan fog szuperálni a melegebb időben. Reggelente két sorral viszem fel, tökéletesen áll, nagyon szépen szétválasztja a pilláimat, a felvitt festék mennyisége az új termék esetében egy kicsit sok, de 1-2 hét után rendeződik. Csomósodást, összeállást, szétfolyást sosem tapasztaltam még vele. Nap végén ugyanúgy áll, mint amikor reggel felvittem. Napközben csak extrém ritkán és nagyon minimális kenődést tapasztaltam eddig, sosem jöttem rá, hogy mitől lehetett. Ez nálam több, mint "belefér" kategória. A kefe mérete és kialakítása nagyon jó, pikk-pakk lehet vele dolgozni, nem kell hosszú percekig építgetni és szétválasztgatni a pillákat... egy-egy sor húzás és kész a tökéletes szempilla sor. Bár azt is hozzá kell tenni, hogy szerencsére a genetikai lottón is ötösöm volt, szemek és szempillák esetében mindenképp. A sörték elrendezése szintén tökéletes. A fekete is szép fekete, semmi drámai, napközben sem fakul. Számomra teljesen pariban van a False Lashes-el, viszont az sokszor készlethiányos. Legutóbb igaz, volt belőle, de valahogy mégis ezt vettem le a polcról. Örömmel és megelégedéssel használom. Legrosszabb esetben is váltogatni fogom a False Lashes-el. Minimum kipróbálásra, de ajánlom mind a két terméket mindenkinek. A FL-nél leírtam, hogy életem legjobb spirálja, nos, őt mellé teszem az első helyre, bőven elférnek egymás mellett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 13.

Csutak

2022. február 22.

Nagyon jó spirál. Szép pillákat csinál és annak ellenére, hogy nem vízálló, sokáig kitart, főleg, ha sminkfixálóval is lefújom az arcom. :) Ár-érték arányban nyerő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

Serephina

2022. február 22.

Nem pereg le a festék nap közben a pillámról, szép fekete színe van és a kefe is jó, megfelelően szétválasztja a pillákat, így jól lehet dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

pacsirta26

2022. január 13.

Kedvenc spirálom, nem póklábas, nem pereg és az ára is jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 13.

Kedvenc spirálom, nem póklábas, nem pereg és az ára is jó.

Sterc

2021. november 5.

Nekem az Essence Lash Princess spiráljai jobban bejöttek, de ez sem rossz darab. Ível, talán dúsít is, szétválasztja a pillákat, viszont ami nagy probléma nekem, hogy nem intenzív fekete, inkább olyan sötét szürke árnyalat, tehát drámai hatást én nem igazán tudtam vele elérni. Ez annak köszönhető, hogy nagyon kevés festéket vesz fel a kefe, ami olyan szempontból jó, hogy tuti nem ragasztja össze a pillákat, viszont így kiemelni se tud annyira, olyan száraznak érződik az applikátor. Peregni nem pergett le a nap végére, viszonylag egyszerűen eltávolítható.

Összességében én azt mondanám, hogy aki a nagyon "természetes", visszafogott végeredményt szereti szempillák terén, annak jó, bár én úgy vagyok vele, hogyha egyszer a saját pilláimat festem ki és ügyelek rá, hogy igényesen vigyem fel a festéket (ne legyenek póklábak, bunkók a pillák végén, ne maradjon összekenődve a környező bőr), akkor nem nagyon tud nem természetes lenni a hatás, hiszen csak a saját pilláimról van szó. Igazából ezt hiányolom ebből a termékből, hogy nem lehet vele intenzíven és maximálisan kiemelni a szempillákat, tehát én nem tudok vele olyan igéző pillantást elérni, ezért nem is veszem újra, de egynek jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 5.

Tvylvis

2021. október 21.

Szerintem az egyik legjobb drogériás szempillaspirál, pár tubussal már elhasználtam belőle. Szép hosszú, fekete szempillákat varázsol, a decenstől a drámaiig. A keféje szerintem remek, nem vesz fel rengeteg festéket, nem bumszli, könnyű vele dolgozni. És ami a legfontosabb: tartós és viszonylag egyszerűen eltávolítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 21.

d.anett89

2021. szeptember 2.

Imádom.
Gyönyörű pillaim vannak tőle. Szépen széjjel választja a pillanat,nem csomós.
Abszolút szerelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 2.

Imádom.
Gyönyörű pillaim vannak tőle. Szépen széjjel választja a pillanat,nem csomós.
Abszolút szerelem

vadvirag919

2021. május 29.

Már megint összekevertem a false lashes.el… Azt kerestem a boltban, és ezt sikerült megvenni, majdnem agyvérzést kaptam. Aztán amikor először használtam, akkor megint.
Ezt a fajta duci kefét nem igazán szeretem, szinte kívánja, hogy mindent is összemaszatoljak vele. Szerencsére ez a fajta spirál annyira száraz, hogy csak a szokásos maszatolás történt, sőt sikerült maszatmentesen IS felkenni. Ez azért történhetett, mert a pillákra se nagyon került festék. :D
Az első használattól kezdve olyan tömör volt a festék, mintha már 2 hónapja nyitva lenne, pedig igyekeztem hátsó darabot kivenni az állványról.
(Amúgy nem igaz, hogy nem lehet egy hülye záró matricát ragasztani a drogériás cuccokra - a múltkor egy középkorú nő testápolózta magát az egyik Dove.al, mert jajj száraznak érezte a kezét, meg amúgy se venné meg, ha nem tudja milyen az illata….wtf?! Könyékig bekente magát, visszatette a tubust, majd ellavírozott a sminkek felé.)
Ja, a festék. Száraz, nagyon. Ez a kb. 2 hónapos használat után csak szárazabb lett, majd inkább megkukáztam. Természetesen törte a pilláimat a vége felé, nehéz volt egy fedő réteget felimádkozni, és hát hmm… se nem mélyfekete, se nem dús szempillákat nem kaptam. A göndörödést, na azt biztosította, mert szétszárította szegény kis szőrszálakat. Ezután inkább 5x ellenőrzöm, melyiket veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 29.

fatime

2021. április 9.

Nekem nem jött be. Jól használható kefe, szép dús pillákat csinál, viszont nekem nem volt tartós. Annak ellenére hogy én nem szoktam kispirálozni az alsó pillasorom, szép fekete volt alatta kb 3 óra múlva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Hidratálók: Butylene Glycol