Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Mano1234, az összetevőket feltöltötte: Rozsdas, Módosítva: 2018. április 4.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Az innovatív, tulipán alakú és rugalmas filctoll lehetővé teszi mind a keskeny, mind a vastagabb tusvonal stílust, akár kezdők számára is. A hosszantartó, intenzív eredmény érdekében mélyfekete színben.

Ár: 500 Ft , Eladó: krstfstgl
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest/Veszprém/Balatonfüred, fizetés: személyes átvétel

milliacat

2019. április 3.

Nagyon megleptek az itteni kommentek, mert nagy örömmel kerestem ezt a terméket, hogy végre vélemény mondhassak róla. Ez egy tartós és "hülye" barát termék. Ez alatt azt értem, hogy könnyű vele szép vonalat húzni :) Akinek elmosódna a tusvonal javaslom, hogy alapozzák és púderezzék is le a mozgószemhéjukat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 3.

pomme

2018. augusztus 19.

"Rugalmas filctoll"...az. Kb. annyira rugalmas, mintha egy fogpiszkálóval próbálnám kihúzni a szemem. Cserébe a színe halvány, vizes, csíkoz, és őszintén szólva nem tudom elképzelni, hogy az egész tubusban lenne annyi pigment, amivel egyszer ki lehetne normálisan húzni bárkinek a szemét. Ha véletlenül kicsit sötétebb szürke lesz az első csík, akkor a következő tutira felszedi az egészet, és marad egy szép párhuzamos sínpár a szemhéjamon. A filctoll meg karcol, karmol, igazából használhatatlan. Ha ehhez kéne viszonyítanom a Maybelline filces tusát, akkor az 5+ csillagot kapna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 19.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Legnagyobb kedvencem volt. Imádtam. Ezzel a fejjel tökéletes tusvonalat tudtam húzni. Kezdőknek és haladóknak egyaránt ajánlom. Nagyon kezes egy darab.
Ár/érték arányban egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Ár/érték arányban egyik legjobb.

Rozsdas

2018. március 22.

Először nagyon odáig voltam érte. Kb. egy hétig tökéletes volt, nagyon tartós. Aztán már csak szürke volt a super black. Kuka, és soha többé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 22.

zsofc

2018. február 4.

A Catrice filces végű termékkeimmel kapcsolatban először sosem vagyok megelégedve, mert eleinte mindegyikből ilyen színtelen lötty folyik, és csak egy csomó vonal húzása után, a lötyit kifolyatva tudom elkezdeni használni, ezzel is ez volt a helyzet. Mélyfeketének nem mondanám a színét, az applikátora sem tetszik, viszont kenődik, bár nem is fixáltam porral.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 4.

Csutak

2018. január 13.

Ötszáz forint volt a kivonás miatt, de még ennyit sem ér meg. Színe semmi, csak a lötyi jön kifelé... Szerencsére nem dobtam el a blokkot, viszem szépen vissza...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

szabrina000

2017. augusztus 1.

Kár hogy a harmadik használat után kifogyott, tetszett az applikátora de így sajnos kuka..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

Lillie

2017. július 30.

Vegyesek az érzelmeim vele kapcsolatba. Nyaralásra hoztam magammal, mert mégis csak praktikusabb mint a tégelyes tus :) felvinni nehéz volt itt ott kicsit foltos lett de nem vészes. Viszont meglepett, hogy mennyire tartós. Konkrétan 50 fokban egész nap rómában sétafikáltam. Külön meglepett, hogy nem kenődött fel. :) pedig megtehette volna :) így megy neki a 4 csillag. Nyaralásra ajánlom, mindennapi használatra nem annyira.
Update: a nyaralás 4. Napján kiborított egyszerűen pocsék. Amint hazaérek kidobom...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 30.

MissKenedy

2017. július 23.

Eleinte nagyon tetszett, talán úgy egy hétig semmi probléma nem volt, aztán rohamosan kezdett beszáradni, vagy kifogyni vagy nem is tudom. De esélytelen kinyerni már belőle bármit is, úgyhogy elengedtem. Lehet csak nekem volt balszerencsém, de mivel nem szeretnék neki több esélyt adni, így tőlem marad a két csillag azért a szép egy hétért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

bugeyes

2017. április 18.

Azért esett legutóbb erre a termékre a választásom, mert a Glamour-napok során elkapkodták a kedvenc szemhéjtusomat, amit évek óta használok. Sajnos nekem nagyon nagy csalódás, mondhatni vacak... Számomra lehetetlen szép vonalat húzni vele, és a festék is felkenődött. Lemosáskor pedig apró darabokat hagy maga után. Még szerencse, hogy olcsó volt, így lelkiismeretfurdalás nélkül megy a kukába :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol