Catrice

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A Glamour Doll Dúsító szempillaspirált a nemzetközi kifutókon domináló "babás" pillák ihlették.

Egyszerű: a különleges kefe megfelelő mennyiségű krémes festéket tud felvenni, amit aztán tökéletesen eloszlat és minden pilládat hibátlanul befedi anélkül, hogy elnehezítené azokat. Az eredmény: extra dús, hosszú és sűrű pillák az igazán "babás" pillákért. Szemészetileg tesztelt.

Vavoca31

2019. november 12.

Akinek sűrű és dús pillái vannak, biztosan beválik ez a spirál, mert könnyen lehet vele dolgozni és szépen elválasztja a pillákat. Mivel nekem kevés pillám van, nem csinál vele semmit, 2. rétegnek elhasználom egy dúsitó spirál mellé, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Pocakne1995

2019. október 6.

Nagyon szeretem. Nem vagyok nagy sminkes, de néha rámjön a "legyünk csajosak" feeling és akkor veszek spirált 😁 eddig nem sokat próbáltam, mindig a lovely-tól vettem a rózsaszín pufi tubusost. Azt is szerettem, de ez a catrice nagyon jó. Szebb pillákat csinál, mint a lovely, és az ára is jobb. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Lina14

2019. július 28.

Természetes pillákat ad. Szépen szétválaszt, bevonja a pillákat és tart nap közben is. 4 csillag, de csak azért mert jó alap spirál, de nem több, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

technodiva

2019. július 21.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, eddig két típus volt, ami igazán bevált és ez az egyik. Nagyon jó a keféje, szépen szétválasztja a pillákat, nem ragadnak össze. Én több rétegben szoktam felvinni, festék pigmentáltsága is jó, egész nap szépen kitart és a nap végén pedig nem nehéz lemosni. Nagyon örülök hogy rátaláltam, árban is jó, biztosan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Zsanita

2019. június 25.

Első és legfontosabb szempont: a keféje végre nem az a megszokott össze-vissza vékony sörtéjű gebasz, hanem vékony és struktúrált, ami szépen választja szét a pillákat, nem csak feldobja a festéket. Nem pereg, nem maszatolódik, egyszerűen csak jól végzi a dolgát. Emellett a csomagolással is meg vagyok elégedve, mert a polcon kis dobozba zárva talátam rá - ami nálam azért szempont, mert nem szeretem, hogy a drogériákban mindenki kénye-kedve szerint nyitogatja és próbálgatja a sminkeket, ezzel belenyova egy csomó bacit, ami nálam rendszeres szemgyulladást okozott. Szóval plusz pont a baci-mentességre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

gyngyvr

2019. május 12.

Igazán kellemes meglepetés! Itteni vélemények alapján vettem, előtte évekig Pupa Vamp spirált használtam, de ez (egyelőre) túltesz rajta, remélem nem fog túl hamar beszáradni/ besűrűsödni. Szépen íveli, dúsítja és hosszabbítja a pilláimat, könnyen hozzáférek a nehezen elérhető helyekhez is, az alsó pillasoron ex extra látványos. Nem pereg, maszatolódik, lemosni viszont szerencsére egész könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

eeniko

2019. február 7.

Sziasztok! Karácsonyra kaptam ajándékba. Valóban nagyon szép, dús pillákat sikerült csinálnom vele. Másfél hónap elteltével kezd kicsit ragadóssá válni, de ez szinte minden szempillafestékről elmondható. A ragacsosság ellen érdemes lehet egy csepp olajjal felhigítani (nekem most egy jó minőségi argánolajam van, kipróbálom azzal) vagy egyszerűen a szempillaspirál felmelegítésével tudunk segíteni a ragacsokon.
Hozzátenném, hogy nagyon szeretem a Catrice márka termékeit. Közép-ár kategóriás, minőségi termékek és állatkísérletektől mentes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 7.

kicsispenot

2019. február 3.

Szerettem. Ar-ertek kategoriaban az egyik legjobb. Ha olyan kedvem lesz biztosan ujra veszem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 3.

Zituska77

2018. november 21.

Nyáron használtam a vízálló variációját, amit nagyon szerettem minden szempontból. Nagy lelkesedéssel vettem meg ezt is. A keféje ugyanolyan jó, viszont a festék állaga... Nekem nagyon sűrű, ennek megfelelően pókláb pillákat csinál és nyilván ebből kifolyólag nagyjából dél körül elkezd szépen leperegni. Sajnálom, mert nagyon számítottam rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 21.

herczegno33

2018. november 18.

Vègre találtam egy spirált, aminek a kefèjèvel elègedett vagyok. Szèpen tudok vele formázni, felvinni, 2 rètegben nekem elegendő. Csak a felső szempillám festem, így nincs az a gond, hogy az alsó lepereg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0