Catrice

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A Glamour Doll Dúsító szempillaspirált a nemzetközi kifutókon domináló "babás" pillák ihlették.

Egyszerű: a különleges kefe megfelelő mennyiségű krémes festéket tud felvenni, amit aztán tökéletesen eloszlat és minden pilládat hibátlanul befedi anélkül, hogy elnehezítené azokat. Az eredmény: extra dús, hosszú és sűrű pillák az igazán "babás" pillákért. Szemészetileg tesztelt.

lenizsu

2020. június 14.

Szép pillákat készít. Szépen hosszít és dúsít, ugyanakkor nem csomosítja a pillákat. A lemosásnál sincs gond vele. Szilikon keféje van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 14.

cicavica

2020. április 18.

Borzasztó, kenődik a szem alá, pereg, csomós, rengeteget kell felkenni belőle, hogy szép eredményt kapjak. Soha semmit nem dobtam kukába, de ezen nagyon elgondolkoztam..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 18.

bubblegum67

2020. április 11.

Hatalmas csalódás. Akciósan szereztem be, a keféje nagyon jónak tűnt amivel nem is volt baj. A festék szép ében fekete DE 2 óra után a szemem alatt kötött ki. Akármit is csináltam, primer ide vagy oda mindig lekenődött, mintha megolvadt volna vagy nem is száradt volna meg. A keféje miatt kap 1 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 11.

Kriszta180222

2020. március 7.

Szuper keféje van, könnyű vele dolgozni. Nem vesz fel egyszerre sok festéket, nem tapasztja a pillákat. Egész szép végeredményt lehet vele kreálni, de sajnos pár óra után csúnyán pereg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 7.

Vavoca31

2019. november 12.

Akinek sűrű és dús pillái vannak, biztosan beválik ez a spirál, mert könnyen lehet vele dolgozni és szépen elválasztja a pillákat. Mivel nekem kevés pillám van, nem csinál vele semmit, 2. rétegnek elhasználom egy dúsitó spirál mellé, de nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 12.

Pocakne1995

2019. október 6.

Nagyon szeretem. Nem vagyok nagy sminkes, de néha rámjön a "legyünk csajosak" feeling és akkor veszek spirált 😁 eddig nem sokat próbáltam, mindig a lovely-tól vettem a rózsaszín pufi tubusost. Azt is szerettem, de ez a catrice nagyon jó. Szebb pillákat csinál, mint a lovely, és az ára is jobb. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

Lina14

2019. július 28.

Természetes pillákat ad. Szépen szétválaszt, bevonja a pillákat és tart nap közben is. 4 csillag, de csak azért mert jó alap spirál, de nem több, semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 28.

technodiva

2019. július 21.

Sok szempillaspirált kipróbáltam már, eddig két típus volt, ami igazán bevált és ez az egyik. Nagyon jó a keféje, szépen szétválasztja a pillákat, nem ragadnak össze. Én több rétegben szoktam felvinni, festék pigmentáltsága is jó, egész nap szépen kitart és a nap végén pedig nem nehéz lemosni. Nagyon örülök hogy rátaláltam, árban is jó, biztosan újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 21.

Zsanita

2019. június 25.

Első és legfontosabb szempont: a keféje végre nem az a megszokott össze-vissza vékony sörtéjű gebasz, hanem vékony és struktúrált, ami szépen választja szét a pillákat, nem csak feldobja a festéket. Nem pereg, nem maszatolódik, egyszerűen csak jól végzi a dolgát. Emellett a csomagolással is meg vagyok elégedve, mert a polcon kis dobozba zárva talátam rá - ami nálam azért szempont, mert nem szeretem, hogy a drogériákban mindenki kénye-kedve szerint nyitogatja és próbálgatja a sminkeket, ezzel belenyova egy csomó bacit, ami nálam rendszeres szemgyulladást okozott. Szóval plusz pont a baci-mentességre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

gyngyvr

2019. május 12.

Igazán kellemes meglepetés! Itteni vélemények alapján vettem, előtte évekig Pupa Vamp spirált használtam, de ez (egyelőre) túltesz rajta, remélem nem fog túl hamar beszáradni/ besűrűsödni. Szépen íveli, dúsítja és hosszabbítja a pilláimat, könnyen hozzáférek a nehezen elérhető helyekhez is, az alsó pillasoron ex extra látványos. Nem pereg, maszatolódik, lemosni viszont szerencsére egész könnyű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Hidratálók: Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

PVP 0 0