Catrice

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A rendkívül népszerű Glamour Doll Volume Szempillaspirál egy vízálló verzióval bővül. Jó hír: a közkedvelt, rugalmas műanyag kefével van ellátva. A kefén lévő hézagoknak köszönhetően nagy mennyiségű festéket tud magához venni és könnyen, minden szempillát befed krémes, fekete festékkel a szempillák elnehezítése nélkül. Az eredmény: extra dús, lenyűgözően hosszú és csodálatosan ívelt szempillák. Vízálló szemfesték lemosóval egyszerűen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt.

szata1

2019. augusztus 19.

Azért vettem, hogy megtartsa a szempillagöndörítő hatását, amire nálam egy sima nem vízálló szempillaspirál képtelen. Ezt nagyon szépen teljesítette is, hatalmas plusz pont. Viszont nekem mindig nagyon lepergett a nap végére, akkor is ha kicsit megfésülgettem a szempilláimat száradás után és leszedtem a felesleget. Miután kezdett kicsit beszáradni megszűnt a potyogás, de utána már nem nagyon tudtam használni csak ha nagyon természetes hatást akartam. Összességében jó de szerintem a potyogás miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Solya30

2019. augusztus 11.

Nem régen próbáltam ki először és meg vagyok elégedve vele. Nem irritál, szépen hosszít és a kefe kialakítása is tetszik. Egy rétegben nem csomósít és valóban vízálló, jó áron. Nem kérdés, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

lylah

2019. augusztus 7.

Nyaralásra mindenképpen szerettem volna egy vízálló szempillaspirált, többet megnéztem itt krémmánián, s árérték arányban, na meg az összetevők miatt végül erre esett a választás. Az sem volt utolsó szempont, hogy egész jó az értékelése. Na de nem fecsérlem itt a szót, kipróbáltam még itthon, s úgy érzem megfelelő terméket választottam, nem ragadnak össze a pilláim, szép természetes hatást kelt, és elég pigmentált is. Izzadás után is a helyén volt. 2 fázisos micellás vízzel is alig tudtam megválni tőle. 1. használatra 5 csillagot adok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 7.

beszti

2019. július 27.

Nyaram kedvenc terméke! Hétköznapokon is ezt használom, olyan szép pillákat csinál. A keféje teljesen a kezemre áll, mivel elég vékony, a legkisebb szálakat is elérem vele. Olajos lemosóval kb 2 perc leszedni. A vizet jól bírja, medencében és a Balatonban is teszteltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 27.

sky

2019. július 11.

Szisz mindenkinek. So-so.. gyengusul teljesít nálam. A keféjét nem szeretem, de nálam egyetlen szilikonos-kemény kefe se begyere. Maga a matéria semmi extra, bekormozza a pilláim, de nem emel, nem dúsít, nem csinál semmit a feketítésen kívül. Vizet hosszabb ideig nem bírja, nem medencés/tengerparti spirál, mert megolvad és utána kenődik/pandásodik. Lemosni nehéz, de micellás vízzel nem mission impossible. Sajnos a lényeget nem tudja, és a szem alól eltávolítani a pandakarikákat igen macerás, tapad-ragad hozzád a szürke szín. Volt már a kezemben rosszabb vízálló pilla spirál, de ez sem kedvenc. Elajándékoztam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

lndnmvlszl

2019. április 27.

Szep a szine, olcso, hosszit es szetvalaszt :) Mondjuk ez inkabb termeszetesebb spiral, annyira nem nagy durranas es hosszabbitani se hosszabbit kiemelkedoen. Azonban rendkivul megeri az arat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 27.

HNReni

2019. január 22.

Nagyon szép, hosszú szempillákat lehet vele készíteni. Nekem több rétegben dúsított is. Tényleg vízálló kibírta egy havazást, valamint a hideg idő és a szél miatti szemkönnyezést.
Lemosni sem volt nehezebb mint más vízálló szempillaspirálokat. Olajos szemfesték lemosóval egész könnyen, maradék nélkül lejön. Meglepő, hogy sokáig Maybelline spirált használtam, de ez most jobban bejött, ráadásul az ára fele annyi. Lehet, hogy ennél maradok inkább. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

kaspo

2019. január 12.

Teljesen véletlenül vettem meg ezt a terméket, ugyanis sietségemben mellényúltam a polcon. Szerencsére, ugyanis magamtól nem vettem volna meg. Kevés olyan szempillaspirál van, ami pont megfelelő mennyiségű festéket vesz fel. Ez pont jó. Nem tapadnak össze a pillák, könnyű vele dolgozni, dúsít, hosszabbít. A Garnier kétfázisú kék lemosója szépen oldja, dörzsölés nélkül. A titok nyitja, hogy pár másodpercig rajta kell tartani a vattakorongot a szempillán, és utána letörölni, ezzel a módszerrel ugyanúgy lejön, mint a nem vízálló festék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Anita1978

2018. december 29.

Szuper a kefèje.Teljesen a tovektol befesti a pillakat, hamar megszarad es mar 1 reteggel is latvanyos az eredemeny az also pillakon is.Abszolut vizallo.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 29.

jkm

2018. november 26.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Direkt olyat kerestem, aminek rövidek a sörtéi, hogy a szempillám tövét is meg tudjam vele festeni. Az csak bónusz, hogy rugalmas a kefe, szép a tubus formája és a színe is. Remek csillagszemeket lehet vele csinálni, és mégis ízléses, természetes hatást kelt. Ha rajtam múlik, soha többé nem használok más spirált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.