Catrice

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   drogériák, online

A rendkívül népszerű Glamour Doll Volume Szempillaspirál egy vízálló verzióval bővül. Jó hír: a közkedvelt, rugalmas műanyag kefével van ellátva. A kefén lévő hézagoknak köszönhetően nagy mennyiségű festéket tud magához venni és könnyen, minden szempillát befed krémes, fekete festékkel a szempillák elnehezítése nélkül. Az eredmény: extra dús, lenyűgözően hosszú és csodálatosan ívelt szempillák. Vízálló szemfesték lemosóval egyszerűen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt.

Tvylvis

2021. szeptember 9.

Nyárra mindig veszek egy vízálló szempillaspirált, leginkább strandoláshoz. Egyébként nem szeretem a vízálló verziót, szinte mindegyiket lehetetlenség a pilláim nyúzása nélkül leszedni. Nem rossz darab ez, szép pillákat csinál, de valóban nagyon nehéz még olajjal is lemosni. Arra a pár alkalomra, amikor kellett, jó funkcionált, de nem hiszem, hogy jövőre ezt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

llsmgy

2021. augusztus 12.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit valaha próbáltam.
Nagyon tartós és szép hosszú pillákat csinál.
Épp annyira dúsít hogy nekem jó legyen ( azaz nem nagyon dúsít)
A leszedése kicsit macerás, de nem kell annyira dörzsölni hogy az ember szempillája is kijöjön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. augusztus 12.

Az eddigi legjobb szempillaspirál amit valaha próbáltam.
Nagyon tartós és szép hosszú pillákat csinál.
Épp annyira dúsít hogy nekem jó legyen ( azaz nem nagyon dúsít)

Pocak

2021. július 27.

Előtte már használtam a nem vízálló társát úgyhogy azon nem lepődem meg, hogy milyen szép pillákat csinál. Nem tapaszt, kellő festéket vesz fel, hosszít. Minden, amire szükségem van. A vízállóra most esküvő miatt esett a választásom. Volt pára is , sírás is és mindennek helyt állt. Csak ajánlani tudom :) (Eltávolítani sima olajos lemosóval könnyedén el tudtam)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 27.

annafekete99

2021. július 12.

Nagyon hosszu es egyenes szalu szempillait vannak ezért mindig szenvedtem azzal, hogy olyan spirál találják amivel legalább par óráig "gondorek" maradnak.Ezzel meg szejmpillagondoritovel sikerült ezt elérnem amin meg is lepődtem, meg viszonylag jól szétválasztotta őket. Tartosnak tartós es valszeg ujra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. július 12.

Imowka

2021. április 5.

3d pillák mellé az alsó pillasorra használom, nagyon szépen dúsít, nem pereg le, tartós. évek óta újra és veszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 5.

kisbobitas

2021. március 11.

Nekem sajnos semmit sem csinált a szempilláimmal csak beszínezte őket és ennyi. Tartósnak tartós volt a pilláimon, de azért nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 11.

fayless

2021. február 23.

Nem szeretem a vízálló spirálokat, mert szörnyen szárítják a pillákat. Muszáj volt vennem egyet a maszk miatti pára miatt és erre esett a választásom.
Bevált. Szép, szétválasztott pillákat csinál, ráadásul a pára sem okoz neki gondot.
A lemosásához extra szűz olívaolajos vattakorongot használok.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

A lemosásához extra szűz olívaolajos vattakorongot használok.

franciiska

2021. február 8.

Az itteni vélemények alapján vettem meg, és teljesen elégedett vagyok vele. Szép hosszú pillákat lehet vele készíteni, egész nap kitart, nem pereg.
Nekem micellás vízzel viszonylag egyszerűen lejön, de hozza az ígért vízállóságot az biztos. :) Ár - érték arányban szerintem nagyon jó kis termék.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Emma23

2021. január 24.

Szép pillákat csinál, nem csomósodik, nem lesz maszatos de szinte lehetetlen leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 24.

lenochka

2021. január 20.

Könnyű vele dolgozni, szépen fel lehet vinni, a színe is szép és tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 20.

Könnyű vele dolgozni, szépen fel lehet vinni, a színe is szép és tartós.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.