Catrice

Ár:   1250 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2013. július 16.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A rendkívül népszerű Glamour Doll Volume Szempillaspirál egy vízálló verzióval bővül. Jó hír: a közkedvelt, rugalmas műanyag kefével van ellátva. A kefén lévő hézagoknak köszönhetően nagy mennyiségű festéket tud magához venni és könnyen, minden szempillát befed krémes, fekete festékkel a szempillák elnehezítése nélkül. Az eredmény: extra dús, lenyűgözően hosszú és csodálatosan ívelt szempillák. Vízálló szemfesték lemosóval egyszerűen eltávolítható. Szemészetileg tesztelt.

Demonshadow

2020. június 29.

Na, ja, még hogy vízálló. Teszteltem, és ilyen pandamaci szemem még soha semmilyen "vízálló" szempillaspiráltól nem volt. Egyébként nem egy nagy szám. A kefével könnyű dolgozni, éppen annyi festéket vesz fel, amennyi elegendő. Nem csomósodik össze a festék a szempillák végén, és éppen, hogy csak látszik, hogy történt valami. A non-vízállósága miatt viszont szívesen megválok tőle, ha valaki Baja és környékén igényt tart rá, mindössze 2x használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

Emesee

2020. június 5.

Kedvenc szempillaspirálom lett, most tervezem újravenni harmadjára. Viszonylag dúsak a szempilláim, viszont nem hosszúak és nem is göndörödnek. Nagyon szépen megtartja a szempillagöndörítő hatását, hosszítja és nem csomósítja össze a pilláimat, gyönyörű eredményt tudtam elérni vele. Annyi a negatívuma, hogy tényleg elég macerás leszedni, de nem lehetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 5.

allitse19

2020. május 13.

Maga a spirál szilikon keféje szuper, szépen szétválasztja a szempillákat, tartós, nem kenődik el felvitel után. 4 csillag, mert utána napokig nem jön le teljesen a pilláról micellás vízzel, így azért roncsolja azokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 13.

timcsike198989

2020. január 21.

Szépek lesznek a pillák tőle.Teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Szépek lesznek a pillák tőle.Teszi a dolgát.

arnika

2019. december 9.

Nagyon jó a keféje, szépen hosszabbítja a szempillákat, elégedett vagyok vele. Ár-érték arányban is nagyon jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 9.

Klajdi

2019. november 20.

Ez az egyetlen CF szempillaspirál, ami tényleg bevált annyira, hogy újravettem és nem keresgélek tovább. Teljesen rendben van, kiemel, de nem túlzóan, a vízállóságáról pedig már több zivatar során is volt szerencsém megbizonyosodni. Az ára kedvező. Nem pereg, nem kenődik, nem hullik, a szempillákat nem ragasztja össze. A lemosás picit nehézkes, de más negatívumot tényleg nem tudok elmondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 20.

Mantra

2019. november 18.

Nagyon elégedett vagyok vele. Lerobbantani csak olajos szemfesték lemosóval lehet, a micellás vizet kiröhögi. A szilikonkefe csak annyi festéket vesz fel, amennyi pont elég. Gyorsan szárad, ezért a második réteg felejtős, de ha valaki gyorsan dolgozik, akkor csodaszép eredményt tud elérni vele. A pillák szépen elkülönülnek, nem ragadnak össze. Egész nap tartós, nem pereg, nem kenődik. Az egyik legjobb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

alinn

2019. október 19.

Már nagyon-nagyon közel van ez a spirál az általam top elváráshoz, vagyis vízálló, szilikonkefés és egész szép pillákat csinál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 19.

szata1

2019. augusztus 19.

Azért vettem, hogy megtartsa a szempillagöndörítő hatását, amire nálam egy sima nem vízálló szempillaspirál képtelen. Ezt nagyon szépen teljesítette is, hatalmas plusz pont. Viszont nekem mindig nagyon lepergett a nap végére, akkor is ha kicsit megfésülgettem a szempilláimat száradás után és leszedtem a felesleget. Miután kezdett kicsit beszáradni megszűnt a potyogás, de utána már nem nagyon tudtam használni csak ha nagyon természetes hatást akartam. Összességében jó de szerintem a potyogás miatt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 19.

Solya30

2019. augusztus 11.

Nem régen próbáltam ki először és meg vagyok elégedve vele. Nem irritál, szépen hosszít és a kefe kialakítása is tetszik. Egy rétegben nem csomósít és valóban vízálló, jó áron. Nem kérdés, hogy újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.