Catrice

Ár:   1629 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lantika1108, az összetevőket feltöltötte: Dori01, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Fényesség, ragyogás és csillogás: a Highlighter Cseppek fényvisszaverő pigmentjei irizáló megjelenést biztosítanak. A krémes textúra csodálatosan könnyűnek hat, és csillogó aranyporként ragyog.

browning

2019. december 15.

Akciósan szereztem be, kb 500 ft-ért, nagyon szeretem, egy bajom van vele, hogy ez nagyon sokáig elég lesz (ha csak meg nem romlik :) ) hogy vegyek így új highlightereket?:)))
Nagyon szép tényleg, ízlésesen néz ki, lehet építeni is, ha épp olyan a kedvem és ahhoz képest, hogy sokat tapizom az arcom, jól bírja!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. december 15.

Cosette

2019. július 6.

Páromtól kaptam ajándékba, és nagyon jól választott! Nagyon szépen pigmentált, nincsenek benne hatalmas csillámok, hanem kellemes nyári fényt ad. Napbarnította bőrön néz ki igazán jól, de a sárgás alaptónusú bőrömön is szép. Kicsit töményebb, nem olyan folyékony, mint a legtöbb cseppentős highlihgter, de én amúgy is a kezemre cseppentek először és úgy viszem fel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 6.

lucisunderground

2019. május 19.

Nyereményjátékon nyertem.De megveszem ha elfogy.Nagyon szép hatást nyújt.Sokáig elég .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak