Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: timibaby, Módosítva: 2014. október 18.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2014 április-májusi limitált trendkiadás

bandita

2014. május 25.

Az egyik legszebb pelyhes lakkom. Vegyesen hemzsegnek benne a kisebb-nagyobb szabálytalan alakú holgrafikus fényhatású pelyhek, orgazmusközeli állapotba juttatva a szemlélőt!
Egy óriási hibája van, illetve kettő:
Az ecsettel esélytelen ezt a lakkot nem vakolatszerűen feljuttatni az alaplakk fölé, mert teljesen kiszámíthatatlan, hogy az erősen géles, áttetsző bázisból mennyi jut a glitterekből és hová.
Ezért aztán úgy döntöttem, hogy nem fogom rendeltetésszerűen használni, inkább kitrutyizok az anyagból egy jó kövér cseppet és egy tűvékony ecset hegyével kivadászom a pelyheket, majd felapplikálom. Ezzel a módszerrel tetszés szerint kialakítható a teljes fedés vagy mozaikszerű hatás.
Csodásan működik együtt a fehér, a rózsaszín, a fekete, zöld, lila és a kék alaplakkokkal.
Gélszerű fedőlakk mindenképp kell a felületre, amit érdemes ujjbeggyel még kicsit ellapogatni, mielőtt fixáljuk.
A másik hibája, hogy kifejezetten lassan szárad, de a "pecázós technika" ezt is kiküszöböli.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. május 25.

Egy óriási hibája van, illetve kettő:

Emolliensek: Silica Dimethyl Silylate
Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)