Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kmanci, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2014. április 1.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2013 júniusi limitált kiadás.

sailorluna

2018. szeptember 5.

kinyomva nagyon pink, de eldolgozva szép rózsás a színe. nem ragad, nem hagy olajos érzetet, púderessé válik. nehezen szokom meg ezt az állagot, gyakorolnom kell még. nagyon pici adag kell belőle, különben bohóc hatású lesz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

aukszflora

2015. január 5.

Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz! Ez a kence csúcsszuper! :D Megérte mind a 490 Ft-ot amit kiadtam érte. Kevés is elég belőle, nagyon szép természetes a színe, és nálam egész nap tart. Állandó lakója a neszeszeremnek! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 5.

barbee77

2014. július 29.

Húgom szerezte meg leértékelésen, pedig már pont leszoktam a pirosítókról, erre jött ez a csoda, amit -igaz, ki kell tapasztalni a mennyiséget és a technikáját, de- imádok :) nekem jobban bejön, mint a klasszikus, vagy a golyós pirosító. 5/5 :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

pinkyke388

2014. július 6.

Kiárusításán vettem 199Ft - 10%, azaz 179 Ft-ért. Értirek ezt, 179 Ft-ért!!! HALLOTTÁTOK??? Maga a tömény gyönyör, persze vannak hibái, de 179 Ft-ért megbocsátó vagyok.
A tartója pedig maga a tömény borzalom!!! Nem illeszkedett rendesen a feje, ezért megpróbáltam erőszakkal megjavítani. Tudjátok mit értem vele, heh! Letört, és azóta nem is tudom már teljesen rácsavarni. Aztán az anyaga túl merev, csak erős nyomásra engedelmeskedik. Viszont mikor nem túl szerényen, tenyérrel nekinyomta a szekrényajtónak, megadta magát, és minden tele lett pici, rózsaszín pirosítókukacokkal. Hát ennyit erről! Ez egyáltalán nem praktikus, aki ezt kitalálta, minimum csonkítást érdemel.
A színe szép málnás, nem túl tolakodó, de azért kellemes. Maga a kencefice tömény, nem folyós, mikor nagy erőlködések árán kinyomom a tartóból, kukacokká áll össze.
Nem túl tartós, legalábbis pofikán, de mikor swatcholtam a kezemre, akkor bezzeg az, még a fürdést is túlélte.
Amúgy jó kis pirosító, utazásra mindig ezt a darabot viszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. július 6.

Amúgy jó kis pirosító, utazásra mindig ezt a darabot viszem.

bi.ju

2014. február 21.

Nagyon gondolkodtam rajta, nagyon sokszor nezegettem, visszaraktam, mikor hetek mulva visszamentem, meg mindig szomoruan nezett ram, es kezdett esni az ara. Mikor ma meglattam, mar csak 499.- volt, megvettem, de nem lattam rola kritikat, csak egy blogon. Emlekeztem, ott jot irtak rola. Majd hazahoztam, nezegettem tovabb, elolvastam itt a velemenyeket, hogy csak egy csepp kell belole.... Meg jo, hogy nem elesben probaltam ki eloszor, mert az en kis cseppem olyan bohockepet csinalt, hogy szakadtam a rohogestol. Tenyleg olyan brutalis, hogy eleg belole egy leheletnyi mennyiseg is. Kiprobalom majd ecsettel is, de mostanaban ez volt a legjobb vetelem. Eredeti aron is megvettem volna, ha tudtam volna, hogy ilyen csodas kis csoppseget rejteget a catrice :D pedig ebbol a trendkiadasbol vasaroltam mas termeket is.... Nagy lesz a szerelem.... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 21.

v.szilvia789

2014. február 16.

Kiárusításon vettem 490 Ft-ért és teljesen megérte. Egyetlen apró pötty is elég belőle és egész nap kitart. Először én is megijedtem a vad rózsaszín színétől, de végül szépen mutatott. Azért vigyázni kell vele, nehogy túladagolja az ember.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 16.

impala

2013. július 11.

Én általában a por állagú pirosítókhoz vonzódom (nekem az marad meg a legtovább a bőrömön) de gondoltam, egye fene, tetszett a csomagolás meg a marketing, hát megveszem! És egyáltalán nem jártam rosszul, sőt! :) Egy nagyon pici pötty is elég az ember arcára, kinyomva először ilyen tömény, élénkrózsaszín színű, de eldolgozva nagyon szép természetes pírt ad az arcnak, és nagyjából tart addig, mint a por állagú tartana, szóval tényleg meg vagyok elégedve. Olyan szép színt ad az arcnak, tényleg olyan fiatalos, egészséges pír, egyáltalán nem is látszik pirosítónak, általában félve nyúlok az ilyen hibrid catrice termékek után, de ez tényleg megérte. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. július 11.

Lorelaig

2013. július 10.

Először sokkot kaptam, hogy milyen picike, de gondoltam, próba szerencse, hátha nem járok rosszul. És tényleg!!! Gyönyörű rózsaszínes-pirosas színű, ici-pici elég belőle :-)!! Nagyon sokáig elég lesz :-)!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 10.

Emolliensek: Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetyl Dimethicone
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Dimethicone Crosspolymer, Cyclohexasiloxane, Cetyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, Yellow 5 Lake / CI 19140, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.