Catrice

Ár:   1979 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: szeliger, az összetevőket feltöltötte: turquoise_pianist, Módosítva: 2020. január 30.

Ár:   1979 Ft
Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Vízhiány

Hidratáló szérum 1,5% hialuronsav tartalommal.

• Hidratáló és nyugtató hatású
  • Helyreállítja a bőr nedvességtartalmát
  • Primerként is használható

Vegán

lauralackner60

2021. április 6.

Nagyon könnyed. Reggel és este használom tiszta bőrre arctisztítás után. Nem szabad sokat nyomni egyszerre mert ragadhat a bőrön. Minimalis parfüm illat annyira nem zavaró. Nem csíp, nem irritál. Száraz bőrre is jó ha utána használsz arckrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 6.

vivi_90_

2021. április 4.

Már egy hónapja biztosan használom. Csak pozitívat tudok róla mondani. Esti, reggeli arcápolási rutinom része. Nekem kifejezetten tetszik és kellemes az a minimális illata. Viszont valóban kicsit ragad utána a bőröm de pár perc után be szívja.Tapasztaltam a bőrömön hogy sokkal puhább és nagyon ápolt lett. Most fogyott el az első kis üveg. Szerintem újra veszem:) Csak ajánlani tudom👌🏻

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 4.

emeseskin2021

2021. április 2.

Pár hónapja használom ezt a terméket és csak jót tudok róla mondani. Nem biztos, hogy ezt veszem újra ha elfogyott, mivel szeretnék kiprobálni más hyaluron szérumokat is, de tudom ajánlani. Mivel van benne parfüm érzékeny bőrüeknek lehet, hogy nem a legjobb választás, de engem nem zavart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

Adril01

2021. március 27.

Ezt a terméket bőrszárazság ellen vettem, de nekem nem ez vált be a legjobban erre a problémára. Valóban látszott a hidratáltság a bőrömön, ha felkentem és puhított is, viszont a hámláson nem igazán segített és kukacosodott is, ezért smink alá sem volt a legmegfelelőbb számomra. Ami maradt belőle lehet elhasználom, de nem venném újra, kicsit azért többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 27.

Rami27

2021. március 22.

2 hónapja használom de nekem nagyon bejött. Puha és selymes lett tőle a bőröm. A pattanásaimat is enyhítette. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

ANDREAA

2021. február 26.

Én nagyon megszerettem. Kicsit idegenkedtem az elején a zselés állagától, de hálistennek nem ragad. Viszont éjszakára szeretem használni, smink alá nem olyan "kényelmes" viselet számomra, illetve örülnék, ha nem lenne benne parfüm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. február 26.

LUNACICA

2021. január 21.

Nagyon kellemes állagú gél,csak egy pici illata van,könnyen el lehet oszlatni a bőrön és nagyon takarékos,csak pár csepp kell az arcra.Én az arckrémem alá használom,és nagyon megvagyok vele elégedve,sokkal finomabb tapintású,és hidratáltabb a bőröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 21.

RekaN21

2021. január 18.

puhábbá tette a bőrömet pár nap után, amit imádok :)
nekem pattanásos a bőröm és segített lenyugtatni, és amikor bekenem az arcom vele este, reggelre eltűnik a pirosság az arcomról
az egyetlen dolog amit nem tudom, hogy emiatt van-e az a bőrhámlás, ezért valószínű, hogy csak este fogom használni, meglátjuk mi lesz :)
ajánlom másoknak is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 18.

puhábbá tette a bőrömet pár nap után, amit imádok :)
ajánlom másoknak is!

veci

2021. január 2.

Megmondom őszintén, én azt hittem, hogy ez egy kifejezetten ajakra szánt termék (a neve miatt is, és mert a Rossmann az "ajakbalzsam" kategóriában árulja online) így én oda használtam. Miután enyhén radírozom az ajkaimat, ezt felkenem kb 15 perccel rúzsozás előtt, majd letörlöm. Valóban használ. Kisimítja, egységesebbé teszi az ajkak felületét és a folyékony rúzs is sokkal tovább szép marad, nem kezd el beleülni a száj vonalaiba. Az itteni vélemények miatt lehet ki fogom próbálni az arcomra is, de szerintem érdemes megpróbálni rúzsozásnál. Jó kis termék, örülök, hogy rátaláltam.

UPDATE: Mostanában nem teszek fel folyékony rúzst, de ezt sikerült elhasználni az arcomra. Nekem gyakran van bajom azzal, hogy az arckrém nem szívódik be teljesen, csillog és ragad az arcom, de ha ezt kenem egy krém alá, akkor bármi lehet az, be fog szívódni rendesen. Ki fogok próbálni most másféle hialuronsavas szérumot, de nagyon tetszik, hogy ennek zselés inkább az állaga és nem vizes. Lehet, hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 2.

DNM

2020. december 16.

Egy hónapja használom, lassan elfogy. Jó az ára, nem csíp, , szagtalan. picit tapad utána a bőröm. Amit hiányolok, az a látványos vagy érzékelhető nagy bumm..
Update: Annyira nem tesz semmit, hogy elfelejtettem, hogy van itthon. Semmi értelme megvennem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 16.

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.