Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vicus, az összetevőket feltöltötte: nkatika, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

"Homályosító filter hatás az új stick segítségével! Láthatóan eltünteti a finom vonalakat és a kisebb ráncokat, egyenletessé téve a bőr felületét. Használható az alapozó előtt vagy után is felfrissítésként. Kis méretének köszönhetően bármilyen táskában elfér, praktikus utazótárs, hogy mindig fotózásra kész legyél."

Vegán termék.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

macooka

2019. április 30.

Mivel kifutó termék volt, ezért féláron vettem meg a Rossmannban, ennyiért pedig bőven megérte.
Tény, hogy kissé mozog a tokban az anyag, de óvatosan kell vele bánni, nem kitekerni teljesen és ész nélkül kenni. Főleg, hogyha sokat teszel az arcodra, nemhogy gyorsan fogy, de hajlamos kicsit morzsolódni is. Egyébként elég egy kevés is és a pórusok szinte láthatatlanok lesznek. Alapozó fölé még nem próbáltam, de alatta csodát tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

saeszti

2019. január 25.

Nekem az arcomról tényleg eltünteti a pórusokat. Nekem nem esett ki a tartójából.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 25.

csilly73

2019. január 8.

Én a rúzs táncolva való elfolyàsa ellen kerestem egy olcsóbb terméket mint a Bobbi Brown-é...àm tényleg működőtőke.Nos ez a kis stílus erre abszolút alkalmas.Tapad rá a rúzs..bármilyen állagú is legyen.Ha valaki erre használja csak nem fog csalódást okozni.Nekem eddig még nem esett ki a a tokjabol.És elég csak egyszer athúzni a szàjat vele, kimenve picit a szajvonal felé és alà.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 8.

RCC

2018. december 26.

Nekem is kiesett a termék a tartójából, rögtön az első használatkor és be is gurult a szekrény alatti porba... Azóta is párszor ki akart esni, de már jobban figyeltem és még időben elkaptam. Azt hittem csak nekem sikerült selejtest kifogni :/
Nincs sok cucc benne, de gondoltam úgyis kevés kell csak belőle az orrom környékére, lassan fog fogyni, de tévedtem. Elég puha szerintem, úgyhogy rendesen fogyott az első pár használatkor. Utána próbáltam nagyon óvatosan, éppen hogy a bőrömhöz érintve vagy ujjal felütögetve, így egy fokkal jobb volt, meg mint írták kicsit vastagabban kenve morzsolódott. Többnyire púderrel fixáltam csak, úgy szép lett az eredmény, de ha korrektort vagy alapozót próbáltam rákenni azok valahogy elcsúsztak erről a termékről. A 2 csillag csak azért jár, mert szimplán púderral fixálva tényleg szép volt az eredmény és pár órával később fényesedett át a bőröm, mint amúgy szokott. De nagyon macerás használni és azért vannak ennél sokkal jobb mattító primerek. Valamint hiába írja praktikusnak és utazóbarátnak, ha kipotyog a termék a műanyagból. Ez a márka első terméke, amiben tényleg nagyot csalódtam, sokkal jobbat vártam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 26.

Nixe

2018. szeptember 24.

Nem fed, de cserébe morzsolódik. Kicsit hidratál, ezért a 2 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Nem fed, de cserébe morzsolódik. Kicsit hidratál, ezért a 2 csillag.

PixieCat

2018. szeptember 19.

Nem tuom mit gondoljak róla, mert nagyon szépen mattít meg minden, de ha rendesen felkenem ahogy egy blur stickt kéne, ahogy hozzáérek, elkezd lemorzsolódni az arcomról... nem tuom miért, de így sokkal macerásabb, mert csak akkor nem kezd el lemorzsolódni, ha nagyon vékony rétegben kenek csak az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

off06

2018. augusztus 28.

BB krém fölött használom, és nekem bejött. Egyetlen hibája, hogy pár napos használat után -úgy, hogy otthon tároltam, nem táskában-, kiesett a termék a műanyagból. Visszatettem, nem lett semmi baja, azóta is használom. De azért na...😏

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 28.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.