Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bernadettu, az összetevőket feltöltötte: Dorci24, Módosítva: 2019. október 7.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Az vegán körömlakk ásványi anyagoknak köszönhetően erősíti a körmöket. Cink, magnézium, szilícium, vas és réz ásványi komplexet tartalmaz.

bernadettu

2019. október 9.

A képen látható színben van meg, a leírása alapján pár nap után le kéne mosni, de én fent hagytam tovább, nem tettem rá fedőlakkot és elég hamar el kezdett lepattogni. A gyűrűs ujjamra ennek a tetejére még felkentem egy limitált kiadású IcoNails lakkot, az a köröm tovább bírta.
Ha valaki a színe miatt venné meg és nem akarja 2-3 nap után újrafesteni a körmét, az mindenképp használjon fedőlakkot.
Egy használat után még a körömerősítő hatását nem tapasztaltam, a színe miatt vettem meg főként, egyelőre nem érzem jó vételnek, ha változna valami majd updatelek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Hidratálók: PEG-8

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.