Catrice

Ár:   989 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: tomkogy, Módosítva: 2019. október 14.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

"Fényes páncélú lovag a törékeny, puha és vékony körmökért! Ez az extra-erős körömerősítő védőgátat képez és lezárja a körmök felszínét, még ellenállóbbá téve azokat. A kipróbálók 82%-a igazolja a körömerősítő hatást. A körmök intenzív kezelésének érdekében, használd az átlátszó, fényes lakkot hetente kétszer."

tomkogy

2019. október 11.

Miután a trend it up BUILD-UP körömerősítőjét kipróbáltam - nagggggyon bevált - és az kifogyott, nem jutottam el a DM-be, szerencsét próbáltam a Rossmannban. Ez a Catrice még sokkal jobbakat ígért, mint a trend it upos valaha, ezért gondoltam, hogy kipróbálom.

Nagyon vékony, és lemezesen és minden elképzelhető irányban töredező, szakadozó körmeim vannak. Douglas körömlakkjaim alá kezdtem el használni alap lakként, mert az előző vetélytársa így remekül teljesített. Erősítette a körmeimet, és tartósabbá tette a fölötte használt lakkokat. Sajnos ez a Catrice leszerepelt, közel sem tudta hozni a 82%-al erősebb körmöket. Azért, mert sokkal hamarabb felpattogzott lakkom a Catrice körömerősítőn, nem vonok le pontot, mert nem alaplakként pozicionálják.

Azonban a körmeim úgy törtek, szakadtak be, mintha semmit nem kentem volna rájuk. Nem szeretek alig használt kozmetikumot kidobni, de már azóta beszereztem a trend it up körömerősítőt, és azzal visszaállt a világ rendje, ez pedig számomra használhatatlan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.

Hidratálók: PEG-8

Cellulózból (az egyik fő növényi rost) előállított felületi hártya képző anyag.

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.