Catrice

Ár:   1490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   drogériák, online

2015 júliusi limitált kiadás

A ragyogó nude és pasztell árnyalatokban csillogó, gyönyörű púder gyöngyök nemcsak szépek, hanem meg is szépítenek. Alkalmazd egy nagy ecsettel, hogy a bőröd egyenletes, tökéletes megjelenésű legyen. Fényvisszaverő pigmentek biztosítják a ragyogóan hibátlan arcbőrt. Az átlátszó tégely a dekoratív fedéllel igazi gyöngyszem a fésülködő asztalon.

C01 Sweet Secret árnylatban kapható

Yette

2019. december 7.

Nem kell tőle nagy megfejtést várni, egy teljesen átlagos púder ami nem mattíjat le az arcot hanem egy enyhe ragyogást hagy maga után.
Szerettem, elhasználtam, de nem sajnálom hogy limitált kiadás volt, ha tehetném se venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 7.

Nindzsuuu

2018. július 19.

Jó illata van. Egyszer-kétszer használtam, de nem kell tőle hatalmas ragyogást várni. Egy minimalista nomakeup-hoz tökéletes választás. Mostanra inkább csak fénykép elem nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 19.

Neria

2017. november 1.

Az illata elmegy, a hatása nem olyan nagy cucc. Szerintem még highlighternek lehet alkalmazni, inkább mint púdernek. És highlighterként kellemes, visszafogott, könnyen rétegezhető. Szemhéjpúdernek is elmegy, vagy egy csillámos rétegként egy másikra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 1.

edi01

2017. augusztus 20.

Akciosan vettem kb 800 ftert. Kar h nem rosegoldos mert az ezustoset nehez alkalmazni. Szeretem azert mert nagyon elegans es sokaig eleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 20.

Dea

2017. július 9.

Update: Tele van mikroglitterrekkel,emiatt nem szeretem,mindenem tiszta csillám lesz tőle.

Szörnyű ez a cucc, de tényleg ! Jól néz ki, de ennyi :( Nem passzol a bőröm árnyalatához(ez mondjuk az én hibám), de ha ecsettel használom alig vesz fel terméket, így ha felkenem az arcomra semmi nem látszik, ha kézzel próbálom megdörzsölni darabos és csúnya. Sajnálom, hogy ennyi pénzt kiadtam erre a termékre, mikor helyette vehettem volna , vmi hasznosabbat is...Ezzel végleg kiderült, hogy ezek a golyós sminkterméket nem a kedvenceim :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 9.

pradamarfa

2016. október 31.

Jó kis highligher ez, csak kicsit macerás, és nem szereti ha rétegezik. Nekem bejön, de a reggeli kapkodásba nem igazán célszerű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 31.

mujerconfused

2015. október 21.

Annyira gyönyörű a doboza :D nem vagyok egy nagy sminkes, ez az első highlighterem, még igazából barátkozunk. Finoman csillog, nem olyan, mintha csillámporral szórta be volna magam, jól mutat a fehér arcomon bár nem egy tartós dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 21.

bgabriella

2015. szeptember 4.

A bloggerektől sok negatív kritikát olvastam róla, viszont annyira megtetszett, hogy muszáj volt kipróbálnom. Az én porcelán bőrömhöz tökéletes, nem túl erős ugyan, de a hétköznapokra, ha nem bulizni megy az ember lánya, akkor pont jó. Nem tudok róla igazából rosszat mondani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 4.

nemethanna1

2015. augusztus 19.

Természetesen engem is a dizájn és a koncepció vett le a lábamról, igaz, egy kisebb hajtóvadászatba került, de végül ráleltem. Annak ellenére, hogy a Kaviar Gauche trend kiadás élőben nagy csalódás volt számomra, ezek a gyöngyök igazán csodás darabok. Imádom benne, hogy fényes, de nem voltam olyan, mint aki most futotta 2x a Balatont; csillogott, de nem úgy, mintha diszkó gömb lennék. Finoman tette lággyá, de elegánssá az arcom, és bizony annyira megkedveltem, hogy mióta megvan, majdnem egy hete, csak ezt használom az alapozóm fölé. A tartóssága is nagyszerű, persze azért nem kiemelkedő, de az elvárt Catrice-szintet megüti. Természetesen azért van kontra érv is, ez pedig ugye a gyöngyök minősége, melyek annyira hamar összetörnek, hogy egyáltalán nem lehet táskába bedobós terméknek kinevezni ezt a highlightert. Az enyémek közül néhány már attól megrepedt, hogy megfordítottam a tégelyt. Ez persze a használatban nem fog korlátozni semmiben, inkább csak esztétikai hiba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

2015. július 20.

Múlt héten vettem meg, és azóta kedvenccé vált. Gyönyörű selymes-szatényos fényt ad, csillámok nélkül. Óvatosan kell bánni a mennyiséggel, épphogy hozzá érinteni az ecsetet a gyöngyökhöz, én pirosító fölé járomcsontra és szem valamint szemöldök alá használom, de szemhéjra is simán feltehető. Szerintem nem csak hófehér bőrön mutat jól, megfelelő kontúrozással/pirosítással sötétebb bőrre is használható, mondjuk az enyém nem az, de nem is hófehér, és nagyon gyönyörű lesz vele a smink. Nagyon örülnék, ha préselt, kompakt változatban is kijönne, mert ezt hurcibálni nem lehet magunkkal, viszont mivel sajnos nem túl tartós ezért napközben egy frissítés nem ártana vele. Én megadom neki az 5 pontot, mert végre egy highlighter ami csak fényt ad és nem csillámos, és tényleg gyönyörű a finishe, gyönyörű a csomagolása, egyetlen gyenge pontja a tartósság (hiánya). De ennyi pénzért még így is bőven 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.