Catrice

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   9,26 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: WZ, az összetevőket feltöltötte: babanyuszi, Módosítva: 2021. február 25.

Kiszerelés:   9,26 g
Lelőhely:   drogériák, online

2016-os őszi limitált kiadás

Fényvisszaverő pigmentjeivel a kétszínű, préselt highlighter biztosítja az elegáns ragyogást. A virággal díszített, selymes textúrájú púder minden bőrtónushoz illik.

C01 Clair De Lune árnyalatban kapható

nedina

2019. január 21.

Nemrégiben vásároltam a terméket és teljesen meg vagyok vele elégedve, előzőleg egy folyékony állagú highlightert használtam ami nekem nem vált be. Nagyon szép színe van és pont tökéletes csillogást biztosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 21.

evelinsz

2018. november 22.

Csomagolásától kezdve a tartalmáig minden tökéletes. Az eddigi egyik legjobb highlighter, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 22.

karaibrahimgil

2018. szeptember 7.

Elmondhatatlanul vágytam rá, amikor kiderült, hogy a barátnőmnél lapul egy kihasználatlan darab. Felajánlotta, hogy nekem adja - a férjemnek adta át, aki rossz helyre tette, a barátnőm vőlegénye pedig lesodorta onnan. Darabokra tört... A vőlegény persze nem értette, mi a baj, hiszen véletlen volt.
Nos, kedves férfiak, akik bármilyen kapcsolatot ápolnak magukat sminkelő nőkkel: vigyázzunk a sminktermékekre, mert soha nem lehet tudni, annak darabkái hol bukkannak fel. Ez a Catrice Kaviar Gauche például a por állaga miatt sem marad meg az orcáimon, hanem minden felesleg lepotyog az amúgy sem kis dekoltázsomra. Így a férjem érthetetlen módon csodálkozik, miért felejtik a szembejövő férfiak rajtam a szemüket. Sőt ha a mosdókagylóban találja meg a csillámporokat (mert por- és egyéb szemcsékre fókuszáló tekintete egyből kiszúrja, ha nem takarítom ki magam után a fürdőt), akkor is a kedves barátjához fogom irányítani, akinek ő nálam egész biztosan jobban el tudja majd magyarázni, mit is jelent az, hogy "highlighter". Mert ez a termék a törékenységével együtt is ékes példája ennek. És ha elmerengenek a típusokon, biztos vagyok benne, hogy a körülöttük élő nőknek legfeljebb stick formában, haramabb fogyó, diszkrét ragyogást kínáló terméket fognak ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

unicorntheterrible

2018. június 15.

Ősszel találtam rá a leértékelt termékek között. Megígértettem magammal, hogy nem halmozok fel több highlightert, mert amik már megvannak elegendőek lesznek az unokáimnak is, de annyira gyönyörűséges volt az a virágos domborminta rajta, hogy másfél euróért nem tudtam otthagyni. Nagyon szép a színe, kicsit nagyok benne a csillámok, ezért hétköznapra nekem sok, de az alkalmi sminkekhez tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 15.

vaszily60

2018. május 23.

Télen vásároltam a Rossmanban. Nem ezért a termékért mentem de a szemem megakadt rajta,és nem hagyhattam ott.
Nagyon örülök neki,hogy elhoztam magammal mert az eddigi legkedvesebb highlighterem. Nagyon szép fénye van,és könnyű a felvitele is. Sokkal jobban szeretem ezt a poros állagát,mint az előtte használt folyékony kiszerelésű highlighterem.
A kiszerelése is tetszik amolyan egyszerű de nagyszerű és szinte alig fogy belőle valami,pedig már fél éve használom. Remélem ha elfogy egyszer akkor fogok tudni belőle újat vásárolni,mert ennél jobbat nem hiszem,hogy fogok találni. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 23.

Vince

2018. február 12.

A legjobb highlighter amit valaha használtam, imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 12.

A legjobb highlighter amit valaha használtam, imádom.

andrea91

2016. november 24.

Szerintem nem diszkógömb hatású egyáltalán, legalábbis ésszerű mennyiség nem. Mondjuk végülis viszonyítás kérdése - diszkógömbnek azért semmiképp nem mondanám - de NEM az Instagram highlight;D De jól észrevehető, nem túl gyengusz épphogyvalami, nekem olyan arany középút, a színe is szép, univerzális is, és annyira gyonyoru, kicsit sajnalom is hasznalni, nehogy lekopjon a minta.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

ayse

2016. november 22.

Nagyon szep pezsgőszinű kb 5 órát maradt rajtam.viszont nagyon csillogó.igazi diszkógömb hatás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 22.

Emolliensek: Isododecane, Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Szilikonok: Cyclopentasiloxane, Trimethylsiloxysilicate
Színezékek: Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.