Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2015-ös júliusi limitált kiadás

Világos rózsaszín, lágy lila, pasztell barack és meleg szürke – a tökéletes fény és tartósság mellett ilyen romantikus és modern színekkel igéznek meg a Kaviar Gouche körömlakkok. A meleg szürke árnyalat ideális kontrasztot nyújt az egyébként rendkívül finom, nőies kollekciónak. A pink és lila körömlakk fényesen csillogó, míg a szürke és a barack matt hatást biztosít.

4 lágy pasztell színban kapható:

• C01 Butterfly Kiss
  • C02 Honey Blossom
  • C03 Love Me Tender
  • C04 Cool Wonder

selmeczireka

2018. július 1.

Barackos nude árnyalatot kentem föl, több mint fél éve vettem, de eddig nem szólított meg. Azonban meglepésemre nagyon szép, 2 rétegben teljes fedést biztosít és már 4. napon hordva sem pattog, ugyanolyan szép, mint az első napon. A körmeim vége már igaz fehér, tehát kopik, így nagy valószínűséggel 5 napot bírunk ki együtt. Véleményem szerint ez is szép teljesítmény. Catrice 2 az 1-ben power gel-t használtam fölé, amit nagyon szeretek, így ketten együtt - drogériás szinten - nagyon szépek és tartósak is. Ár-érték arányban kiemelkedő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

blankasara

2018. február 24.

Kiárusításkor vettem egy gyönyörű világos barnás nude árnyalatot. Szokásos módon 2 napot bír ki körülbelül hibátlanul és 4 nap után már le kell mosni, annyira lepattog. A színe, gyors száradása, könnyű felkenése és jó szívem miatt kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 24.

jkrisztie2

2018. január 28.

3 gyönyörűséges árnyalatot is megvettem annak idején, amikor kiárusították ( 01, 03, 04), de csak most akadtak a kezeim közé, sajnos! Valami hihetetlen szép a cool wonder, a butterfly kiss is, eddig ezeket próbáltam ki. Ecset szuper, fedés 2 rétegben szuper, szín csodálatos, tartósság szuper. Ami a legmeglepőbb, hígítani sem kellett őket, mintha csak vadiújak lennének, pedig tényleg nem most szereztem őket.. Álom! ❤️

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 28.

Yume

2017. augusztus 31.

Már egy ideje birtokomban van a Honey Blossom nevű árnyalat, de csak most kezdtem intenzíven használni.
A szín az üvegben nagyon szép barackos nude, azonban minimum 3 réteg kell hogy ez a körmökön is így látszódjon. Ez volt az oka, hogy sok ideig nem használtam.
Az utóbbi időben azonban nagyon megszerettem, ugyanis alap és fedőlakk nélkül a 3 réteg kibír 1-2 hetet teljesen szép és viselhető állapotban.
Valamint gyorsan szárad és enyhén gél lakk hatása is van.
Összességében annak tudnám ajánlani aki egy nem feltűnő, hétköznapi lakkot szeretne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 31.

Valamint gyorsan szárad és enyhén gél lakk hatása is van.

AkInImOd

2017. február 1.

Pár hete lecsaptam egy Rossmannban vizsgajutalomként két árnyalatra, a 04-es Cool Wonderre és a 03-as Love me Tenderre. Előbbi a divatos szürkés-barna árnyalat, az utóbbi pedig pasztell lilásszürke. A 03-as elég lassan szárad, két közepes rétegben nem fed rosszul, viszont nekem jobban bejön Holo porral turbózva. A 04-es nagyon bejön, magában ez nem az én színem, de alapként, felette fehér-mélybarna nyomdázással baró kávés manikűrt tudtam készíteni. A lilának egy örökké valóság sajnos megszáradni, míg a barna, ami egy rétegben is szépen fed, seperc alatt megszárad.

4,5 csillagot adnék szívem szerint. Azért teljes áron anno nem érte volna meg, ötszáz forintért viszont elég királyak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 1.

bizsa

2016. november 15.

A rossmanban a learazasoknal talaltam a butterfly kiss-t.
Rogton megtetszett a szine, meg aznap ki is probaltam.
A szine gyonyoru, viszont tobb retegben kell felvinni a szep fedesert.
Ezt mondjuk betudhatjuk annak hogy nagyon vilagos a szin, en a fedese ellenere nagyon szeretem es ha a tobbi arnyalatban is megtalalom akkor biztos megveszem azokat is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

A rossmanban a learazasoknal talaltam a butterfly kiss-t.
Rogton megtetszett a szine, meg aznap ki is probaltam.
A szine gyonyoru, viszont tobb retegben kell felvinni a szep fedesert.

KuliKali

2016. október 31.

Ezt a kis szépséget is véletlen találtam leértékelve a Rossmanban. A Honey Blossom van meg,nagyon kis szép a fénye,elég tartós is és elég könnyen megszárad. Sajnos nem olyan szép mint az üvegben,ahhoz a hatáshoz 2-3 réteg lakk kell,vagy egy nagyon vastag. Az ecsete jó,elég széles hogy szépen lehessen dolgozni vele.Hétköznapokra alkalmas.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 31.

renataH

2016. február 5.

A Rossmannban a kiárusított termékek között volt egy Honey blossom árnyalatú ebből a kiadásból. Szép halvány barack színe van, sajnos csak az üvegben, felkenve csak három réteg után látszik valami kis szín, de így nem tetszik. Maga a lakk szépen kenhető, gyorsan szárad, ha valaki pont ilyen halovány eredményt szeretne annak tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 5.

Myselfie

2015. november 2.

A levendulás árnyalatú lakk van a birtokomban. Imádtam ezt a trendkiadást, majdnem mindenből be is szereztem egy-egy darabot. :) Nagyon szép, hétköznap is viselhető színe van, a csomagolása pedig szemet gyönyörködtető! Kis hibája hogy kicsit lassabban szárad, de ez sem olyan vészes! Bátran ajánlom bárkinek, nemsokára biztosan akciósan is könnyen el lehet majd csípni! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 2.

doradegyrmt

2015. október 31.

C04 Cool Wonder - Nagyon csillagosötös! Tényleg egy csoda! A színe egész gyönyörű, tökéletesen fed, az ecsete is nagyon jó. :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide

Acetone 0 0