Catrice

Ár:   2659 Ft   Kategória:   Sminkek
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2015. december 6.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek

2015 júliusi limitált kiadás

Hat finom, por állagú szemhéjfesték, a légies lila, a nőies rózsaszín, valamint a feltűnő szürke csodás, meleg árnyalataiban, amelyekkel természetes hatású, ámde annál ragyogóbb sminket hozhatsz létre. Legyen akár matt, akár csillogó, a szemhéjpúder könnyedén felvihető és összedolgozható a palettában lévő applikátorral. A fehér szemceruzát a vízvonalon és a belső szemzugodban alkalmazd, ezzel a kis trükkel nagyobbá, nyílttá varázsolhatod a tekinteted. Bár a fehér alapon arany, csipkés-virágos csomagolás már önmagában is elkápráztat, a meseszép doboz tartalmaz még egy világosabb, és egy sötétebb púdert vonásaid hangsúlyozásához.

C01 Once upon a Time összeállítáaban kapható

berniponi

2016. október 19.

Ajándékba kaptam, de ez a paletta egy hatalmas NO-NO. Praktikus szép csomagolás, rettenetes tartalom. A szemceruza tetszik belőle de itt ki is merült. A highligter szerintem rettenetesen csillámos (a csúnya értelemben) a bronzer túl sötét és nem igazán tartós (pedig alapból is catrice bronzosítóm van és azt imádom), a szemfestékek pigmentáltsága meg kb 10/2 szemhéjalappal. Szeretem a márkát, de ez nagy csalódás és rettenetes pénzkidobás.

berniponi
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 19.

greenbird

2016. március 29.

A 6 szemhéjpúderből rajtam 2 látszik rendesen, a highlighter erősen porozódik, de legalább látszódik az arcon. A fehér szemceruza használható, puha, jól látszódik. Sajnos nem érte meg. :(

greenbird
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 29.

Kenceficam

2015. október 14.

Erősen túlárazott ahhoz képest, hogy az a 6 szín csupán 3-nak látszódik, és abból a 3-ból 2-nek van színe, a harmadik csak színtelenül csillog, mint a teljes középső oszlop a dobozban. A véleményeket olvasgatva az is fölötlött bennem, hogy talán nem egyenletes a minősége. Csak az szól mellette, hogy parabénmentes és még az én érzékeny szememet sem irritálja, de még így sem ért meg 2700 Ft-ot. A csomagolása látványosra sikerült. Nagyon bánom, hogy megvettem.

Kenceficam
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. október 14.

wiicktoria

2015. augusztus 25.

Nem tudom miért vált be ilyen kevés embernek, de nálam bizony tökéletesen működik avonos primerrel :) szeretem :)

wiicktoria
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 25.

lora4444

2015. augusztus 14.

Sokáig szemeztem vele , de majdnem 3000 Ft-ot nem voltam hajlandó kiadni érte , de jól is tettem , mert nemrég 690 Ft-ért jutottam hozzá a Müllerben . A csinos külső sajnos gyengén teljesítő belsőt takar, de ennyi pénzért igazából , a fehér mini szemceruza megérte mert az nagyon jó krémes , tartós . A highliter pont olyan amilyet én szeretek visszafogott hatás picike arany csillámokkal , a kontúr szín se rossz . A festékekből talán kettő használható.

lora4444
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 14.

wifey

2015. augusztus 11.

Irtóra sajnálom a pénzt, amit kiadtam érte. A kinézete nagyon luxi, így ránézésre nem gondoltam, hogy ennyire rossz. Konkrétan használhatatlan. A sötét szemhéjfestéknek SEMMI színe, a rózsással próbálkoztam, de csak valami rettentő kis hatást értem el, azt is harmadszori felkenéssel. A ceruzát kedvem se volt kipróbálni. Szinte nulla sminknek jó, de másra semmire.

wifey
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 11.

endoriel

2015. július 14.

A csomagolása egyszerűen gyönyörű, ezért nem tudtam az üzletben hagyni. Kipróbálásnál azonban már akadtak gondok. Az arcra való termékekkel nincs nagy bajom, a kontúrpúder nem túl erős, nekem, aki azért még nem olyan gyakorlott ebben a témában, éppen megfelel. A highlighterről is ezt tudom mondani: nem szeretem, ha nagyon csillog vagy fényes arc arcom, ez a visszafogott szín épp a megfelelő ragyogást adja. A szemcerka is jól teljesített, termékhez adott ecsettel pedig alapból nem próbálkozom. Az igazi csalódás a szemhéjfestékekkel kezdődött. A sötétbarna illetve a fehér nagyon szép, egy visszafogott smink alapkellékei. A kissé rózsás-barnás árnyalat pedig jól mutatott a mozgószemhéjon. Na de a többi...a lilából nem sok látszik feltéve, a narancsos árnyalatok közül talán a sötétebb még mutat valahogyan, a világosabb pedig dettó olyan, mintha fehér lenne. Alap nélkül neki se álljatok a felvitelükhöz, mert nem sok minden fog látszani, de annak, aki mondjuk egy "No make up make up"-pal kísérletezik, vagy valami nagyon természeteset szeretne, jó lehet. Azért drágállom kicsit.....

endoriel
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 14.

silver

2015. július 9.

A highlighter és a kontúr rendben van, illetve a jobb legalsó barna is, a ceruza is egy egész jó fehér kajal, sőt még az ecsetre is azt mondom hogy oké, de az a maradék 5 szín... Szeretném azt hinni, hogy azért nem látszik belőlük semmi, mert barnultam, és talán majd télen, ha megint hulla színem lesz, akkor lesz értelme ezekkel a pasztell színekkel próbálkoznom, fehér bőrön talán feltűnőbbek lesznek. Lol.
Alapvetően átvágás ez a kollekció.

silver
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 9.

Alapvetően átvágás ez a kollekció.

Regi84

2015. július 7.

Már a boltban láttam, hogy ez nekem nem kell... Nagyon szép a doboz, szépek lennének a színek is, de már a teszterre csak ránézve is láttam, hogy ez nem fog működni. Egy szájfényt és a highlightert vettem meg a kollekcióból, ezt pedig ajándékba kaptam. Itthon kipróbáltam, sajnos be is jött amire számítottam... A felső sor egész elmegy... A barackok nem túl szépek (pedig monoból szép a catrice barack) a lila pedig nincs... Próbáltam valami szint előhozni belőle, de semmi sajnos... A legsötétebb pesig elmegy. A highlighter elmegy, de nem hiszem, hog nagyon használni fogom, egyedül a komtúr szín, amire azt mondom, hogy tetszik. A mini szemceruzát nem próbáltam, úgyhogy erról még nem tudok mit mondani, de egész krémesnek tűnik. Összességében sajnálom, hogy ilyen gyenge lett, mert nagyon szép a doboz, jó az ötlet, csak használhatatlan... Örülök, hogy ajándékbe kaptam, mert jól fog mutatni, de ahhoz képest, hogy catrice, és nem is jó nagyon drága... (Egyébként makeup factorys alappal próbáltam, úgyhogy én tényleg mindent megtettem)

Regi84
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Kaolin 0 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0