Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2021. január 13.

Lelőhely:   drogériák, online

Áttetsző és gyorsan száradó, ápoló panthenolt tartalmaz, hosszan tartó természetes finisű: azonnal tip-top formára igazítja a szemöldököd, de a szempillákra is használhatod!

slhedda

2021. október 3.

Gyorsan szárad viszont nem tartós. 2-3 órát nagyon szépen tud tartani, de utánna ha nem kenem újra sajnos olyan mintha nem is használtam volna.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 3.

MissSejla

2021. július 3.

Home officeba minden nap hasznalom. Dus es sotet szemoldokom van kis rendezesre van szükségem. Nem ad valami nagy tartast. Ha elfogy nem veszem ujra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 3.

pegigou

2021. február 18.

ne varjunk csodat tole, de en nagyon szeretem!
nekem a helyen marad a szemoldokom tole, persze dorzsolni nem kell :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

ne varjunk csodat tole, de en nagyon szeretem!
nekem a helyen marad a szemoldokom tole, persze dorzsolni nem kell :)

ziadrienn

2020. december 31.

Nagy csalódás ,olyan ,mint a víz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 31.

Nagy csalódás ,olyan ,mint a víz

szofka77

2020. október 15.

nekem bevált de én szemöldök kifestése előtt használom, egész nap jól teljesített, nem kopott el a szemöldököm, essence ceruzával szoktam kihúzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Colette221

2020. augusztus 1.

A keféjével nem sikerült 100%-osan megbarátkozni, túl nagy és nem elég sűrű. A fixálása inkább közepes. Nem ez lesz életem terméke, de elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

BartaLili

2020. július 8.

Alig-alig fixál valóban.Ha nem nyúlok a szemöldökömhöz egy darabig tartja magát de egyáltalán nem úgy ,mint egy rendes fixáló..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 8.

makeupqueen1

2020. június 12.

Mintha egy sima fesuvel megfesulnem a szemoldokom. Hatalmas csalódás, semmit nem ér ez a termék. Nem fixál, nem tartós, nem tetszik a keféje, nem visz fel elég folyadékot. Szerettem volna szeretni, de sajnos nem tudom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 12.

erasm98

2019. július 25.

Szerintem gyártják még, én ma vettem a Westend Rossmannjában (990 az ára) és csak reménykedek, hogy most éppen nem álmodok:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 25.

viviennoo

2018. március 18.

Fura a keféje. :/ és tényleg egy picit lehetne sűrűbb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Fura a keféje. :/ és tényleg egy picit lehetne sűrűbb.

Hidratálók: Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

PVP 0 0

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak