Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Szilva86, az összetevőket feltöltötte: Oswin Oswald, Módosítva: 2015. november 23.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Szenzációs, rendkívül hosszú és dús pillák másodpercek alatt. A mély fekete textúra beépített rostokat tartalmaz, így garantált a csodás hatás. A precíz kefével elfelejtheted a csomósodás problémáját!

Trekaa

2016. március 15.

Akciósan jutottam hozzá először, nem vártam tőle semmi extrát, de megvettem mert olcsó volt, csak kipróbálni! Meglepetésemre nagyon bevált,egy darabit. Vettem is egy másodikat belőle, de aztán átpártoltam egy Essence-es szempillaspirálra, ami 100szor jobbnak bizonyult.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

0808

2016. január 24.

Termékleírás: Borzasztó, festéktől tocsogó keszekusza pillák másodpercek alatt! A valóban brutál fekete textúrától alig tudok megszabadulni. A semmitmondó kefével rettentő sok festéket vesz fel és csomókba összeragasztja a pilláim. Nem dúsít nem ível. Rettenet! Egy nagy 0, bár a külső luxus közeli minőséget sejtet. Sorry Catrice, pedig kedvellek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 24.

TinkaWeeks

2016. január 19.

Nekem nagy csalódás. Konkrétan semmit nem művel a szempilláimmal, azon kívül, hogy a kefe rengeteg anyagot mázol rájuk, hiába húzogatom le róla felesleget. A színe gyönyörű fekete, ezt meg kell hagyni. A spirál külleme nagyon elegáns. Szeretem a Catrice termékeket, de ez nem érte meg vásárlást. Inkább a CATRICE LUXURY LASHES- trióból fogok legközelebb venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 19.

bokihugi

2015. november 23.

2015. szeptember:
Akciósan vettem, és nem fűztem hozzá nagy reményeket, de első használat után hátast dobtam. :D
Hihetetlen milyen sok és hosszú szempillákat tudok varázsolni úgy, hogy nem kell ezerszer áthúzni a kefét a pillákon.
Mivel teljes áron sem valami eget rengetően drága, és ha továbbra is ilyen jól muzsikál, lehet újra vevős lesz. :)

2015.októberében már nem tudtam használni. Nem mondanám, hogy beszáradt, hanem csak sűrűbb lett és hiába szedtem le papírzsepivel a felesleget így sem lehetett már szépen felvinni a pillákra. Ragadt tapadt, sajnálom mert tényleg szép és jó volt az elején. Talán nem is véletlen, hogy nem kapható már.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

2015. szeptember:

Anitamakeup

2015. október 19.

A legeslegjobb sprirál amit valaha használtam. Mélyfekete színű, gyönyörűen ível, hosszít, dúsít, már egy rétegben drámai pillákat művel. Kb az első használat után beleszerettem. 649 ft - os Catrice akcióban vettem. Kb rá két hétre, gondoltam veszek belőle még, legyen otthon tartalékban. Egyik drogériában sem volt :O Kivonták a forgalomból, mondták az eladók!!!! SZuper mondom. Majd elkeseredettségemet még fokozta, hogy kb két hét múlva már használni is alig tudtam a meglévőt, mert beszáradt, kifogyott, fene tudja, de tönkre ment. Megbontása után alig egy hónappal. Magáért a spirálért 5 pontot adnék, de így, hogy megszűntették és még hamar be is szárad, így csak 3 - at adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 19.

masnis

2015. szeptember 24.

Sosem láttam még olyan hagyományos kefés spirált, amin ennyire pöttömek voltak a sörték, és ráadásul akciós is volt, így hát egyből landolt is a kosaramban. Ez a pici kefe tényleg hihetetlenül precíziós munkát tesz lehetővé, ha leselejtezem a spirált, biztosan megtartom későbbi használatra. Viszont a festéken vérzik nálam el a történet. Nagyon híg, és az idő előrehaladtával is csak úgy tessék-lássék sűrűsödött be, így folyton több festéket vesz fel, és a lehúzkodás után is nehéz vele dolgozni, mert ha túl vastag rétegben kerül fel, maszatolódik, tehát nagyon el kell találni a mennyiségeket és ügyeskedni kell. Ez pedig reggel nagyon problémás tud lenni, amikor az ember álmos és kicsit pontatlan. Délutánra az átlagos őszi időben is pandakarikákat produkál- nem túl diszkréten, és minden egyes nap. Egy nagyon gyenge négyest érdemel tőlem, a kettes festék és a csillagos ötös kefe jóindulatú átlagaként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 24.

Ellesmere77

2015. április 11.

A legjobb szempillaspirál, amit eddig használtam! :) Imádom a Catrice termékeket, ezért próbáltam ki ezt a szempillaspirált, és nem bántam meg. Szép hosszú és dús pillákat csinál és a nap végére sem kopik le, ugyanolyan, mint mikor reggel megcsinálom. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 11.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate