Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2019. március 11.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Megvalósulhatnak a csalóka pillák a legújabb fejlesztéseknek köszönhetően a Lashes to Kill Szempillaspirál használata során. Extra hosszú és dús pillák: a nylon szálak elképesztő megjelenést kölcsönöznek, és a wow-hatás nem marad el! A speciális formula segítségével, a szálak összekapcsolják a pillákat és a festék kitölti az üres réseket. Egyértelműen látható csalfa pillák és ultra-dús hatás. A veszélyes helyzetek garantáltak!

Teniko

2015. december 30.

Hasonló véleményen vagyok: pénzbedobással. Nap közepén már pereg, maszatos a szemem alatt. Soha többé!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

feredith

2015. február 8.

Pénzkidobás. Nem végzet asszonyát csinál, hanem pókasszonyt. Tiszta pókláb-pilla, ami potyog szanaszét, főleg azok a kis szálak, aminek műszempillahatást kellene csinálnia. Már 2 perc után. Kontaktlencsések messziről kerüljék el! Sőt, mindenki kerülje el. Egyébként a Catrice az egyik kedvenc dekorkozmetikai márkám, de nagyon jó döntés volt részükről, hogy ezt a terméket kivonják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

Zita456

2015. január 27.

kipróbáltam, egyenlőre csak egyszer használtam..de a végeredmény nem lett rossz! kicsit vigyázni kell hogy nem tapassza össze a pillákat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 27.

Colette221

2015. január 20.

Nem nagy durranás. Vigyázni kell, hogy ne tapassza össze a pillákat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. január 20.

Nem nagy durranás. Vigyázni kell, hogy ne tapassza össze a pillákat.

Niflheim

2014. január 17.

Nagyon szeretem, mint a legtöbb Catrice terméket! Könnyű használni, nekem nem pereg, és végig gyönyörűek a pilláim. : )

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 17.

Nikozia

2013. december 20.

Szerintem ez az egyik legjobb spirál! Gyönyörű pillákat csnál, az enyémeket nem ragasztja össze. Egy bajom van vele, hogy pereg :( Egyébként nálam maximális kategória lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 20.

N.A.

2013. április 6.

Nos, egyrészt egyet kell értenem azzal, hogy tapaszt, DE a helyzet az, hogy egy sminkecsetes spirálkefével hamar szét lehet szedni, és úgy viszont az eredmény nagyon szép, tényleg! műszempilla hatású, nagyon sokat "dob" a szempillákon, nem tudom, hogy tényleg műszempilla szálakat ragaszt-e a valódiakhoz, de a látvány mindenesetre olyan, és nagyon tartós. (Ezért leszedni csak vízálló smink lemosására való lemosóval érdemes). Nekem kifejezetten pozitív tapasztalataim vannak vele, 4 csillagot kap, mert azért egy igazán, teljesen profi szempillaspirál esetében nem kell "utómunkát" végezni másik kefével. ((De ár-érték arányban szerintem megéri azt az 5 plusz másodpercet))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 6.

wishes

2013. március 21.

"A szálak összekapcsolják a pillákat és a festék kitölti az üres réseket" - minő szofisztikát megfogalmazása ez annak, hogy tapaszt....
Aki szereti a különálló pillákat, nem lesz vele nagy barátságban, a kefe kialakítása és a viszonylag sűrű festék sem kedvez neki. Több rétegben tényleg lashestokill, de sajnos hatalmas póklábincákkal.
Ha már gyilkos pillantás, akkor maradnék az Armani verziójánál, ha lehet.... :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Ha már gyilkos pillantás, akkor maradnék az Armani verziójánál, ha lehet.... :)

Hidratálók: Butylene Glycol