Catrice

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ziza27, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. december 18.

Lelőhely:   drogériák, online

Dúsító szempillaspirál mélyfekete, 24 órán át tart elkenődés vagy lepergés nélkül.

Vegán termék

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

anesz12

2022. június 13.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom lett, valóban igaz hogy nem maszatolódik, nekem dús pilláim vannak de nem íveltek és nagyon szépen íveli őket.
Ár érték arány is tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 13.

Ár érték arány is tökéletes.

mesayaa

2022. április 26.

Dús pilláim vannak és ez a spirál nagyon szépen ki is emeli őket. Nagyon szeretem, hogy még egyszer sem mosódott el.
Nekem már egy rétegben is szuperül áll.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 26.

Nekem már egy rétegben is szuperül áll.

Reni07

2022. március 20.

Egész szép pillákat csinál. Nem kenődik, nem potyog, nem mászik el. Tart egész nap. Viszont olyan nehéz eltávolítani mint ha vízálló lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 20.

Iridiel

2022. február 21.

Megszűnik... pedig ez az egyetlen szempillaspirál, ami nem kenődött el az extra zsíros, fedett szemhéjamon... Bánatomban megyek és felvásárlom az összes elérhetőt

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 21.

neome

2022. február 15.

Nem mondom hogy nem volt olyan spiralom ami latvanyosabb pillakat csinal, de ez szerintem nem is iger ilyet. Neha pont erre van szuksegem, egyszeru, visszafogottan festett pillak, szep fekete, es tenyleg nem kenodik. Tetszik a formaja, kellemes a festek allaga. Lemosni nem a legegyszerubb, de nem is nehez, gondolom vizallo, de azert a lemosasa megis konnyebb mint egy atlag vizallo spiralnak. Szerintem jo. Muszempilla hatasert masert nyulok majd de hetkoznapinak nagyon bevalt, foleg felaron. Es kicsit jo hogy annyira azert nem szerettem bele hogy hianyoljam mivel kifuto termek, szivesen probalok legkozelebb egy masikat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 15.

Rencsi93

2021. november 28.

Bánom, hogy egyszer is kipróbáltam. Nem csinál semmi különöset a szempillákkal, kb. 3-4 felkenés után lesz szép és látható, ívelni semmit nem ível, pedig szép a kefe, és figyelni kell nehogy összetapadjanak a pillák. Hamar szárad, nyáron szuper mivel nem kenődik, sőt szerintem vízálló is. Lemosáskor sminklemosó és meleg vízzel sem jön le, olajjal jött le darabokban és vitte pár szempillámat is. Kidobtam a kukába. Akiknek sok szempillája van, náluk talán jó lehet.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 28.

zilogel

Korcsoport: < 18
2021. november 4.

Nagyon szép a spirál formája és a festék is jó. Csak nem feltétlenül az én szempilláimra:) Alapvetően a dús szempillákkal rendelkezőknek bátran ajánlom. A lemosása elég problematikus, mert a termék apró darabokban jön le, beborítva azzal az ember egész arcát. Viszont cserébe elég vízálló:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2021. november 4.

Tabi

2021. október 15.

Nem olyan rossz ez a spirál. Intenzív fekete színe van, a hosszító hatását tapasztaltam, a dúsítót nem annyira, de tényleg nem maszatolódik el, és az összetevői is szépek. Nem az a termék, ami után soha mást nem akarnék kipróbálni, de szívesen visszatérek rá szerintem időnként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 15.

Sleekdecadence

2021. október 4.

Nem értem miért húzzák le ennyire,nekem nagyon jól szuperál. Hooded eye szemem van,ezt magyarul nem tudom hogy mondják, lelógó szemhéj talán. Tökéletes választás nyárra,mert nem tapad fel,nem kenődik. Leszedni én mikroszálas arctisztító kendővel szoktam, így nem kell órákig vakarni. Nekem bevált!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 4.

novembermesi

2021. július 31.

Borzalmas!! Megvettem, valóban nem kenődik el, igazán semmi különöset nem csinál a szempillával. Nos hát lemosni képtelenség, vízzel semmiképpen nem jön le, micellás vízzel is dörzsölni kell, hogy leszedje. Ragacsos darabokban sikerült lesikálnom, szempillám is kijött 1-2 db, közben irtó irritált lett a szemem, így is érzékeny. Kukában landolt. 1 csillagot se érdemelne meg, de 0-át nem lehet adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 31.

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Butylene Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Lauric Acid ti I eu 4 1

Myristic Acid ti I eu I i 3 0