Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: egyno, az összetevőket feltöltötte: dlrexqs, Módosítva: 2020. február 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Segítség az ajkak érzékeny bőrének minden évszakban történő ápolásához.

• mélyrehatóan hidratálja és intenzíven táplálja az arcbőrt
  • meggyógyítja a repedezett ajkakat

egyno

2020. június 7.

Nagyon szeretem, viszont nem 100%ban hidratál, ezért 4 csillag. Viszont az illata, isteni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 7.

Diamond26

2020. február 13.

A csomagolása és az illata fogott meg. Sajnos csak otthon tudom használni, ugyanis fehér réteget hagy a számon. A hidratáló képessége nem rossz, de vannak sokkal jobb ajakápolók.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 13.

pBeata

2020. január 22.

Imádom. Őszintén eddig nem sikerült rendszeresen használni ajakbalzsamot. Általában már csak akkor került elő, amikor tényleg nagyon csúnya volt a szám. Egyszerűen nem tudtam rászoktatni magam a rendszeres használatra. Aztán jött ő *-* Mindamellett, hogy gyönyörű a csomagolás, nagyon jó enyhén kókuszos illata van. Magamnak se tudom megmagyarázni mi változott :D de ő jön velem mindenhova, kenem magamra állandóan :D egyetlen negatívuma, hogy mióta beleszerettem, azóta nem is találom a boltban. Valahogy mindig csak a hűlt helyét találom :D úgy tűnik nem csak nálam szerelem...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol, Squalene
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol