Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 17.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony, hosszantartó, púder finishű ajakpor - a végső matt hatásért.

6 árnyalatban kapható

Kittyki

2019. június 17.

Sajnálom, hogy már nem gyártják. A 010, 060-as árnyalatok vannak meg. Nagyon szép színek, habár nem tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 17.

Sophielle

2019. január 20.

Én az idei adventi kalendáriumom által jutottam hozzá a 060-as árnyalathoz. Szép, szép, viszont negyed óra alatt teljesen el is tűnik a számról. Nem valami tartós. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

lia0000

2018. május 3.

Nos.. én is akciósan vettem. Egy halvány rózsaszín/rosegold árnyalat tulajdonosa vagyok. Soha nem kenném fel az egész ajkamra mert szerintem ízléstelen hatást kelt, meg nem is az én műfajom. Na de az optikai ajakdúsítás annál inkább! Matt rúzst használok (essence szájkontúrceruzával próbáltam eddig) és utána csak az ajkam közepére kenek belőle kicsit. Ha jól el van találva az alap rúzs színe akkor nagyon szépen kiemeli az ajkakat a metálos fény! :) Szemhéjra is ki fogom próbálni. 500 forintért szerintem nem rossz. Nekem nagyon tartós, nem maszatolódik, szép a színe is. Meg vagyok elégedve vele. Ha lesz változás, visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 3.

esztii08

2018. április 11.

500 Ft-ra leárazva vettem meg, mostmár tudom, miért árazták le.:D a színe miatt vettem meg (020-as árnyalat) kicsit rosegoldos, csillogó szín, amit a számon nagyon szépen vissza is adna, viszont 5 percig sem bírom benne, annyira kényelmetlen. Mintha ragasztó lenne a számon, és még a legnagyobb precizitással is foltos lesz a végeredmény.. A színe miatt (és mert nehezemre esik egy catrice terméket lepontozni) kap 2 csillagot..

Update: Miután vártam vele egy picit, kentem rá egy kis átlátszó szájfényt, így egy fokkal jobb a végeredmény.. Ettől függetlenül nem fogom túlzásba vinni a használatát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

Blackxentric

2018. március 6.

A színe nagyon szép a tubusban, de a számon borzalmas szürkés lila. Pigmentáltsága tízes skálán kettes. Nagyon nem érte meg még akciósan sem. Az illata nagyon jó,de ennyi kb az előnye, meg hogy nem szárítja a szám nagyon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 6.

eszti00b

2018. február 26.

Használhatatlan! Ha önmagában viszem fel, semmi pigmentáltsága, rúzson hülyén fest. Úgy érzem a kukában végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 26.

Mano1234

2018. február 25.

Egy lilás bordós színem van belőle. Pigmentáltsága kb nulla, kontùrceruzával és nagyjából három réteggel adja vissza a színt amit a tubusban látunk. Foltosan fog, nehéz egyenletesen felvinni, viselése számomra kényelmetlen, szárít, csúnyán kopik, darabokban lepereg.
Csak azért nem egy csillag, mert nyereményjáték által kaptam és a színe nagyon szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Jelizz

2018. február 20.

Nagyon - nagyon kivancsi voltam ra, hogy szajra puder??!! En mindig megvarom hogy az ujdonsagokat leakciozzak es akkor ra bolintok 🙂 en a nude rozsas arnyalatat vettem meg, temyleg metalos. Valahogy matt de csillogo! nem mondanam ruzsnak. Szep szine van de kopik es nem tart sokaig. Egynek elment.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 20.

arcoiris

2018. január 29.

Tőlem ma megkérdezte a főnököm, hogy durva volt-e a hétvégém hogy így ki van száradva a szám vagy új rúzsom van?! :D Mondtam hogy új rúzs :D :D :D Amúgy nem szárítja a számat egyáltalán és nem is érzem hogy ott van, de az tuti hogy furán fest rajtam :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

vicka

2018. január 24.

Annyira gyönyörű színe van, hogy az valami hihetetlen! Szerintem nagyon vagány kis találmány, kár, hogy most készül beszüntetni a Catrice. Viszont csak 4 csillagot kap, mert nagyon csúnyán kopik, és picit száraz hatása van az ajkaimnak mikor ezt viselem. De ettől eltekintve ezen az áron ez a termék tökéletes!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 24.

Antioxidánsok: Tocopherol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag