Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1329 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. december 22.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Sminkek szájra
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1329 Ft

A folyékony ajakpúderek púderesen matt végeredményt varázsolnak, pihekönnyű érzettel az ajkakon. A formula magas fedésű, hosszantartó és matt. A folyékony textúra púderes hatású lesz az ajkakon.

6 árnyalatban kapható

Újdonság teszt: Catrice Liquid Lip Powder Ultra Matt

Ár: 1329 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Bettii98

2019. szeptember 7.

Nekem a 090 spotted on pink-erest árnyalat volt meg. Nagyon tartós, viszont csúnyán kopik és, ha újra felkened már csomóssá válik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 7.

lesztii

Korcsoport: < 18
2019. január 9.

Gyönyörű a színe de nagyon nagyon szárítja önmagában a számat. Egy ajakapoloval alatta már jobb

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. január 9.

Rencsibe07

2018. október 8.

Szeretem a Catrice termékeket, de ez a termék sajna nem sikerült. Meg sem szárad a számon. Simán letörlöm. Mintha valami szöllőzsír lenne.
Sajnálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 8.

Sajnálom.

Freyja

2018. augusztus 20.

Két rétegben szépen fed és az én ajkaimon egyentelenesen kopott... viszont folyamatosan érezni, hogy a számon van, sőt egy idő után kimondottan kényelmetlen viselni (ragacsos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Lina14

2018. július 18.

leárazva találtam meg a010 copper & spice árnyalatot. én először azt hittem hogy szemfesték, már csak este olvastam el a cimkét. Szájra nem az igazi. ahogy leszárad, gumis lesz, és kényelmetlen. Nem is tudtam egész nap viselni. kipróbáltam szemfestéknek is, de ahogy próbáltam eldolgozni a széleket, teljesen eltűnt. Így nem igazán tudom használni semmire.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

marryjane

2018. április 13.

Könnyed viselet, nem ragad, észre sem veszem, hogy ott van, DE..... nagyon gyenge a színe..... nagyon 😏 gagyi hatása can

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

bernihernesz

2018. február 21.

nagyon szeretem, több szín is meg van belőle. Nagyon tartós!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

nagyon szeretem, több szín is meg van belőle. Nagyon tartós!!

pannab

2018. február 6.

Imádom a színét (110 reedy for the night), elég tartós szép matt, púderes finishű. Egyetlen negatívuma, hogy nehéz vele dolgozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 6.

Vivienn05

2018. január 19.

A Will You Berry Me? árnyalat van meg belőle, egy sötétebb lilás színű rúzs. Gyönyörű a színe, szépen pigmentált. Ha nem hidratálok alá akkor nagyon csúnya az ajkaimon és iszonyatosan szárít is. Szájkontúr ceruzát is használok alá, mert úgy könnyebb felvinni a terméket az applikátorával. A tartóssága nagyon jó, az evés és az ivást is bírja, persze csak óvatosan próbáltam eddig enni meg inni benne. Eddig a rekord idő hét és fél óra volt benne evéssel ivással, tovább is bírta volna, de leszedtem mert a szám sarkairól jobban lekopott. Figyelni kell arra, hogy egyenletesen vigyük fel a szánkra vagy tényleg foltos lesz az eredmény, de összességében jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 19.

pasztorfanni7

2017. december 28.

Imádom a Catricet, de ezt a rúzst határozottan nem! Sok esélyt adtam már neki, de akárhogy is próbálkoztam mindig foltos, néhány helyen világosabb, ha pótolnám már sokkal sötétebb színt hoz 2. rétegben. Tényleg túl gyorsan szárad és határozottan érezni, hogy rajtad van. Csak a gyönyörű színe miatt kap tőlem 2 csillagot (nekem a legsötétebb árnyalat van meg).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

Emolliensek: Isododecane, Synthetic Wax, Silica Dimethyl Silylate, Trimethylsiloxysilicate, Trihydroxystearin
Fényvédők: Titanium Dioxide
Szilikonok: Trimethylsiloxysilicate, Polymethylsilsesquioxane
Illatanyagok: Benzyl Alcohol
Színezékek: Red 7 Lake / CI 15850, CI 42090, Iron Oxides
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.