Catrice

Ár:   €5   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 23.

Ár:   €5
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Egységesítí a bőrfelszínt és felfrissít.
  • Parabeneket, kőolajszármazék, PEG, szilikon és mikroplasztik mentes.
  • Intenzív hidratálást biztosít.
  • A tubus 42%-ban újrahasznosított alapanyagokból és 100%-ban öko áramfelhasználással készült.

Panni21

2021. február 23.

Alkohol-, és szilikonmentes primert kerestem, ezért választottam pont őt.
Valóban hidratál, nagyon szépen egységesíti a bőrfelszínt, már már porcelánbabás lesz vele a végeredmény. Emiatt mondjuk nem használom minden nap, de ha hibátlan és tartós (ugyanis valóban tartósabb a sminkem általa) végeredményt szeretnék, arra nagyon jó.
Van egy kis illata, de nem zavaró

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Alkohol-, és szilikonmentes primert kerestem, ezért választottam pont őt.
Van egy kis illata, de nem zavaró

Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)

Forrás: truth-in-aging, BFT