Catrice

Ár:   €5   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Panni21, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2021. február 23.

Ár:   €5
Lelőhely:   drogériák, online
Bőrprobléma:   Vízhiány

• Egységesítí a bőrfelszínt és felfrissít.
  • Parabeneket, kőolajszármazék, PEG, szilikon és mikroplasztik mentes.
  • Intenzív hidratálást biztosít.
  • A tubus 42%-ban újrahasznosított alapanyagokból és 100%-ban öko áramfelhasználással készült.

Catrice szett
Ár: 3000Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest XI. kerület, fizetés: átutalás / készpénz

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

rosiecheecks

2021. november 15.

hidratalos, de nem csillogtatja be a bort es tartja a sminket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 15.

hidratalos, de nem csillogtatja be a bort es tartja a sminket.

i.napcsi

2021. augusztus 6.

szerintem jó ez a primer,nem csoda de szárazz bőrre krém fölé szilikonmentes alternatívaként nagyon jó és az ára is!!Láttam valaki írta csúszkál rajta a smink,ilyet nem vettem észre minden egyes anyagot meg kell várni hogy felszívódjon és csak úgy lépni tovább,akkor működik!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Nnnnndddd

2021. június 30.

Sajnos nem birta a borom, kipattogtam tole:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 30.

Sajnos nem birta a borom, kipattogtam tole:(

Shila

2021. május 20.

A szaga nekem kellemetlen, egy olajos, filmszerű réteg marad az arcomon tőle pedig száraz a bőröm (pl.: hidratálóba kevert jojoba olajat beszippantja). Alapozót nehéz eldolgozni rajta, mert csak csúszkál és utána is átfénylik.
Amúgy meg tök jó az INCI-je, csak nálam nem hozza az ígérteket sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

Amúgy meg tök jó az INCI-je, csak nálam nem hozza az ígérteket sajnos.

jazsa

2021. május 12.

Hidratál,egységesít és tartósabb marad a smink is.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Hidratál,egységesít és tartósabb marad a smink is.:)

Panni21

2021. február 23.

Alkohol-, és szilikonmentes primert kerestem, ezért választottam pont őt.
Valóban hidratál, nagyon szépen egységesíti a bőrfelszínt, már már porcelánbabás lesz vele a végeredmény. Emiatt mondjuk nem használom minden nap, de ha hibátlan és tartós (ugyanis valóban tartósabb a sminkem általa) végeredményt szeretnék, arra nagyon jó.
Van egy kis illata, de nem zavaró

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 23.

Alkohol-, és szilikonmentes primert kerestem, ezért választottam pont őt.
Van egy kis illata, de nem zavaró

Hidratálók: Propanediol, Glycerin

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Az F vitaminnak egy formája, ami emolliens, bőrpuhító anyagként használt a kozmetikumokban. (forrás)

Bőrpuhító (emolliens), emulzió stabilizáló, felületi hártya képző, hajfixáló és sűrűség szabályozó anyag, mely tömegének akár 100-1000-szeresét is képes felszívni vízben.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban.

Forrás: truth-in-aging, BFT

Keményítőből előállított összetevő, melyet a kozmetikumokon kívül ételadalékként is használnak. A CosIng szerint a maltodexrin emulzió stabilizáló, a krémet homogénné tevő, felületi hártyaképző, bőr- és hajkondícionáló anyag. Segít megőrizni a bőr mattságát valamint stabilizálja az emulziókat.

Magyar neve kálium hidroxid. Vízben oldva erősen lúgos oldatot képez. A kozmetikai iparban kis mennyiségben főként a pH beállítására (lúgosításra) használják (pl. citromsav mellett, a savasságának ellensúlyozására). Nagyobb mennyiségben bőr irritáló.