Best of Beauty 2019

Ár:   1649 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   16 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 996-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: orsii21, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 996

Légiesen könnyed és még mattít is – a Matt Mousse Hab Állagú Alapozó  tökéletesen egybeolvad arcbőrrel, így lesz a végeredmény tökéletes, és természetesen matt. Nem tömíti el a bőr pórusait, szabadon hagyja lélegezni, de a hibákat mégis elfedi. Minden bőrtípusra használható.

5 árnyalatban kapható

Ár: 996 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
Vvn

2019. március 5.

Apró pattanásokat okozott

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

Apró pattanásokat okozott

b5bea

2018. november 18.

Kiárusításban vettem meg, igazán krémes állaga volt, könnyen eldolgozható volt az arcon, egybeolvadt a bőrömmel, egy egységes fedést biztosított. Azonnal mattított, de idővel azért átfényesedett, viszont továbbra sem mászkált el az arcomon. Reméljük, h hasonló formulával jelentkeznek majd még :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 18.

gonoha

2018. szeptember 20.

Nálam szerelem. Hab állaga miatt könnyű az egyenletes felvitele. Jól fed,nem zsîrosodik tőle a bőröm ès nem ül bele a ráncaimba. Az egyetlen alapozó amit imádok csak már nem kapok sehol..:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

Padlizsan7

2018. június 27.

Szomorúan olvasom, hogy már nem gyártják, szóval ezért nem találtam legutóbb :( Nekem nagyon bejött, én sem használtam a teljes arcomra, csak a szem alatti karikákra és egyéb bőrhibákra. Nagyon szerettem ezt az alapozót, sajnálom, hogy most újat kell keresnem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 27.

hkrisztina

2017. november 2.

Csak a szemem alá és az orromra használom, ami mindig olyan, mintha borvirágos lenne, pedig nem is szeretem a bort :(
A fedése megfelelő, a mattító hatása háááát... szerintem lehetne jobb is. De könnyű eldolgozni, jó az állaga. Kár, hogy üveg tégelyben van, így nem túl kellemes cipelni az amúgy is 1000 kilós táskában. És nem tetszenek a parabének sem benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

hkrisztina

2017. november 2.

mimi99

2017. augusztus 30.

A 010-es Soft Ivory árnyalat van meg belőle. Nekem nagyon tetszik az állaga, sokkal könnyebb vele dolgozni, mint egy folyékony alapozóval. A leírt véleményekkel ellentétben, szerintem nem lesz mű hatású a végeredmény. Én nagyon szeretem, újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Givett96

2017. július 14.

A 025 light beige árnyalat van meg. A fedése nagyon tetszik, de sajnos az én zsírosodó bőrömre a Matt ígérete egy nagy nulla :D
Szerintem egy órát sem bír ki , és még a mosolyráncokba is beleül.
DE! A hab állaga nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 14.

Szerintem egy órát sem bír ki , és még a mosolyráncokba is beleül.
DE! A hab állaga nagyon tetszik.

sttramara

2017. július 5.

Azt el kell mondanom,hogy utálom,de naaaaagyon utálom a hab állagú alapozókat. Nem tudom őket sehogy sem eldolgozni,pedig van egy pár fajtából itthon,amit egyáltalán nem tudok elhasználni.De ez,naaagyon durva.Csak azért vettem meg,mert mivel már nem gyártyák és ki fogják vonni a forgalomból le volt akciózva a Rossmannban.Az egyébként világos bőrömre a 025-ös árnyalatot vettem,nagyon jól passzol (a HD liquid coverage-ből is a 030-as árnyalat van,a világosabb rajtam tök sárga lett). Tök jól tudtam használni,kissé porcelánbabás/mű beütése lett,de nem annyira hogy az zavaró legyen,nekem nagyon tetszik,nem üt el 😄 kár hogy nem lesz többet 😕

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 5.

Juuice

2017. július 1.

Csak az orromra használom, hogy mattítsa valamelyest, az arcom többi részét nagyon kiszárítaná. Hát vagy én vagyok béna, és nem dolgozom el szépen alatta a primert, vagy az alapozó rossz, de nekem foltos és még mintha hámlana is. Még kísérletezem vele picikét, megpróbálom máshogy felvinni más ecsettel. Amugy a fényesedést ugy vettem észre, hogy valamennyire megelőzi, de ne legyek már foltos, én nem vagyok boci.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 1.

Hidratálók: Cyclomethicone

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.