Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online

Hosszantartó, krémesből púderesbe váló pirosító stickek.

3 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Parapluie

2018. június 29.

Nekem nagyon is tartós, szép színe van, bár nagyon gyorsan kell vele dolgozni, nehezen kenhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 29.

Lolychan

2018. május 5.

Barátnőmtől kaptam, én bronzosítónak használtam. :D Szép színe van, könnyen eldolgozható és nem üt el a világos bőrömtől. Igaz nem valami tartós. :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 5.

kkinga07

2018. január 25.

Olcsó és könnyen kenhető, szép a színe. De nem tartós, elmászkál, igazából nem jó termék. Előtte Elizabeth Arden krémes pirostóját használtam, az valami csúcs. Ez sajnos nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

tara95

2017. szeptember 17.

Nagyon belezúgtam a krémes kontúrokba, de hát a hulla bőrömhöz hol találhatnék olyat ami drogériás, nem üt el, olcsó és könnyen el lehet dolgozni? Jelentem megvan, némi nagyon kellemes vaníliás illattal, csillámok nélkül, jó kis csomagolásban, nagy méretben. 010es az enyém, de annyira meg vagyok vele elégedve, hogy valószínűleg beszerzek egy pírt is mert naggyon jó! :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate