Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2014 szeptemberi limitált kiadás

Magasan pigmentált, innovatív lágy, púder textúráját nagyon könnyű felvinni és elkenni. A szemhéjpúder intenzív színt biztosít, nem mindennapi fénnyel kombinálva.

Kapható rezes-rozé fehér (C01 Metalight), rezes-sötét-ezüst (C02 Metalfusion), és visszafogott\intenzív arany (C03 Metallicious) árnyalatban.

0bikbik0

2016. július 22.

02-es árnyalatot kerülgetem két éve. Amikor megvettem, nem jött be, porzott, pergett, iszonyat csillámos volt, minden szín nélkül. A csillámok is mindenhol, tele volt az arcom vele.
Hát, most hogy kidobásra ítéltem, és tettem egy utolsó próbát... Gyönyörű, rezesen fényes néhol sötét, néhol világosabb, élettelei csillogó szemet varázsoló szemfesték lett. Se csillám, se pergés a szem alá. Nem dobom ki, ez nagyon szép :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 22.

tatdi

2015. január 6.

Nincs vmi túl jó véleményem róla. Arany színben van meg, de nem igazán akarja megfogni a szemhéjam. Talán akkor jó ha egy nagyon pici csillámot akarunk adni egy másik színnek, másra nem igen.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 6.

Ladybrown

2014. december 29.

Ajándékozás útján kaptam meg mind a 3 színű szemhéjpúdert. A kézfejemen kipróbálva nagyon lelkes voltam, szép színűnek láttam. Nos a szemhéjon totál nem úgy néznek ki. A 2 világosabb kb. egyformán semmilyen színű, a harmadik feketés arany meg csúnya szürkés lett. A szemhéjon az arany csillám nem látszódik, annál inkább a szem alá potyogva! Nem tudom, mi lehet a gond, nem kezdő sminkelő vagyok, 2 féle alappal is próbáltam, mégsem sikerült a mutatvány. Akinek bevált, várom a tippeket! Addig marad a "pénzkidobás" kategória.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 29.

Emolliensek: Isopropyl Isostearate, Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Pentaerythrityl Tetraisostearate
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Színezékek: Zinc Stearate, Carmine / CI 75470, Aluminum Powder / CI 77000, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Sorbic Acid, Sodium Dehydroacetate

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).