Catrice

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszike125, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Hibátlan végeredmény: az új graffiti technológiának köszönhetően teljesen eltünteti az arcbőr egyenetlenségeit. Az öt, tökéletesen harmonizáló szín matt, lágy és természetes végeredményt biztosít.

2 színösszeállításban világosabb, és sötétebb tónusú arcbőrre.

palzsu

2015. július 14.

Végre találtam egy púdert, ami nem ül meg a pórusaimban és nem sárga/barna, stb, hanem természetes hatást ad!. Kicsit valóban rózsaszínes, de éppen ettől természetes szerintem. Nagyon jól mattít. A nagyon fehér bőrüeknek (mint én) nyáron lehet alapozó helyett is szerintem, télen inkább pirosítóként. De ha csak pamacsos ecsettel viszem fel, nem szivaccsal, akkor bármikor jó mattítónak, sminket fixálni. Csak azért 4 csillag, mert nekem hiányzik a tükör.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

oroszi

2015. május 6.

Én nem rég vettem meg már 1 ideje nézegettem és már nagyon fájt érte a szívem , de még volt az előző púderemből amit utáltam /utálok , valamikor sötét , foltos .... fúj ... pedig nagyon ritkán használtam esetleg alkalmakkor de katasztrófa volt . És most úgy éreztem , hogy eljött az ideje annak , hogy jön a jó idő én ilyenkor már alapozót egyáltalán nem használok , de kerestem 1 olyan púdert ami illik a bőrömhöz , jól fed és nem látszik , hogy tiszta púder a fejem . nekem a rose beige 010 esem van és fantasztikus , nekem naagyon jól funkcionál púderként , kellemes az illata , jól fed , tartós. bár volt fenttartásom vele kapcsolatban , mivel itt szinte mindenki azt írta , hogy "pirosítóként " használja mert ötét . de szerencsére nem lett zsákbamacska :D nagyon imádom biztos újra fogom venni ha elfogy :) 1 érdekesség : igen jól alkalmazkodik a bőrszínhez , mivel nekem aránylag világos bőröm van , és szoláriumba járok most párszor és még mindig illik az arcomhoz , sőt a barátnőm barna -kreol bőréhez is rendkívül jól alkalmazkodik . !!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Morgana

Korcsoport: >54
2014. szeptember 2.

Ez egy kicsi csoda szépség, egy hiánypótló tünemény; a világos áttetsző rózsaszín porcelánbőrű, és nyár típusu lányok bronzosítója. Mondjuk ez se arra való, amit a fedelére nyomtattak, de úgy-e mivel jó nagy és átlátszó a teteje, az ember lánya rögtön látja, hogy mivel van dolga. Mikor kézbe kaptam ezt a kis gyönyörűséget, akkor láttam, hogy púdert írtak rá. Na annak nem működik, de pirosítónak és bronzosítónak, opálos rózsaszínes bőrre gyönyörű!
Ilyen halvány bézses rózsaszín árnyalatot gyakorlatilag lehetetlen találni, a high-endes termékek között is csak sötétebbek vannak.
Abszolút 5 csillag!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2014. szeptember 2.

Abszolút 5 csillag!

vrozi

2014. február 22.

Talán nem illik 5 csillagot adni, mert nem púderként, hanem bronzosítóként használom.
De én annak is vettem! Korábban volt valami újsághoz termékmintaként. Elutaztunk egy hétvégére és a Max Factor Creme Puffot nem akartam vinni, hiszen szinte záródása sincs. Helyette ezt vittem púderként, majd döbbenten konstatáltam, hogy ez bizony bronzosító. Mindezt azért gondoltam, mert egyrészt nagyon sötétnek találtam az én iszonyú világos bőrömhöz, másrészt nem volt sehol egy nyúlfaroknyi infó sem arról, hogy mi a túrót tartok a kezembe, hát elkönyveltem ennek.
Hosszú ideig kerestem megfelelő bronzosítót. A drogériás kínálattal nem voltam elégedett, de highendre sem akartam pénzt kiadni, hiszen nem terveztem mindennapi használatot. Netes áruházakban mind nagyon sötétnek tűnt, nem mertem rendelni sem. Végül múltkor megint kezembe akadt a minta és gondoltam utánanézek itt, mit teljesít. Akkor esett le, hogy ez nem is bronzosító, de láttam, hogy sokaknak bejött annak. Hát el is mentem gyorsan és megvettem. Nem bántam meg, hiszen nagyon finom kontúrt ad, bronzosítóként pedig világos bőrűeknek tökéletes lehet! Nagy kiszerelés szerintem, megfelelő áron! Jól záródik a csomagolás, ugyanakkor nagyon könnyen ki lehet nyitni, nem kell semmi körömszaggató pöcköt nyomogatni, szinte csak fel kell hajtani, mégis szerintem táskában is simán elmegy, hiszem ennek megvan a technikája, így magától nem nyílik ki. Nagyon szépen felveszi és leadja az ecset, nagyon elégedett vagyok! Ezen kívül látványra finom, puha textúrát is varázsol a bőrnek!
Nyáron, ha kicsit lebarnulok (esetleg végre nem leégek :D), akkor pedig púderként is jó lesz! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 22.

dorisan03

2013. augusztus 1.

Mivel sikerült sötétebb árnyalatot vennem, ezért én is bronzosítóként, kontúrként használom, és így nagyon megszerettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Rainbow7

2013. augusztus 1.

Ugy latom nem csak en nem szeretem puderkent, mert nem jo a mattito hatasa. Még jo h idetalaltam mert akkor en is kiprobalom hogy funkcional bronzositokent. Remenykedek. :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Nena

2013. július 23.

púdernek nem vált be, de bronzosítónak annál inkább; szép és természetes színt ad az arcnak! a tetejét nagyon nehéz kinyitni, nekem hosszabb használat után sem "járatódott be", de legalább nem adja meg magát a táskában sem. azért csak 3 pont, mert eredetileg púdernek vettem, annak viszont nem jó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 23.

zalla

2013. április 22.

Nagy bátran azt hittem, hogy az én sötét (most már picit barnult) arcbőrömhöz ez már csak passzolni fog, de tévedtem. Viszont elolvastam a véleményeket, és kipróbáltam pirosítóként. Gyönyörű! Egyszerű barnás-rózsás árnyalat, amilyet szerintem akkor sem találtam volna, ha direkt keresek. És az is előnye, hogy nem fényes... -1 mert nem rendeltetésszerűen használom, de pirosítóként nagyon jó vétel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 22.

tuzgyujto

2013. április 11.

Csodálom, hogy még nem értékeltem, mert iszonyatos nagyot szívtam ezzel a púderrel. SOS megvettem, elfogyott a púderem, amit akkor használtam és nem volt pénzem azt újra megrendelni szállítással együtt.
Oké, tudom, hülye bőröm van, mert nekem még ez is sárga (világos árnyalatot használtam). Ez mondjuk egy dolog, de reakcióba lépett az Alverde és a Max Factor alapozómmal is, és olyan hihetetlenül sötét lett, hogy olyan nincs. Szóval nekem nem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 11.

xixi

2013. január 21.

Én csak fixáló púdernek vettem, szerintem ezek a márványozottak nem valók fedő púdernek, mert biztosan rossz színt eredményeznek az arcon vastagabban föltéve, az előző vélemények is ezt tükrözik. Ecsettel eloszlatva az alapozó fölött abszolút semmilyen színt nem adott nekem, mintha csak áttetsző púderrel rögzítettem volna az alapozót. Szerintem tökéletes és praktikus, ha valaki por állagú sminkrögzítő púderre keresne préselt alternatívát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.