Catrice

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szoszike125, Módosítva: 2016. július 19.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Hibátlan végeredmény: az új graffiti technológiának köszönhetően teljesen eltünteti az arcbőr egyenetlenségeit. Az öt, tökéletesen harmonizáló szín matt, lágy és természetes végeredményt biztosít.

2 színösszeállításban világosabb, és sötétebb tónusú arcbőrre.

Nussh

2013. január 9.

Nagy reményeket fűztem hozzá, és bár nem csalódtam túlságosan, azért nem ezt vártam. A világosabb árnyalatot használom, és a magamhoz képest lebarnult arcbőrömtől is sokkal elütőbb/sötétebb :( Ezenkívül a nagy melegben így is kipirosodik az arcom, ez még dob rá egy lapáttal, mert eleve van egy kis rózsaszínes árnyalata, mikor felrakom. Viszont szépen fed és mattít, tartósságát közepesre értékelem, ami nem rossz, ha azt veszem, hogy a ~40 fokokban lett tesztelve. Használom, amíg a "barnaság" ki nem fakul a bőrömből, de aztán búcsút intünk egymásnak, mert télen használhatatlan lesz ez a szín számomra. :(

UPDATE: nemrégiben eszembe jutott ez a púder, és gondoltam teszek vele egy próbát. igyekeztem egy olyan részét használni, ahol kevésbé volt látható a rózsaszín, de ez tényleg használhatatlan... konkrétan úgy nézett ki az arcom utána, mintha egy hamvas rózsaszínes-barackos pirosítót tettem volna fel vagy 3 rétegben. 1 csillag lett belőle. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 9.

dorcii0126

2012. november 24.

Eleinte tetszett... aztán (lehet,hogy csak azért,mert megszokta a bőröm,de) csalódnom kellett benne... Valóban kicsit rózsássá teszi a bőrt,ami így télvíz idején egyébként is kipirosodik így nem túl előnyös. Összességében nem rossz termék,de újravásásrolni nem fogom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 24.

szoszike125

2012. augusztus 21.

Először nagyon bevált nekem ez a púder.A "grafitti" hatásnak köszönhetően nagyon egyenletesen fedett maszk hatás nélkül.Azonban ahogy a dobozka aljához értem a piros része egyre erőteljesebb lett..szinte csak piros,ami azt eredményezi hogy hazsnálhatatlan(maximum pirosítónak lehet használni..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.