Catrice

Ár:   1329 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1329-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bogarka8992, Módosítva: 2018. július 4.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1329

• 4 tökéletesen harmonizáló átnyalatot tartalmaz, melyek használhatóak külön-külön és összekeverve is
  • könyed, finom púder textúra
  • friss, természetes arcbőrt eredményez

2 változatban kapható

Ár: 1329 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

zsofbar77

2020. október 15.

Tudom, hogy már nem gyártják, de nekem még megvan és nagyon fogom sajnálni ha elfogy. :(

Kemény állagú volt, emiatt nem annyira szerettem, de ezzel a termékkel találtam meg a tökéletes árnyalatom. 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 15.

Rean519

2020. június 15.

Nem rossz, de nekem nagyon halvány. Világos bőrűeknek jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 15.

Nem rossz, de nekem nagyon halvány. Világos bőrűeknek jó lehet.

ficeglobog

2019. február 3.

Lassan elfogy, így bátran megírom a véleményem. Örültem a színeinek. Mennek a világos bőrömhöz. Valamint ahogy elképzeltem, több árnyalatot is tudok az orcáimra varázsolni. Ez nem jött össze. Nagyon porlik. És nem is tartós. Pár óra után amit sikerül felapplikálnom, eltűnik. A világosabbak gyakorlatilag nem is látszanak a bőrömön. Sajnos csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 3.

bluejay8

2019. január 20.

Már elmondták sokan: nagyon porzik és kb semmi nem látszik belőle az arcon :D nagyon ritka. Annyira talán nem is olcsó teljes áron. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 20.

Rita0126

2019. január 5.

Leárazva vettem még nyáron. Azóta próbálgatom, de valahogy nem akar jó lenni. Szörnyen porzik és az arcomon nem látszik belőle semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Brndtt

2018. november 13.

Egy kiárusításon vettem mindössze 600 forintért. Reménykedtem benne mivel Catrice termék és nagyon szeretem a Catrice púderemet. De ebbe a termékbe nagyot csalódtam. Az arcomon nagyon furcsa színe van vagy egyáltalán nem is látszik. Újra nem venném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 13.

kdorcsi

2018. augusztus 9.

A tégelyben nagyon szép színe van ( 010 Love, Rosie), kár hogy ebből az arcon szinte semmi sem látszik ráadásul nagyon porzik. Így sajnos nem éri meg az árát többet vártam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Andi888

2018. július 28.

Nagyon szeretem. Pont elég színt vesz fel és éppen csak hogy enyhe pírt ad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 28.

Nagyon szeretem. Pont elég színt vesz fel és éppen csak hogy enyhe pírt ad.

Psychotical

2018. június 11.

Nekem nem jött be. Alig lehet felvenni a terméket a tégelyből, ha mégis az rettentően porzik, és az én arcomon nem látszik semmi belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 11.

kaspo

2018. május 12.

Én a világosabb változatot használom. Igazi üde rózsaszín, nem tolakodó, épp csak annyi színt kapunk általa, ami frissé varázsolja az arcunkat. Eléggé porzik, ami kissé zavaró. Világos bőrűeknek ideális választás, nem kelt "bohóc hatást". Szerintem összességében szuper, nem is szeretnék most másik fajtával kísérletezni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 12.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Caprylyl Glycol