Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   drogériák, online
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

2017-es nyári limitált kiadás

Körömlakk tollak különösen rövid száradási idővel, maximum 1-2 nap tartóssággal, melyek innovatív applikátorjainak köszönhetően egyszerű felvitelt ígérnek. Használat előtt felrázandó, körömlakk lemosóval eltávolítható. Alkalmazása ideális útközben, utazásokon.

6 árnyalatban kapható

Katarhtic

2017. szeptember 14.

Egyetértek az előttem hozzászólóval, ez valami szörnyű. Akciósan vettem 2€-ért, de még ennyit sem ért meg. A szivacs része az 1 érintésre lejött, nem tudom, hogy annak egyáltalán ott kellett-e lennie, megfordítottam a hegyét, mint mikor fogyóban van a filctoll. Ekkor legalább jött belőle a cucc. :D De ez sem elég, mert egyszerűen lehetetlenség ezzel szépen kifesteni a körmöt. Talán rajzolgatásra elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Kokapu

2017. augusztus 27.

Ha lehetne, mínusz egy pontot adnék rá. Lehet, hogy béna vagyok, bár szoktam lakkozni, sőt nyomdázni is a körmeimet, de ezzel kritikán aluli lett a végeredmény. A hegye szerintem túl kemény, ezért csíkos (nem is kicsit!) lett, minősíthetetlenül ronda. Kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 27.

Hidratálók: Aluminum Hydroxide