Catrice

Ár:   1825 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   drogériák, online
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1790 Ft

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

SzilAnn

2021. április 23.

Szerintem ez egy szuper termék, jól bevált, teszi a dolgát! Olvastam róla több véleményt, jellemzően negatívumként említik, hogy nem teljesen átlátszó. Én ezt a problémát csak akkor tapasztaltam, amikor megpróbáltam a trendeknek megfelelően felhalmozni a szemem alatt. Akkor szürkített. Szerencsémre a púdereket nem szoktam felhalmozni (baking), és így szerencsésebb is a legtöbb esetben a használatuk. Megértem, ha valaki emiatt lepontozza, de vékony rétegben egy jól használható termék!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 23.

Zsuzsiii19

2021. január 19.

Fehér marad az arcbőrön, szem alatt nagyon szárít! Egyszerűen nem volt szép a finishe. A kukában végezte, mert el sem tudtam használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Cukorpuffancs

2020. december 4.

Alapvetően tökéletes arra amire való, mattítja a fénylő arcomat. Fixálást már nem nagyon merném mondani, hogy tényleg fixál. Elhasználom de nem hiszem, hogy újraveszem Lovely rice powder, banana powder olcsobb alternativáját használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 4.

Dorcsibeauty

Korcsoport: < 18
2020. november 28.

Alapozó és bronzosító összedolgozására használom. Szépen összedolgozza a kettőt. Felviszem szivaccsal a szemem alá, az orromra, az államra és az állkapcsomra. Miútán ezzel megvagyok befejezem a szemsminkem, majd utána a maradék púdert az arcomról egy ecsettel lesöpröm. Amit tudnia kell, azt tudja. Nekem bevált, tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. november 28.

katalinmester13

2020. október 31.

Első Catrice termékem. A tégelyét jó megfogni, minőségi belbecst sejtet. De nem. Első egy-két használat után parkoló pályára is került. Poros, fehér, rosszul mutat a bőrön. Pár hónap múlva újra próba. Még mindig nem. Majd drágabb ecsettel és szivaccsal használva elfogadható lett a kinézete(m). Kiugrós, mindennapi sminkhez így már mertem használni. Alkalomra nem. Végülis elhasználtam, de leginkább itthonra a nehezen beszívódó fényvédőm mattítására.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 31.

sztinke

2020. október 28.

Én nem vagyok elájulva tőle. A Vichy dermablend púderért gondoltam kiváltani vele, de minőségben nem hozza a vártat. A mattítással nincs gond, viszont egyrészt nem olyan kellemes, finom por állagú, hanem szinte karcol, másrészt tényleg sápaszt (gyanítom éppen a kevésbé finom állag miatt ül meg könnyebben a bőrön), valamint szárít is. És igazából árban sem annyival jobb, hiszen ez kevesebb, mint fele a Vichy mennyiségének. Visszatérek ahhoz inkább...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 28.

Vivus94

2020. július 27.

Számomra is kicsit sápadtabb összhatást nyújt, ráadásul egy idő után úgy kell kiimádkozni a dobozából a terméket. Egyébként tényleg fixál, de ad egy plusz poros hatást akármennyire leheletvékonyan is applikálom az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Pöti

2020. július 18.

Jó termék, nem drága, szépen mattít és fixál, de engem azért sápaszt, pedig nekem annyira fehér a bőröm, hogy az már nehéz tovább fehéríteni. Elég nehezen tudom belőle kinyerni a port, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

szofka77

2020. május 26.

En szeretem nekem bejott nagyon bakingre is, szep fedesu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

En szeretem nekem bejott nagyon bakingre is, szep fedesu.

Yette

2020. május 21.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel.
Szépen fixál és mattít, vlamint nem hagy fehér réteget az arcon. Nap végére képes átfényleni, de nem zavaróan. (Bár az arcbőröm alapjáraton sem túl zsíros) A csomagolása számomra nem annyira praktikus, valahogy sikerült mindig több port felvennem mint amennyit használni szerettem volna.
Összességében szerettem, de nem lett a kedvencem. Még szétnézek miket lehet kapni a piacon, de az se lehetetlen hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel.

Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.