Catrice

Ár:   1825 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Pinkpanda.hu-n 1790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Pinkpanda.hu, 1790 Ft

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Vivus94

2020. július 27.

Számomra is kicsit sápadtabb összhatást nyújt, ráadásul egy idő után úgy kell kiimádkozni a dobozából a terméket. Egyébként tényleg fixál, de ad egy plusz poros hatást akármennyire leheletvékonyan is applikálom az arcomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

Pöti

2020. július 18.

Jó termék, nem drága, szépen mattít és fixál, de engem azért sápaszt, pedig nekem annyira fehér a bőröm, hogy az már nehéz tovább fehéríteni. Elég nehezen tudom belőle kinyerni a port, ezért a négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

szofka77

2020. május 26.

En szeretem nekem bejott nagyon bakingre is, szep fedesu.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 26.

En szeretem nekem bejott nagyon bakingre is, szep fedesu.

Yette

2020. május 21.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel.
Szépen fixál és mattít, vlamint nem hagy fehér réteget az arcon. Nap végére képes átfényleni, de nem zavaróan. (Bár az arcbőröm alapjáraton sem túl zsíros) A csomagolása számomra nem annyira praktikus, valahogy sikerült mindig több port felvennem mint amennyit használni szerettem volna.
Összességében szerettem, de nem lett a kedvencem. Még szétnézek miket lehet kapni a piacon, de az se lehetetlen hogy visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 21.

Teljesen meg vagyok elégedve a termékkel.

bibike2000

2020. április 16.

Tinikoromban használtam el egyet, mert nem találtam a bőrömhöz megfelelő púdert. Visszaemlékezve selymes textúrát adott a bőrömnek, nem tömítette el a pórusaimat. Szeretem az ilyen "átlátszó" púdereket, sokkal jobbak, mint a kőpúderek. Nagyon jól fixál, sokáig matton tartja a bőrt. A kiszerelése is megfelelő, zsebpénzbarát. A loose powderekre jellemzően picit nehéz adagolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

lulley93

2020. február 9.

Keveset hasznaltam, de akkor tetszett. Tartosan matta tette a sminkemet. Mai szemmel mar nem tetszik, sokkal finomabbra orolt pudereket hasznalok, ez valahogy olyan darabos.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 9.

BPetra22

2020. február 9.

Jó termék, szépen ellátja a feladatát és még az ára is jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

Jó termék, szépen ellátja a feladatát és még az ára is jó :)

HHenna

2020. január 17.

Nekem bevált nagyon is! Jól fixál, matt marad a bőr, nem fénylik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Nekem bevált nagyon is! Jól fixál, matt marad a bőr, nem fénylik ki.

superultra

2019. november 23.

A márka alapozójával használom, ami alapból elv matt, de átfénylik a nap végére a homlokom rendesen, szóval kipróbáltam ezzel. Elég jól bevált, mattít, helyén tart, nem kelt lisztes arcú bohóc hatást, szóval újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Colorful

2019. november 16.

Nekem nagyon bevált, alapvetően félek púdert használni, mert a bőröm száraz. Vékony rétegben felvéve egyáltalán NEM szárit, gyönyörűen a helyén tartja az alapozót, korrektort. Mindenképpen újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.