Catrice

Ár:   1825 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Bellosmink.hu-n 1829-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2015. április 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Vedd meg online: Bellosmink.hu, 1829

Ár: 1790 Ft , Eladó: Pinkpanda.hu
Fizetés: utánvétel, átutalás, Szállítás:futárszolgálat
Ár: 1829 , Eladó: Bellosmink.hu
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat
CSERÉLNÉM! Catrice Nude Illusion Loose Powder Transparent Matt
Ár: Csere , Eladó: N0RINE
Állapot: 3 alkalommal használt, Helyszín: Mosonmagyaróvár, fizetés: Posta előre utalással, vagy személyes átvétel Mosonmagyaróváron
HHenna

2020. január 17.

Nekem bevált nagyon is! Jól fixál, matt marad a bőr, nem fénylik ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Nekem bevált nagyon is! Jól fixál, matt marad a bőr, nem fénylik ki.

superultra

2019. november 23.

A márka alapozójával használom, ami alapból elv matt, de átfénylik a nap végére a homlokom rendesen, szóval kipróbáltam ezzel. Elég jól bevált, mattít, helyén tart, nem kelt lisztes arcú bohóc hatást, szóval újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 23.

Colorful

2019. november 16.

Nekem nagyon bevált, alapvetően félek púdert használni, mert a bőröm száraz. Vékony rétegben felvéve egyáltalán NEM szárit, gyönyörűen a helyén tartja az alapozót, korrektort. Mindenképpen újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

VBettina

2019. november 16.

Ez a kedvenc fixáló púderem. Nem lesz tőle fehér a bőr és nagyon jól fixál, de kell hozzá fixáló spray, hogy eltűnjön a poros hatás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

kisbogar32

2019. október 12.

Nekem bejött, bakingre használom.
Mint általában a loose púdereknek ennek az adagolása is nehézkes, de emiatt nem vonnék le pontot.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 12.

Nekem bejött, bakingre használom.

emmoshi

2019. május 12.

Szemkörnyékre a legjobb választás, nagyon szépen fixál, szép a végeredmény. De az arcom többi részén, főleg az orromon annyira lisztes a hatás, hogy oda muszáj mást használnom, hiába bánok vele óvatosan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

TaZsa

2019. május 8.

Picit fehérít, a normál bőrömön a matt hatást egész jól tartja és selymes lenne a textúrája a bőrön HA nem lennének benne pici kis durvább szemcsék. A finishe meg tényleg olyan mintha belefejeltem volna egy tál lisztbe... ha frissen napfényben megnézem kimondottan borzasztó. Á-á...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 8.

Szus

Korcsoport: < 18
2019. március 29.

Nagyon sokáig elég, nap végéig fent marad, tartós és jó a fedése. Az egyetlen hibája, hogy nem elég matt. Mindenhol elég a mattsága, kivéve a homlokomon, ugyanis ott amúgysem hűde zsíros, de így sem mattitja le teljesen. De egyébként teljesen jó púder, szerintem szárít, de szeretem és ha elfogy, újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. március 29.

Lill123

2019. március 22.

Szépen mattít.Teszi a dolgát.Ajánlom

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Szépen mattít.Teszi a dolgát.Ajánlom

kunsagikira

2019. március 18.

Nagyon féltem eleinte a porpúderektől, mert nagyon soknak tűnik amit egyszerre elhasználok és mikor megrázom az ecsetet és száll olyan érzés, mintha kidobtam volna az ablakon az árának egy részét.
Azonban azt kell, hogy írjam, hogy remek porpúderről van szó!
Régebben félre tettem most azonban újra felfedeztem és azóta felváltva használom a NYX púderemmel!
Ezt használva estére sem fényesedik át a T zónám!
Imádom!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

Azonban azt kell, hogy írjam, hogy remek porpúderről van szó!
Ezt használva estére sem fényesedik át a T zónám!
Imádom!!!

Parabének: Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.