Catrice

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: sugar bunnie, az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2017. április 18.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

Fényvisszaverő alapozó, mely pont otimális mértékben mattítja a bőrt. Köszönhetően lágy fényvisszaverő pigmenteknek, az alapozó egészséges ragyogást biztosít a bőrnek. Hidratáló, hosszan tartó hatású formula, UVA és UVB szűrőkkel.

aesthete

2018. február 11.

Évekig küzdöttem pattanásokkal és akkoriban semmit sem tűrt meg a bőröm. Emellett nagyon fehér is, így az alapozó választás kész rémálom volt. Hosszas kutakodás után végre találtam egy olyan alapozót, ami kevés komedogén anyag mellett még színben is passzolt. Számomra ez a termék volt az abszolút favorit, nagyon bántam amikor kivonták a forgalomból. 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

bogik

2017. október 29.

Nagyon szerettem ezt az alapozót a szép összetevői miatt és mert nincs benne parfüm, illetve mert könnyű állaga miatt egyszerűen fel lehetett vinni, nem volt maszk hatása és mégis jól fedte a problémás bőrömet is. Nagyon hiányzik a készletemből, remélem ismét fogják gyártani! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 29.

Alverya

2017. június 10.

Nagyon szép, közepes fedésű alapozó. A legvilágosabb árnyalat pont passzolt a bőrömhöz, gyönyörű, bőrszerű finishe van. Sajnálom, hogy már nem gyártják, biztosan újravettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 10.

borb.biaa

2017. április 19.

Télen használtam ezt az alapozót, amikor szárazabb volt a bőröm, és a szárazabb bőrrel jól együttműködött, nem szárított és nem emelte ki a száraz részeket, ráadásul a finishe is nagyon szép volt, nem túl fényes, de nem is túl matt, hanem nagyon szép, természetes. Viszont több problémám is volt vele, az egyik az, hogy nem volt túl tartós, a másik pedig az, hogy hiába volt szárazabb a bőröm télen, a homlokomat kb. zsírgolyóvá változtatta egy pár óra után, tapintásra is nagyon undi, olajos lett, szóval ezt nem értékeltem túlzottan. :D Illetve természetesen a legvilágosabb szín is sötét volt nekem, de big f*cking surprise, ez az alapozók 99%-ánál így van, már pontot se vonok le emiatt. :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 19.

caramelcukk

2017. április 16.

Életem eddigi legjobb alapozója!!
015 Nude Vanilla színben van meg! Az első alapozó ami teljesen passzol a bőrömhöz,nem üt el a nyakamnál. Nálam teljesen elfedi a bőrhibákat (persze amire nem képes akkor orvosolom a Catrice camouflage korrektorral), egész nap a helyén marad,mattít, könnyű vele dolgozni..... Teljesen egységes bőrképet kapok!!!!!
Egyszerűen IMÁDOM használni!
Azonban annyira sajnálom ,hogy kifutott termek lett, és nem tároltam el belőle még nehány üveggel :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Életem eddigi legjobb alapozója!!
Egyszerűen IMÁDOM használni!

jimmynigga666

2017. március 8.

Nem ajánlom,a 020as árnyalat is nagyon sötét belőle,nem lehet normálisan eldolgozni,nem pigmentált,nem tartós inkább a loreal infallible 24H alapozóját ajánlom

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 8.

krisztie

2017. február 21.

Amiota megjelent azóta csak ezt használtam vagy 2-3 üveggel biztos.Parfüm és szilikon mentes.... a fedése is remek volt. Színben is passzolt... ugyhogy szomorú vagyok hogy megszünik most keresgélhetek megint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 21.

fruzsii11

2017. február 11.

Azért választottam ezt mert cruelty free, nem vártam tőle semmi extrát. Viszont szépen illeszkedik a bőrömhöz, nem maszk hatású. Nekem a nap végéig kitart és nem ragad rá az ujjamra vagy a telefonomra ha az arcomhoz érek. A bőröm sem pattogott ki tőle, teljesen szuper kis alapozó :) :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 11.

vertveres

2017. február 10.

Eleinte úgy voltam vele, hogy ez álmaim alapozója. Nem maszk hatású, könnyű eldolgozni, egész nap kitart, és ráadásul cruelty free. Az egyetlen negatívum, hogy szűnni nem akaró pattanásaim lettek tőle úgy két hét használat után, de valószínűleg közrejátszottak a "piros napok". Azóta is használom, nagyon jól fed, azóta nem volt vele ilyen problémám. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 10.

Frappar1988

2017. február 6.

Hol lehet ezt még akciósan kapni?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

Hol lehet ezt még akciósan kapni?

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.