Best of Beauty 2019

Catrice

Ár:   1489 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. július 21.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

2015 májusi limtált trendkiadás

"Két Quattro Szemhéjpúder közül válogathatunk, mindegyikben 4-4 színnel: homok, rozé, kávé áll szemben a világos kék, tópszín és pink kombinációval, mindkét paletta egy szép sötét barna színnel egészül ki. Mindkét szemhéjpúder tartalmaz matt, selymes, csillogó hatásokat, melyeket kreatívan kombinálhatsz a sminked elkészítésénél és az árnyékolásnál. A lágy, hosszantartó textúra maximális fedést biztosít, amellett, hogy felvinni is nagyon könnyű. "

2 változatban kapható: C01 Naked Brownand és C02 Taupe-less

googles

2015. május 25.

A baloldalit vettem meg, amiben a rozsaszin van. Nagyon meg vagyok elegedve vele, jol hasznalhato es megy az arcszinemhez ez a paletta. Finom szinek es imadom a catrice dizajnjat is (van mar 2 masik ilyen szemhejpuder negyesem, ranezni is jo :) Lathatoan megfoztek mar engem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 25.

v.szilvia789

2015. május 20.

Nagyon vártam már a Nude purism kollekciót, rengetegszer megnéztem a képeket, nagy várakozással léptem a display elé. Nem terveztem a négyrészes szemhéjpúder megvételét, de végül ez volt a legközelebb ahhoz, amit elképzeltem (a lakkok csillámosak, a rúzsok csak fényesek voltak). A képen jobb oldalon látható 01 naked brown variációban van meg. Sokkal fényesebb, mint a képeken és a színek is halványabbak. Ugyan azt a vonalat követi, mint az utóbbi idők Catrice trendkiadásai, sok-sok gyengébben pigmentált,de nagyon fényes szemfesték. A nude-tól szerintem távol van, mert ez túl fényes színeket tartalmaz. A színek alapvetően szépek, jól kombinálhatóak, szemceruzával kiegészítve jó sminket lehet vele készíteni. A legsötétebb barna árnyalat is elég visszafogott, nem igazán lehet vele árnyékolni, muszáj kombinálni valamilyen sötétebb színnel. A két nagyobb festék egy arany árnyalatú highligt szín, a másik pezsgő színű. A paletta legizgalmasabb színe a világoskék, szerintem ez adja el az egészet, mert ha letakarjuk ezt a színt, egy viszonylag unalmas hármast látunk. A festék állaga kellemes, kissé krémszererű, tapadós, enyhén hullik. Megfelelő alappal tartós. Összességében nem nevezném nude palettának az erősen csillogó hatás miatt (nagy csillámok nincsenek benne szerencsére), de egy jól kihasználható highligt palettát kapunk, akinek erre van szüksége, az szeretni fogja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 20.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.