Catrice

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 6.

Kiszerelés:   10,5 ml
Lelőhely:   Müller, Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

• Alaplakként használva kiegyenlíti a körmök felületét és pajzsként védi őket.
  • Fedőlakként meghosszabbítja a körömlakk tartósságát és fényes finish-t ad.
  • A sárgulás elleni formula bármilyen körömlakk színének ragyogását fokozza.

Alsace

2019. december 28.

Nagyon buborékosodik a lakk tőle (én fedőlakknak használtam) és felszedi a lakkot is, nekem már rózsaszín az üvegben, pedig száradt lakkra kentem fel. Glitteres lakkok fölé kenem, ott nem látszik, ha bubisodik, de alig várom, hogy elfogyjon, nem venném újra semmiképpen se. Némely lakkomnál mintha a fényét is eltompította volna, holott ez lenne egy fedőlakk egyik célja. Alaplakknak nem próbáltam, valahogy nem győzött meg ez a kettő az egyben dolog, a fedőlakk részét egészen biztosan nem teljesíti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

Juccimo

2019. december 28.

Sajnos nekem nem vált be :( A Catrice lakkokkal amúgy is felemás a viszonyom, gyönyörű színűek, de az én körmömön sehogy nem teljesítenek. A hozzá illő IcoNails lakkon felbuborékosodott, esti felkenés után éjjel belenyomódott az ágynemű is :(
Másnap kénytelen voltam lemosni és újrakenni a lakkot a szokásos alaplakk-fedőlakk kombinációmmal, és úgy néhány napig tűrhető volt, ezzel azóta nem mertem kísérletezni. Lehet, hogy még kipróbálom sima fedőlakként, de nagy reményeket nem fűzök hozzá, gondolom, a buborékosodás és a lassú száradás akkor is megvan, ha csak fedőlakként használom. Még esetleg egy gyorsabban száradó lakkon (a Catrice lakkok nekem sosem száradnak meg szépre, ráadásul borzalmas lassú a száradási idejük) kipróbálom, de továbbra is mindig automatikusan a Misslyn fedőm után nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 28.

javi

2019. október 4.

Update: alig várom hogy elfogyjon, csúnyán buborékosodik vékony rétegben is...
~~~~~~~~~~~~~~
2019. júl.: 2 hónapja van meg és még nem száradt be, ez már egy plusz pont... de nagyjából ennyi is. Mióta használom gyengébbnek tűnnek a körmeim (pedig amúgy elég erősek, töredezni se szoktak). Maga a lakk elég "vékony", folyós, alaplakként nem a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Update: alig várom hogy elfogyjon, csúnyán buborékosodik vékony rétegben is...
~~~~~~~~~~~~~~

Ellaenn

2019. május 26.

Nagyon jónak tűnt először, de aztán összezavarò eredményekre jutottam vele:
- Már kétszer is jártam úgy, - akárcsak a többiek - hogy buborékos lett a lakkozás és fóliaszerűen el tudtam távolítani a körmömről.

Alapozó és fedő lakként is használtam, közte pedig két vékony réteg színes lakk volt.

Talán nem szeret minden terméket:
- Miss Sporty lakkokkal különösen intenzív buborék és fòliaképződés volt megfigyelhető.
- Douglas márkájú körömlakkal minimálisan jött elő a probléma.
- Trend it up körömlakkal szintén lényegesen kisebb mértékben jött elő a fólia buborék kombináció

Ami pozitívum:
- Gyönyörűen eltünteti a csíkozòdást, ha esetleg nem sikerült tökéletesen egyenletesen felfesteni egy színt.

Száradási idő: Viszonylag hosszabb

Amit még tervezek kipròbálni:
- Hogyan viselkedik, ha csak fedő lakként használom, és más az alap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 26.

Nagyon jónak tűnt először, de aztán összezavarò eredményekre jutottam vele:

Talán nem szeret minden terméket:
- Douglas márkájú körömlakkal minimálisan jött elő a probléma.

Ami pozitívum:

Száradási idő: Viszonylag hosszabb

Amit még tervezek kipròbálni:
- Hogyan viselkedik, ha csak fedő lakként használom, és más az alap.

Anyics

2019. május 6.

Ez is megy a kukába. Első használat. Az összes körmöm sűrűn rücskös,buborékos. Lakkozás előtt reszelek,polírozok,alaplakk+lakk+fedőlakk. Semmi haszna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 6.

HEva

2019. április 15.

Csalódtam ebben a termékben. Catrice more than nude körömlakk mellé vettem. Alá is kentem egy réteget és top coatnak is használtam.
2 napig úgy tűnt, meghosszabbítja a nude lakk életét. Tévedtem. Ahogy lejjebb írták, kb. egy darabban le tudtam húzni a körmömről az egészet. A két hüvelykujjamon pedig felhólyagosodott még felvitelkor. Azt gondoltam azt én rontottam el, de látom más is járt így. :(
Nem tudom 2 vagy 3 csillagot adjak neki, lehet annyit sem kéne. De egy használat után azért teljesen nem írom le. Még egy esélyt kap

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 15.

Anita9620

2018. július 26.

A csomagolás nagyon igényes, szép. Az első pár használatnál elégedett voltam, bár sokkal tartósabb nem lett a lakkozás. Kb 2 hét elteltével a lakk nyúlóssá vált és felkenés után az egész lakkozásom tönkre ment. A festés buborékossá vált. Számomra csalódás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 26.

Dreana

2018. július 24.

Alap- és fedőlakként is használom nekem teljesen bevált,sőt egy olcsóbb kategóriájú lakkomat is sokkal tartósabbá tette.Eddig ez az olcsóbb lakk 1 nap után már kezdett elég csúnyán lekopni a körmöm végéről ,de ezzel a lakkal ezt az időt megtudom hosszabbítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 24.

Zituska77

2018. július 23.

Én is csak fedőlakként használom. Nekem szép fényes és egyenletes felszínt kölcsönös a lakkozott körmeimnek. Nekem 4-5 napig van fent egy szín a körmeimen, mert utána megunom, addig simán bírja. Imádom az ilyen széles ecseteket. Viszont nekem is gyorsan besűrűsödött, a felénél tartok kábé, most már nem tudom olyan vékony rétegben felkenni, hogy ne legyen kissé buborékos. Nem tudom, hogy van-e értelme hígítani, mert azt általában nem szokták szeretni a lakkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

selmeczireka

2018. július 1.

Fedőlakk-ként használom, nagyon kedvelem, nem csíkoz, igaz gyorsan kell vele dolgozni, mert hamar szárad. Drogériás viszonylatban közép-árkategóriás, de megéri az árát, legalábbis számomra. Mivel még csak a negyedét használtam el, tehát a véleményem nem kiforrott, ezért előlegezek neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

Illatanyagok: Ethyl Acetate, Isopropyl Alcohol
Színezékek: CI 60725

Szintetikus színező anyag. (Lila)