Catrice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Boombapple, Módosítva: 2017. július 3.

Lelőhely:   Müller, Rossmann
Bőrtípus:   Normál

"Hibrid Hős: magas színintenzitás egyesítve egy madártoll súlytalanságával. Az innovatív, extrém krémes, púderes textúra maximális szín-kiegyenlítést kínál mindössze egy felvitellel. Elérhető kilenc árnyalatban, többek között a halvány menta, merész kék és az elegáns arany színekben."

Swarowski

2017. november 16.

Rossmannban vettem, leárazva kb. 400 Ft-ért, pont kellett valami világos pezsgő szín, mert elfogyott az enyém. Nekem tetszik, hogy csillogós és elég pigmentált is, azonban sajnos nagyon potyog mikor teszem fel, még úgy is, ha leverem az ecsetet a mosdókagylón, de ha az ujjammal viszem fel, annyira nem hullik és elég tartós is, leárazva megérte, eredeti áron nem biztos, hogy megvenném..nem tudom. Használtam már rosszabb szemhéjpúdert is, 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 16.

Theodora

2016. október 6.

Nekem a sötétzöld van meg, ami ránézésre gyönyörű. A teszter alapján elég erősen pigmentált volt, de élesben már más a helyzet. Több rétegben kell alkalmaznom, hogy a kívánt erősséget elérjem és nem is túl tartós. :( Tényleg elég hamar lekopik. Mondjuk előnye, hogy nem lehet elrontani a használatát, mert annyira haloványan látszik. :'D
A kivitelezése szép, de a belső fontos, mondják sokan és tényleg. Elég gyengén teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 6.

fairynorah

2016. szeptember 18.

030 DÎNER EN BLANC
A legvilágosabb szín, a neten már hónapokkal ezelőtt kinéztem,h de jó lesz nekem...teszter persze nem volt kirakva,így próba szerencse alapon megvettem,mert nem akartam belenyúlkálni, az igazi suttyóság szerintem...-.-'
Szóval...szerintem nem éri meg az árát: porol és szörnyen csillámos, az áhitott selyemfény sehol. A hagyományos átlátszó fedeles szériából pont le volt árazva egy ugyanilyen gyöngyház színű példány,sajnálom,hogy nem azt vettem meg (persze annál se volt teszter :'D ) Ár-érték szempontból nálam egyelőre 3*, mert a százasban vett 400ft-os palettámban lévő "gagyi" szemhéjpúder ezerszer szebb...(és van más szín is mellette,persze)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

030 DÎNER EN BLANC

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.