Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Müller, Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   Müller, Rossmann

A finom és áttetsző púder hosszan tartó matt hatást biztosít anélkül, hogy szárítaná a bőrt. Minden bőrszínen használható miután teljesen áttetsző. Az alapozóra felvíve a bőr sima, bársonyos és ragyogó lesz.

toxicdoll

2018. január 10.

A Nude Illusion verzióját vásároltam. Szörnyű! Pamacsot külön kell venni hozzá, mert a termék nem tartalmazza, de így is ömlik belőle a púder hiába illeszkedik tökéletesen a dobozba. Nehéz megfelelő mennyiséget felrakni és ha kicsit is ki van száradva a bőröm lerakódik és kiemeli a hámló rétegeket. Ha véletlenül nem egyengetem el alaposan fehér foltokat hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

carpenter13

2017. július 4.

Meglep, hogy ennyire pozitívak róla a vélemények, mert nekem tök negatív vele kapcsolatban a tapasztalatom. Úgy látszik, én vagyok a szerencsétlen, akivel nem akart együttműködni a cucc. Akármilyen keveset vittem fel belőle, "cakey" lett tőle az alapozó, és ha megérintettem az arcom, poros volt az egész. Ráadásul 1 óra alatt átfénylett, az alapozó tartósságát pedig semmivel sem hosszabbította meg. Totális pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 4.

hajnalcsillag

2016. január 15.

Ez egy csoda! Megvettem a Glamour napokon a Nude Illusion verzióját is, egyetlen egy darab volt belőle, úgy kellett levadászni, remélem az is ilyen FANTASZTIKUS lesz!!! Imádom, nagyon sajnálom, hogy kivonták de annak örülök, hogy csupán 350 Ft-ért leltem rá a Rossmannban. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

perdi1

2015. október 20.

Ugya ezzel a névvel lehet kapni áttetsző, vizálló púdert, lehet hogy az lett e helyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

sleepingbeauty

2015. március 6.

A homlokom nagyon, de nagyon zsíros, az orrom viszont nagyon száraz és hámlik is, viszont ez a kis csoda száraz és zsíros bőrre is tökéletes. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

schheni

2014. december 5.

Rendszeresen használtam ezt a terméket és már kifogyóban volt, ezért gondoltam újravásárlom, viszont az elmúlt hetekben sehol sem találtam. Keresem a Müllerben, több Rossmanban is megnéztem de semmi. Tudtok esetleg valamit arról, hogy már nem gyártanák?
Előre is köszi!
Heni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Előre is köszi!
Heni.

mancikukac

2014. november 22.

Kellemes, mattító hatású púder, nagyon finom por állagú. Jól felveszi az alapozó színét, bár talán kissé világosítja. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

henrietta93

2014. október 16.

jó púder, a célnak megfelel! 4* a kivitelezés miatt, nagyon bután van megoldva, ha felborítom kb az egész kiömlik, ezért nem is tudod magaddal vinni sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Percoon

2014. október 13.

Kifutó termékként vettem meg, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, mert teljesen beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 13.

shadow06

2014. július 28.

Gyakran előfordult velem, hogy mellényúltam púder választásakor, de ez a púder felveszi az alapozó színét és passzol hozzá! Nem kelt annyira maszk hatást, egy kevés is elég belőle hogy szépen lemattítsa az arcot. Egyelőre semmilyen irritációt nem keltett, nem vettem észre hogy eltömítené a pórusaimat. Tartósságra még tesztelem, mert extrazsíros bőröm van. Tényleg sima bőrt kölcsönöz, egyedül a kivitelezésével van bajom, ezért egy csillagot lekell vonjak tőle. Nem tudom magammal sehova vinni, mert ha nem vízszintesen tartom, minden tartalma a kupakba borul..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. július 28.

Parabének: Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.