Catrice

Ár:   1659 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mignon, Módosítva: 2014. július 29.

Lelőhely:   drogériák, online

A finom és áttetsző púder hosszan tartó matt hatást biztosít anélkül, hogy szárítaná a bőrt. Minden bőrszínen használható miután teljesen áttetsző. Az alapozóra felvíve a bőr sima, bársonyos és ragyogó lesz.

Janka20

2021. november 24.

Sminkszivaccsal szoktam felvinni a T vonalba, majd leseprem a felesleget ecsettel. Eléggé fényesedő a bőröm, viszont ez csak a nap végére fénylett át, akkor sem teljesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 24.

toxicdoll

2018. január 10.

A Nude Illusion verzióját vásároltam. Szörnyű! Pamacsot külön kell venni hozzá, mert a termék nem tartalmazza, de így is ömlik belőle a púder hiába illeszkedik tökéletesen a dobozba. Nehéz megfelelő mennyiséget felrakni és ha kicsit is ki van száradva a bőröm lerakódik és kiemeli a hámló rétegeket. Ha véletlenül nem egyengetem el alaposan fehér foltokat hagy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

carpenter13

2017. július 4.

Meglep, hogy ennyire pozitívak róla a vélemények, mert nekem tök negatív vele kapcsolatban a tapasztalatom. Úgy látszik, én vagyok a szerencsétlen, akivel nem akart együttműködni a cucc. Akármilyen keveset vittem fel belőle, "cakey" lett tőle az alapozó, és ha megérintettem az arcom, poros volt az egész. Ráadásul 1 óra alatt átfénylett, az alapozó tartósságát pedig semmivel sem hosszabbította meg. Totális pénzkidobás volt nekem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 4.

hajnalcsillag

2016. január 15.

Ez egy csoda! Megvettem a Glamour napokon a Nude Illusion verzióját is, egyetlen egy darab volt belőle, úgy kellett levadászni, remélem az is ilyen FANTASZTIKUS lesz!!! Imádom, nagyon sajnálom, hogy kivonták de annak örülök, hogy csupán 350 Ft-ért leltem rá a Rossmannban. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 15.

perdi1

2015. október 20.

Ugya ezzel a névvel lehet kapni áttetsző, vizálló púdert, lehet hogy az lett e helyett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 20.

sleepingbeauty

2015. március 6.

A homlokom nagyon, de nagyon zsíros, az orrom viszont nagyon száraz és hámlik is, viszont ez a kis csoda száraz és zsíros bőrre is tökéletes. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 6.

schheni

2014. december 5.

Rendszeresen használtam ezt a terméket és már kifogyóban volt, ezért gondoltam újravásárlom, viszont az elmúlt hetekben sehol sem találtam. Keresem a Müllerben, több Rossmanban is megnéztem de semmi. Tudtok esetleg valamit arról, hogy már nem gyártanák?
Előre is köszi!
Heni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 5.

Előre is köszi!
Heni.

mancikukac

2014. november 22.

Kellemes, mattító hatású púder, nagyon finom por állagú. Jól felveszi az alapozó színét, bár talán kissé világosítja. Nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. november 22.

henrietta93

2014. október 16.

jó púder, a célnak megfelel! 4* a kivitelezés miatt, nagyon bután van megoldva, ha felborítom kb az egész kiömlik, ezért nem is tudod magaddal vinni sehova.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 16.

Percoon

2014. október 13.

Kifutó termékként vettem meg, nagyon sajnálom, hogy már nem gyártják, mert teljesen beváltotta a hozzá fűzött reményeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 13.

Parabének: Ethylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Sodium Dehydroacetate, Ethylparaben, Propylparaben

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.