Catrice

Ár:   1499 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kmanci, Módosítva: 2014. március 13.

Lelőhely:   drogériák, online

Egy csodálatosan puha púder az arc és a dekoltázs kiemelésére. Selymes csillogású tökéletes befejezése bármely sminknek.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vanesszaeszter

2018. február 8.

Hát őő nem tud valami sokat, alig lehet észrevenni.... Nem ajánlom! Inkább púder, mint highlighter:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

dorottya96

2017. október 13.

Ez valami borzalom. Régóta megvan, de nem kicsit erős túlzás highlighternek nevezni.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

cskittix

2017. október 13.

Szomorúan látom, hogy már nem gyártják. Ritkán használom, de egészen jól megvagyok vele, könnyű felvinni. Olcsó volt és hétköznapokra is megfelel, mert szolid fényt ad. Bár lehet, hogy ha nem tudnám, hogy rajtam van akkor észre se venném :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Alexia

2017. április 27.

Vegyes véleménnyel vagyok a termékről. Elsőre is kiemelném, hogy a terméket nem tudtam semmilyen ecsettel kinyerni, csak ha felkapartam.
Színét illetően általában nem látszódott az arcomon, néha sikerült csak elérnem azt az aranyló hatást, amit vártam. Végül inkább megváltam tőle...
Árát nem mondanám hogy megérte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

Árát nem mondanám hogy megérte.

ayse

2017. március 24.

Nagyon tetszik a színe.szeretem nagyon.kicsit porzik.rajtam tart reggeltől estig

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 24.

fuloptundi

2017. január 17.

Ajándékba kaptam, nem venném meg magamnak. Nem is igazán használom, mert számomra elég gyenge a színe még hétköznapra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 17.

szilvia.bano

2016. október 27.

Én is újsággal vettem meg, első highlighterem volt. Elegáns a kiszerelése, gyönyörű rózsás-arany színe van, enyhe szaténfénye, szemre nagyon tetszett. Viszont porzik, akármivel viszem fel, és szinte egyáltalán nem marad meg a bőrön. Egy highlighter nem mattító púder, nem laza por állagúnak kell lennie.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

eszti87

2016. április 11.

Nagyon szép, irizáló, rose gold szerű árnyalatú. Szép selymes fénye van, nem nagy csillámos, úgyhogy minden adott, hogy szupi kis highlighter legyen :) A csomagolását szeretem, kellően masszív, viszont egy tükröt nagyon hiányolok belőle.
Nemcsak arcra szoktam használni, hanem szemhéjra is, szépen mutat úgy is. Nem annyira pigmentált, és nem lehet olyan szépen felsimítani, mint ahogy várná az ember, de ezért csak 1 csillagot tudok levonni. Szerintem kb. sose fog elfogyni, annyi van benne :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 11.

erika0625

2016. április 11.

Úgy kaptam ajándékba. Nagyon szép a színe, a tartóssága nem a legjobb viszont ennek ellenére én nagyon szeretem és szívesen használom a hétköznapokban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

evelyne30

2016. január 12.

A csomagolása nagyon klassz, a színe is szép, de nem olyan tartós és nem is túl pigmentált, porzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 12.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol